Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (878. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica etsem siz de apple destekle bu konuda görüşebilir misiniz? Apple’ a göre hiç böyle bir sorunla karşılaşmamışlar daha önce. Şu ana kadar 3 kişiyiz. En azından biz haberdar edelim elemanları.

@Heimdall..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar Apple Watch Se 44mm kullanıcısıyım.Bir türlü saatime uygun temiz bir ekran koruyucu bulamadım ya kaba oluyor ya dokunmatiği zor oluyor .Sizin öneriniz var mıdır?

• ferhatyilmaz_ F kullanıcısına yanıt

watch 6 kullanıyorum. 1 haftadır araştırıyorum. Koruyucusuz kullanmaya karar verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Benim nabız göstermeme sorunu bugün de oldu. Şöyle ki. Nabzı sadece koşu-dış antreman seçince göstermemezlik yapıyor. Yürüyüşte sorun yok. Sabahları 3 parçalı antreman yapıyorum.

1. Yürüyüş: 3km. Nabzı full gösteriyor. sorun yok.
    2. Koşu: Yürüyüş bittikten sonra saatin ekranını sağa kaydırıp yeni basarak koşu-dış seçiyorum. 1 dk nabzı gösterdi. sonra nabız bilgisi gitti. 10 dk kadar kalbin etrafında kırmızı çizgi döndü durdu...Sonra 1-2 dk kadar nabzı gösterdi. SOnra yine gitti nabız ve 20 dk nabız bilgisi yer almadı. sonra ara ara tekrar gösterdi 1-2 dk, tekrar gitti...
    3. Yürüyüş: Koşuyu bitirip tekrar yeni antreman seçerek yürüyüşe geçtim. Nabzı yine 3km yürüyüş mesafem boyunca hep gösterdi.

yani sorun, koşu antremanında. Koşuyu seçince göstermemezlik yapıyor.

Apple destek ile görüştüm. Uzaktan saate bağlanıp donanım arıza vs analizi yapıldı. Hiçbir sorun çıkmadı. Hard reset yapalım, tekrar bi deneyin dediler. Hard reset yaptık. tabi deneme işi yarın sabaha kaldı. Bir de, yazılımınız güncel değil, onu da güncelleyin dediler. Yazılımı güncellemedim. Şu EKG hatasını gördüm birkaç arkadaş yazmıştı. O yüzden güncellemek istemedim. Açıkçası o hata da tam olarak nedir onu da anlamadım. EKG mi ölçmüyor, nedir, ülkenizde desteklenmiyor dediği olay nedir, tam anlayamadım.

siz de apple destek ile görüşerek, apple servis/store'a gitmeden donanımsal-sensör sorunu var mı yok mu analizi yaptırabilirsiniz. Bende donanımsal sıkıntı çıkmadı.

Aktif spor yapan arkadaşlardan rica etsem. Yukardaki senaryoya uygun bir antreman yapsanız da sizde nasıl durum bir baksak..Olmaz mı?

Arkadaşlar merhaba,

Birkaç haftadır baya canım sıkılıyordu, koşu antremanında saatin nabzı göstermemesiyle ilgili. Bu sabah bu sorunu yaşamadım. Yine önceki mesajımdaki gibi 3 parçalı bir antreman yaptım (yürüyüş-koşu-yürüyüş) ve 3-5 sn dışında 8 km koştum ve nabzı full gösterdi. Neleri farklı yaptım yazayım, belki aynı sorunu yaşayanlara faydası olur.

1. Dün apple destek ile görüşmüştüm. Saate hard reset yaptırdılar.
    2. Ben düne kadar M/L kordon kullanıyordum. Bu sabah S/M kordonu takarak spor yaptım.
    3. Saati ben hep bileğimin alt kısmına, elime yakın bölümüne takıyordum. Apple.com.tr'den baktığım dökümanlarda, saatin doğru ölçüm yapması için bileğin üst kısmına takılması gerektiğini okudum. Google'da da aw'nin bilekte olduğu görselleri tarattım ve AWlerin hep bileğin üst bölümüne takıldığını gördüm. Ben de saati, bileğimin alt kısmından yaklaşık 2 parmak üstüne taktım.

ve sonuç; nabız ölçümünde hiçbir sorunla karşılaşmadım bu sabahki sporda.

bu 3 değişikliği ayrı ayrı denemediğim için hangisinin etkisi oldu bilemiyorum tabi. Ama bence en önemli etken, saati, bileğin üst kısmına takmam oldu. Aşağıda fotolarını paylaştım.

İlk foto, doğru olan takma şekli. Alttaki, yanlışmış.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

sorun yaşayan arkadaşlar bir denesin bunları. Büyük ihtimal sorun çözülecektir.

@Heimdall..

@Sentameriser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 8 Ocak 2021; 11:45:19 >

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen saati biraz daha yukarı takmanızın etkisi büyük olmuştur.
  • ferhatyilmaz_ F kullanıcısına yanıt

Ben de geçici olarak böyle bir case aldım ama en kısa zamanda kaliteli bir ekran koruyucuya geçeceğim.

• Yürüyüş ve koşu için üçüncü parti yazılım olarak adiddas running ve nike run club kullanıyorum. NRC fitnessa bilgi yazarken Adidas uygulamasını kullandığımda fitnessda antrenmanlar gözükmüyor neden olabilir?

• Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt

Nerden aldın acaba gayet kibar ve kafi durmuş

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt

Hepsiburada’dan aldım

Zaks Apple Watch Series 4/5 44MM 360 Derece Koruma + Ekran Koruyucu

https://www.hepsiburada.com/zaks-apple-watch-series-4-5-44mm-360-derece-koruma-ekran-koruyucu-p-HBV00000R0B0R?magaza=Minesk

fotonun açısından 360 olduhunu görmedım sevmıyorjm 360 ama nasıl dokunmatıgı iyimi?

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt

Dokunmatiği iyi ama ben de çok sevmiyorum. Amazon.com’dan LK marka ekran koruyucu sipariş ettim o gelene kadar geçici olarak bunu kullanacağım.

hocam benim saati o şekilde takma imkanım yok ya 😂😂 kolum kalın

apple ile konustum bu arada formatladık saatı ama yine ölçümlerde 10 dakkalık kesintiler devam edım bende

olay kaydı oluşturdum zaten pazartesi bir daha arıcam

Adım gösteren kısım için hangi seçeneği seçtiniz kadran düzenleme ekranında?
  • Tugrall T kullanıcısına yanıt

StepsApp uygulaması ve İnfografik kadran kullanıyorum. Üst kadrana ekleyince çıkıyor.

• Heimdall.. kullanıcısına yanıt

Doğru ölçüm için bu şekilde kullanım önerilmiş hocam. Muhtemelen sizde de bu yüzden ölçmüyor. Sadece antremanda bu şekilde kullanıp bir deneseniz?

format haricinde, donanım analizi yaptılar mı? donanımda, sensörlerde problem var mı diye?

• H.M. kullanıcısına yanıt

ben de öyle düşünüyorum hocam. Ama içim rahatladı donanımsal bir sıkıntısı olmaması nedeniyle.

• Arkadaşlar selamlar, telefonumda Jailbreak olduğu için güncellemiyorum, bu sebeple Apple Watch serie 3 saatimde watchOS 6 yüklü ve onu da güncellemiyorum. Merak ettiğim nokta şu, bazı modellerde gördüğüm kadranlar benim telefonumda çıkmıyor ve saate ekleyemiyorum, bunlar watchOS yeni sürümüyle birlikte mi geliyor? yani saatin sürümünü güncellesem yeni nesil kadran çeşitlerini kullanabilir miyim?

denicem hocam biraz daha yukarı takmayı bakalım olcak bende merak ettim su an..

yok donanım a bakmadı ilk aradığımda format at bir dene dedi olmazsa bir daha ararsın dedı

yürüyüşü yine ölçmedi işte formattan sonra bide ağırlık antremanı deniyim

olmadı pazartesi tekrar arıcam

• merenkisa kullanıcısına yanıt
    Tabi yeni watchos sürümüyle gelen kadranlar var.
  • BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt

hocam solo loop tavsiye ederim çok rahat ve çok şık

• 
Sayfa: önceki 876877878879880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.