Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu tarz durumlara karşı getirilmiş sıfır cihazlar oluyor benzeri başıma geldi üstüne basa basa sordum apple yetkilisine
  • Tugrall T kullanıcısına yanıt
    Hiç kullanılmamıştı değil mi ? Herhangi bir yerinde çizik falan yoktu değil mi ? Pil sağlığı falan %100 dü
  • maxspenc3 M kullanıcısına yanıt

çok çok iyi bir fiyat hocam hayırlı olsun Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• akemals42 kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde geldi jelatini açmadım satışa çıkardığım için

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

arkadaşlar merhaba,
    yeni apple watch se aldım nike olanından şimdi saati kurup ayaları yaptıktan sonra telefonda saatin yanında sürekli konum işareti olan içi boş ok simgesi çıkıyor ne açık acaba bulamadım bir türlü neyi kapatmam gerekli

Bende de oluyor aynısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso_ -- 22 Ocak 2021; 22:20:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tugrall T kullanıcısına yanıt
    Bu kutu ile bu şekil de mi geliyor ? Kaçıncı nesil sizin ki ? Satıldı mı ?
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Bana böyle geldi evet, Seri 5 44 mm. Hayır duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrall

Bu şekilde geldi jelatini açmadım satışa çıkardığım için

Bu saatin orijinal olduğuna emin misiniz? Seri 5 kutusu böyle değil.

• Arkadaşlar malumunuz saati alma amaçlarımızdan biri daha sağlıklı bir hayat yaşamak istememiz bu sebeple kendimde yeni başlamak üzere Nike Run Clup yada başka bir uygulama üzerinden koşu gurubu kurmak istiyorum uygulamada yarışma da düzenleyebiliyoruz tatlı bir rekabet ve teşvik amacı olabilir , katılımcı olmak isteyen var mı hem Dh ailesi olarak birbirimizi motive ederiz hemde başarabilirsek daha sağlıklı oluruz.

Uygulamada grup kurulmuyor ama arkadaş ekleme seçeneği ile arkadaş olup yapabiliriz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatayf -- 23 Ocak 2021; 10:55:55 >
  • AliExpress te Hellary strap Store dan aldığım ürünler tam 1 haftada elime geçti. Bu kadar hızı hiç beklemiyordum.
    Örgü solo kordon düşünen varsa tavsiye ederim bire bir uydu. 3 tanesi 73 TL tutttu. Vergide 16.25 TL olmak üzere 89.25 TL Ödemiş oldum. Gelen paketin üzerinde 1 $ yazıyordu. Mağazaya siparişten sonra pakete minimum tutar yazarsanız iyi olur demiştim ki öyle de yapmışlar.
  • ...::: ÇARŞI :::... . kullanıcısına yanıt
    Kanka mağazanın linkini verebilir misin ürünlerinde olabilir
  • ben de şu hellaryden aldım, başlığı ara sıra takip ediyorum katkım olsun. bilek ölçüm 19-20 cm civarıydı, large aldım, oturdu tam.

ürün kalitesi güzel. bir de milanese aldım, şimdi sayfası kalkmış ama o da iyi gayet.

geçen cuma sipariş vermiştim, bugün geldi.

https://tr.aliexpress.com/item/1005001700900943.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.56444c4dYpVL5H

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 23 Ocak 2021; 11:34:37 >
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Servisten değişim gelen cihaz sanırım. Kutusu swap kutusu.

Hocam güle güle kullanın

merak ettiğim bir konu var

hangi ölçü sipariş ettiniz

çok düzgün bilgi bulamadkm mağazanın sayfasında

bilek ölçüsünüze göre tam oturdu mu

Sıkı olarak ölçtüğümde kolum 19 cm de hocam. Hangi boyu almam gerekir ? Yardımcı olursanız sevinirim. Sorma nedenim bazı arkadaşlar apple ın sitesindeki ölçüden büyük geldi küçük geldi gibi yazmışlar da
  • cio35 C kullanıcısına yanıt
    Zamanla az da olsa açılma ihtimali olabileceğini düşünerek s boyunu aldım tam oldu.
    Bileğim 17 cm eğer ki 18 ve üstüyse s model sıkabilir.
    Kordonların boyu 14.5 cm.

• rockyy R kullanıcısına yanıt
    Ben de fikir olması açısından paylaşayım l boy bendekiler, kolumda da amma kıl varmış yahu
    Mavi biraz cırtlak :d

• Bende az önce Hellary’den bunları sipariş ettim. Bakalım ne zaman elimize ulaşacak ve nasıl duracak? Gelince fikirlerimi paylaşırım buradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: postçuengineer

Bende az önce Hellary’den bunları sipariş ettim. Bakalım ne zaman elimize ulaşacak ve nasıl duracak? Gelince fikirlerimi paylaşırım buradan.

Leather Loop benim de radarımda. Gelince fotoğraf paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada Hellary’den aldığım kırmızı silikon bu şekilde duruyor 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 23 Ocak 2021; 14:29:47 >

• 
Sayfa: önceki 889890891892893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.