Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
17.945
Cevap
373
Favori
848.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1626
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 373
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (581 mesaj) ahaste (508 mesaj) arizaeren (393 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (265 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6861 mesaj) Mobil (5723 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (429 mesaj) Uygulama (4423 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    167 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

seri 3 38mm. bu fotolarda pek anlaşılmıyor ancak 14,5 gibi değil bileğiniz. yakından bakmak lazım. buradan ikisi de kötü durmamış

yanlış ölçüm var.. 1 tane mezura alıp olcmesı lazım...

• Yüzbaşı
    379 Mesaj

şerit metre ile ölçmüştüm hatalı ölçmüşüm demekki

tekrar ölçtüm 16 cm çıktı

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Konu degisik yerlere gidiyor 😂
  • Çavuş
    44 Mesaj

Hakket neyi neyle nasıl ölçüyorlar 🤣🤣
    |
    |
    AzuLA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj

Maşallah hocam daha büyür mü dersiniz  

|
    |
    cio35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj

hocam saati almadan daha büyüdü  

|
    |
    Mr. Shadow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    MediaMarkt aw 6 44 mm puanla 3750 TL ye geliyor.Fiyat olarak beklenmeli mi yoksa alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3559 Mesaj

3750₺ çok iyi rakam, daha ne için beklenebilir ki?
    |
    |
    huso_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    9 Mesaj

Eğer iPhone bildirimleri yansıtıyorsa iPhone temel ayarlarında mailler için titreşim kapalı onu açın ya da direkt Apple Watch uygulamasında mail için ayrı bildirim ayarları kullanın titreşim açık olacak şekilde

|
    |
    igokkaya20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    191 Mesaj

Sağolun. titreşim mail için kapalıymış düzeldi.
    |
    |
    mercurious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3154 Mesaj

Merhaba herkese bugün SE modelini aldım. Şu an için orijinal kayışlara para vermek istemiyorum. Geçici spor loop tavsiyeniz var mı? Özellikle Nike Zirve Beyazı çok hoşuma gitti.

• Yüzbaşı
    260 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

Merhaba herkese bugün SE modelini aldım. Şu an için orijinal kayışlara para vermek istemiyorum. Geçici spor loop tavsiyeniz var mı? Özellikle Nike Zirve Beyazı çok hoşuma gitti.

Hayırlı olsun.Nereden ne kadara aldınız ?

• Yüzbaşı
    837 Mesaj
    ben de se kullanıyorum 1 aydır. pil ömrü 1.5gün olması dışında bir sorunum yok. ama hakkaten çok kısa bir süre 2-3 günü görse iyiydi. bütün özellikler açık gürültü uyku takip gps falan

|
    |
  • Yarbay
    3154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: huso_

Hayırlı olsun.Nereden ne kadara aldınız ?

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim. Hepsiburada üzerinden aldım 2880 liraydı bir de ertesi gün kargo seçtim 15 lira farkla.

2900 denilebilir.

• Yüzbaşı
    379 Mesaj

HB üzerinden kargo veya orjinallik konusunda inş sıkıntı yaşamazsınızdır.

ben de ordan almayı düşünüyorum, 300 tl fln gibi bir fark var çnk 6 serisinde

|
    |
    Felina. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cio35

Herhangi bir sorun yaşamadım hocam. Dün akşam saat 6 gibi verdim siparişi bu sabah 10 da evdeydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj

Güle güle kullanın hocam

|
    |
    Felina. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    quote:

Ben an itibariyle MediaMarkt tan aldım.Se 44 mm 2799 TL 50 TL de hoşgeldin kuponu ile 2749 TL ye geldi.

Mağazadan teslim yöntemi ile aldım.yarın mağazadan teslim alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso_ -- 14 Ocak 2021; 22:19:2 >
    |
    |
  • Yarbay
    3154 Mesaj
    quote:

Güle güle kullanın hocam

Teşekkürler  

|
    |
  • Yarbay
    6081 Mesaj

AW 6'yı, hala iPhone olmaksızın çevrimdışı olarak spotify ile kullanamıyorum. 1-2 ay öne bir haber paylaşılmıştı, artık telefona gerek duymadan spotfy kullanılabilecek AW ile diye. Ama ben kullanamıyorum. Sizde durumlar nasıl?

edit: tekrar araştırdım da, saatin wifi veya hücresel ağa bağlı olması gerekiyormuş. e bizdeki saatlerde hücresel ağ desteği zaten yok. Dışarda spor yaparken de hangi wifi ağa bağlanayım. Yani anladığım kadarıyla, iPhone olmadan saat ve kulaklıkla spotify dinlemek şu an için mümkün değil.

https://www.webtekno.com/artik-apple-watch-uzerinden-spotify-dinleyebileceksiniz-h101619.html

https://hwp.com.tr/apple-watch-icin-beklenen-spotify-ozelligi-kullanima-sunuldu-158516

https://www.donanimhaber.com/spotify-in-apple-watch-uygulamasina-iphone-a-baglanmadan-muzik-calma-ozelligi-geldi--126439

https://www.whathifi.com/news/spotify-has-finally-added-standalone-streaming-to-its-apple-watch-app

"Want to dive in right away? To stream Spotify directly from your wrist, you’ll need an Apple Watch Series 3 or later, watchOS 6.0+ (7.1+, ideally) and a wi-fi or cellular connection."

"Apple Watch için Spotify uygulaması artık bağımsız akış desteği sunmaya başladı. Yeni özellik ile Spotify kullanıcıları yakınlarda bir iPhone bulundurmak zorunda kalmadanSpotify’da WiFi veya hücresel ağ üzerinden müzik veya podcast dinleyebilecekler."

zaten spotifyda şu an kaynak cihaz olarak AW'yi seçebiliyorum ve evdeki wifi ile telefon olmaksızın dinleyebiliyorum spotify..heralde yeni güncelleme dedikleri, kaynak cihaz olarak AW'yi seçebilme opsiyonu idi...ama şarkıları saate aktararak çevrimdışı dinleme olayı hala mümkün değil...illa bir ağa bağlı olacaksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 15 Ocak 2021; 11:13:56 >
    |
    |

Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,672
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.