Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (952. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
34.518
Cevap
771
Favori
1.805.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
92. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hepsiburada ‘dan aldım ben. 1-2 sayfa önce paylaştım linki hatta.
  • burki_rock kullanıcısına yanıt
    O zaman bikordon tavsiye ederim Çünkü Aliexpress tam bir muamma. İyi olacağının garantisi yok.
    Bikordon dan mavi örgü solo loop siparişi verdim. Haftaya foto ve izlenimlerimi paylaşırım inşaallah. Zaten iade garantili
  • saat ayarlarından uçak modunda wifi ve bluetoothu kapat diyorum. fakat uçak moduna alınca hala telefonla bağlantısı devam ediyo saatin. wifi ise manuel kapatıyorum kendiliğinden açılıyo sürekli. ben bu saatte bişeyleri yanlış yapıyorum galiba :)

• ramelov R kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz 🙃
  • Arkadaslar bende gumus 6 ile araniza katildim App store dan aldim urunu bir arkadas pil sagligi ile ilgili paylasim yapmis ben bulamadim rica etsem neler yapmam gerekli🤔

Hocam bahsi geçen siteden silikon spor loop aldım apple ile farkını anlamayazsınız, hem çok iyi oturdu oynama yapmıyor hem malzemesi kaliteli. Diğer ürünleri bilmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende bekliyorum kesinlikle fotoğrafları. Aliexpress'ten onlarca örgü kordon aldım. Hiç birini tam anlamıyla beğenemedim hepsi duruyor. Heralde gidip storedan 900₺ karşılığında alacağız diyordum. Sizden yorum gelsin ona göre son kararı verelim.
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Gelir gelmez izlenimlerimi ve fotoğrafları paylaşırım inşaallah

Hocam 180 tl ye geliyor. Fazla değil mi?

• jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Apple da 900, bikordon da 250 lira. Çok fark var maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncer1968

Mrb;Ben 12 w adaptor aldim gerci uygun oldugu yaziyor aciklamada fazla mi gelir acaba sarj icin.

Ben de alacaktım 5W önerdiler, onu aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Evet sağlık uygulaması üzerinde de fitness uygulaması üzerinde antrenmanlar içindede görülmesi lazım

Fitness uygulaması yok bende. Hangi uygulama o?

• quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

saat ayarlarından uçak modunda wifi ve bluetoothu kapat diyorum. fakat uçak moduna alınca hala telefonla bağlantısı devam ediyo saatin. wifi ise manuel kapatıyorum kendiliğinden açılıyo sürekli. ben bu saatte bişeyleri yanlış yapıyorum galiba :)

Genel'den ayarlara girip hem Wifi hem BT kapatmalısınız, aksi takdirde bağlanır arada.

• jocabonita J kullanıcısına yanıt

Ekran koruyucu hocam , kordon değil ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Fitness uygulaması yok bende. Hangi uygulama o?

Alıntıları Göster

Telefonda Fitness uygulaması olmaması imkansız. Apple ın kendi uygulamsı çünkü

• Stand Alone kullanıcısına yanıt

AutoSleep.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

AutoSleep.

Ücretli olan değil mi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Telefonda Fitness uygulaması olmaması imkansız. Apple ın kendi uygulamsı çünkü

Alıntıları Göster
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Buldum. Ama harita yok dediğim gibi. Dış yürüyüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 12 Nisan 2021; 15:16:11 >

• Arkadaşlar merhaba
    Mediamarktan 44 mm watch 6 aldım space Grey.

Bir kaç tane kordon almak istiyorum ama orijinal olanlara çok para vermek istemiyorum acaba bildiğiniz güzel olan kordon satış yeri biliyor musunuz?

Bir de saat ekranı cizilmesi nasıl? Koruyucu gerekir mi? Huawei gt2 kullanıyorum uzun süredir hiç koruma takmadim çizik filan olmadı ama apple watch nasıldır bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.