Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.521
Cevap
771
Favori
1.805.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler nike orjinal kordon... 149 tl iyi fiyat geldi aldim taktim gayet hos... asilinda beyazini ariyorum bir denk getirisem bu fiyata onu da alirim

almak isteyen varsa link koyamadim ama resmini koyuyorum ... mediamarkt da urun

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Felina. kullanıcısına yanıt
    Evet bana da msj atmışlar, tatil vs durumları olduğu için özür diliyor.

friend, since we were spending the Spring Festival holiday some time ago, sorry for the late reply and shipment, we are now stepping up to process the shipment of the order, please wait,thanks for understanding
  • gelendostlu kullanıcısına yanıt

hocam bu ürünnden memnun kaldi isen bende alicam... 49 tl fiyatta iyi... nasıl şuana kadar memnunmusun korucudan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catik -- 20 Şubat 2021; 13:4:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelendostlu

Ben alış-veriş merkezindeki aksesuarcıda aşağıdaki üründen taktırdım.

Yanılmıyorsam markası Zore idi. Gayet güzel ve sağlam oldu.

https://www.hepsiburada.com/binano-apple-watch-6-44mm-full-ekran-koruyucu-p-HBV00001BQ0RN

Alıntıları Göster

merhaba hocam

ben burdaki telefoncuya gittigimde bi marka verdi ama oval oldugu icin cok azcik hava kabarcigi birakiyor dedi

seninki de oyle mi? 2-3 tane foto alabilir miyim ekran acikken ve kapaliyken

• catik kullanıcısına yanıt

Ürünün delik kısımları fotoğraftaki gibi mor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: heyxme

Ürünün delik kısımları fotoğraftaki gibi mor mu?

aynen ben tam siyah gelır dıye dusundum ama delıkler ve arka kısmı mor kordonun

yuzde 100 orjınal orası kesın...ben begendım...nıke kordonlar cok hosuma gıdıyor bırde su beyaz rengi 149 tl yakalasam affetmem

anlamadım ki hocam 40mm hiç yok. ben de istiyordum orijinal nike kordon almayı ama yok.. sadece 44mm 42mm rağbet görüyor sanırım.

• arkadaşlar facebookta bir arkadaş bir yıl içinde siyah renginin kenarda olan bazı yerlerinin boyasının attıgını yazmış uzun süre kullanan arkdaşlar bilgi verebilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ce35 -- 20 Şubat 2021; 20:9:33 >
  • ce35 C kullanıcısına yanıt

Ben 1.5 yıldır kullanıyorum hiç de kılıf vs kullanmadım öyle bir sey yaşamadım

• Ön cam kirildi 900 tl istiyorlar ser4 44mm aliexpreste cami 50 tl satiyorlar resmen soygun
  • PlusEx kullanıcısına yanıt
    camin çizilmesinden bile korkutorum ben... kirilmasi fena.... basil oldu bilelim ayrica dikkat edelim
  • Arkadaşlar elimde olan sadece 2 ay kullandığım watch 6 silver 44mm + spigen çelik kordon nokta hatasız saatimi satıyorum özelden ulaşabilirsiniz

Arkadaşlar sizce nike kordon mu normal kordon mu daha iyi kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

• Fergney F kullanıcısına yanıt
    nike yeni aldim... terletme dahabaz yapar gibi nike oldukca fazla delikden oluşuyor ben cok begendim....

beyza rengi indirime girsin dusnmeden alirim o kordonu da
  • Çakma kordonların saati çizdiği oluyor mu? Ona göre çakma kordon almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

3d yazıcı ile Apple Watch için stand bastım. Nasıl olmuş?

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• gayet guzel olmus 👍👍
  • Apple Watch 4 - 40 mm Gümüş renk saatim satılıktır arkadaşlar ilan linkini bırakıyorum buraya. https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-apple-watch-4-40-mm-gumus-902963889/detay/

Kutusu ve orijinal şarjı mevcut mevcut.

İlk aldığım günden itibaren silikon kılıf ile kullanıldığı için hiçbir çizi kırığı veya sorunu bulunmamaktadır.

Beraberinde üç adet 300 TL değerinde kumaş kol bandı ve 100 TL değerinde ekstra şarj hediye edeceğim garantisi bitti.

Pil sağlığı %99’dur, görüntüsü fotoğraflara eklenmiştir.

Apple Türkiye resmî ithalatıdır yani Türkiye'sen servis hizmeti alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxalanya -- 22 Şubat 2021; 14:33:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ıslıadam

Arkadaşlar merhaba,

3d yazıcı ile Apple Watch için stand bastım. Nasıl olmuş?

Nightstand mode da renkleri nasıl değiştirdiniz hocam internette araştırdım ama bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.