Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    7 serisi 4.500 liradan, Esim destekli model 6500 liradan çıksa, bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AzuLA kullanıcısına yanıt
    Fatih Sultan Mehmet Hastanesi’ndeyiz. 20 kişi dizilmişiz prostat muayenesi için bekliyoruz. Her içeri giren bağırıyor. Beni de aldılar içeri. Doktor kolumdaki Apple Watch’u gördü. “Sen zaten sağlıklısındır” dedi. Beni muayene etmedi. Aynı sizin durum gibi.

• Ahmet Dibevuran A kullanıcısına yanıt

Kasa son seri iphone gibi keskin kenarlı köşeli çıkarsa yakışmayacağını düşünüyorum şahsen , 6 ve se arasında gidip gelen biri olarak yine de kasa değişmezse 7 kesin düşünülebilir olacak gibi geliyor bana , kan şekeri ölçen bir özellikle gelirse bir de .. bilemiyorum :)

Şu örnek gerçek olmayan ama olası kasa şekilleri beni çok itiyor , ne düşünüyorsunuz.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnternette okuduğum son yorumlara bakılırsa ; 7 serisinde Kan Şekeri ölçümü gelmeyeceği kesin gibi gözüküyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: hell line

Kasa son seri iphone gibi keskin kenarlı köşeli çıkarsa yakışmayacağını düşünüyorum şahsen , 6 ve se arasında gidip gelen biri olarak yine de kasa değişmezse 7 kesin düşünülebilir olacak gibi geliyor bana , kan şekeri ölçen bir özellikle gelirse bir de .. bilemiyorum :)

Şu örnek gerçek olmayan ama olası kasa şekilleri beni çok itiyor , ne düşünüyorsunuz.

Yalnız tasarım bu olursa çakma gibi durmuş. Bu kadar keskin hatları ben de Apple Watch'a yakıştıramadım.

• Arkadaşlar telefonumu değiştirdim ama saat ile eşleyemiyorum çünkü saat açık ve ekranda eşlemek için simge belirmiyor. Ne yapmam gerekiyor ? Diğer cihazdan watch uygulamasına baktık orda da eşleşmiş görünmüyor.

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt

saatin ayarlar - genel - en altta sıfırla var

• quote:

Orijinalden alıntı: kykmert98

saatin ayarlar - genel - en altta sıfırla var

Yaptım gitti.

• burki_rock kullanıcısına yanıt

şahsen iPhone X ve sonrasında 12. seri ye kadar çıkan tüm modellerde hep bir eksiklik varmış gibime geliyordu tasarımından dolayı. 12. seri çıktığında çevremdeki herkes aynısı derken aşık olmuştum şuan da Watch 7 için bunu düşünüyorum. Bu kadar kalın çıkacağını düşünmüyorum ek olarak 46mm gibi yeni bir ekran boyu gelebilir bu kasaya geçiş ile

• hell line kullanıcısına yanıt

banada biraz KÜTÜK gibi geldi zaten geleneksel yuvarlak yapısı olmamasından dolayı ciddi bir kesim beğenmiyor birde böyle iyice köşeli olursa hiç beğenilmez.(şahsi görüşüm)

• iMac, iPhone, iPad bütün hepsinde köşeli tasarıma geçildi, bu yüzden saatte de köşeli tasarıma geçilecektir diye düşünüyorum. Ama fotoğraflarda ki gibi değilde daha şık olacaktır. Ayrıca kan şekeri ölçüm meselesi 7. seride geleceğini sanmıyorum. Ancak daha iyi ekran kalitesine geçilebilir bence.

• yagizfurkan kullanıcısına yanıt
    Bu durum bugün tekrar başıma geldi ve fotoğrafını attığım şekilde oluyor. Neden olduğu hakkında bir bilgisi olan var mı? Gerek telefonda gerekse de watch’da gps ve wifi hep açık şekilde antrenman yapıyorum.

• Arkadaşlar ne kadar aradıysam bulamadım saatimi watchos 8 beta kurdum ki en büyük aptallığım oldu ... Hiç bir şekilde downgrade yapılamıyor ne yapabilirim telefona ios 15 kurmak da istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzkr -- 19 Haziran 2021; 1:3:16 >
  • ozzkr O kullanıcısına yanıt
    Beta profili silip bir sonraki güncellemeyi bekleyeceksiniz. Bir de belki servis downgrade edebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhtemelen servis tarafından çözeceğim teşekkür ederim

• ozzkr O kullanıcısına yanıt

Eylül ayını bekleyeceksiniz hocam. Dönüş yok maalesef.

• Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş 1. nesil iPhone SE ile Apple watch seri 3 kullandığını yazmıştı. O nasıl oluyor?

• efesb kullanıcısına yanıt
    iPhone 12 istemezdim ama iPhone 11 serisi daha cazip duruyor tasarım anlamında benim için. XR kullanıyorum.

• Dilaver Çelimli D kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum hocam ama geçen güncellemede kardeşimin başına geldi. Watch’ta sürüm düşüremediği için mecbur iPhone’da beta sürümü kullandı. Tabii ilk beta olduğu için sıkıntılar biraz fazla olur. Temmuz Ağustos sürümlerinde çok sorun yaşamazsınız.

• Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Hocam, benim asıl merak ettiğim, mesela güncelleme desteği kesilmiş iPhone 6 ya da 5S’te apple watch kullanılabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.