Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkes kolay alamıo ve nike spor bir seri kordonuda spor ekstra orjınal kordon 400 tl kayıs degıs vs ugrasmamak için düz daha mantıklı gelıyor herkes spor yapıp yada kolay alamıyor dansik kayıslar herkese olmayabılır bazılarında alerjı yapabılıyor bir kere alan o yüzdeb nornal model alıyor kimisi taksıt kımısı pesın malesefkı herkes bu ürnü almak için ygrasıyor 🤷🏻‍♂️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gemstoneblue kullanıcısına yanıt

Sizin tercihiniz de Nike mı olurdu?

• guvvventr kullanıcısına yanıt

Hayır normal

• Arkadaşlar orjinal Apple Watch 44 mm Çelik baklalı kayış arıyorum siyah renk tercihtir satan var ise pm atabilir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hana-MicHi__

Leather Loop benim de radarımda. Gelince fotoğraf paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada Hellary’den aldığım kırmızı silikon bu şekilde duruyor 👍🏻

Alıntıları Göster

Hocam kadrana nasıl ulaşabiliriz ?

• DyZee D kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam. Eğer linkten inmezse Kaliforniya kadranını özelleştirebilirsiniz.

file:///var/tmp/com.apple.watchface/Kaliforniya.watchface

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 24 Ocak 2021; 15:51:51 >
  • Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt

kaliforniya kadran gerçekten çok şık durdu hocam teşekkürler :)

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Ya dostum ben o linkten indiremedim 😭
  • quote:

Orijinalden alıntı: icagan

Ya dostum ben o linkten indiremedim 😭

• icagan İ kullanıcısına yanıt

ben kendim tasarlamıştım ilk linkte açılmadığı için ama son linkten oluyor Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Eyvallah hallettim
  • ...::: ÇARŞI :::... . kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam yanıtınız için teşekkürler
  • Şimdiye kadar 4 Tane Normal Apple Watch Series 6 44 mm ve 1 Tane de Series 6 Nike 44 mm olmak üzere 5 kutu Açtım ve aynı sorun çıktı
    Hepsi de Seri numarası H4 İle başlayanlardı farklı haftalarda üretilmişlerdi ama ekranları oynuyor ve hafif bastırınca sağ sola üste alta ekranı parmakla sürttüğünüzde çıt çıt ses geliyordu.
    Bana 5 kutudan da aynı sorunla çıktı arkadaşlar sizlere denk mi gelmedi umarım öyledir ben mi bu kadar şanssızım. Yalnız macrumors forumda yazdım aynı sorunla karşılaşanlar vardı onlarınki de H4 ile başlayan seri idi.
    Bence kontrol edin. Ekran bildiğiniz oynuyor ve çıt çıt esneme yapıyor.
    Mesela şuan kullandığım GY ile başlayan ki bunlar biliyorsunuz üretilen fabrikanın kodları onda böyle bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvvventr -- 25 Ocak 2021; 0:2:15 >
  • shake06 S kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam, inş :)

• Elite Watch'tan alınan 44/42 M beyaz, siyah, lacivert,gri silikon loop. Sıfırdır. Hepsi birlikte 140₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 25 Ocak 2021; 11:53:49 >
  • Saatte boya atması oldu, böyle bir sorun yaşayan var mi? Garantiye vermeli miyim? Saat Watch se

• hsinan93 H kullanıcısına yanıt

Kullanıcı hatası diyecekler. Kordon takarken ya da saat kolumuzdayken dikkat etmek lazım. Çok ufacık şeyden bile çizilip boya kalkması olabiliyor.

• Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Çok fazla dikkat etmiyorum, sporda falanda kullanıyorum. Ama bu kadar hassas olduğunu bilmiyordum. Neyse dünya mali sorun değil :)
  • Arkadaşlar bende bugün apple watch 6 44 nike ile aranıza katılmış durumdayım 3600 tl geldi toplam ben kılıf arıyorum bana yardımcı olacak birisi varmı acaba 

• scanh kullanıcısına yanıt

bu şekilde bir saat cıkarsa ürünü öldürürler. bu ne berbat bi tasarımdır :)

• 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.