Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hadibjk Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
34.501
Cevap
772
Favori
1.803.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
84. Sırada  bugün en iyi #32
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

açık görünüyordu zaten kapatım açtım deneyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete E.

Elite watch’dan aldığım kordonlar geldi benim de. Genel olarak memnunum milano loop enfes hatta.
    Örgüler s ve silikonlar m beden. Ancak bileğime küçük geldi gibi kullandıkça genişler mi bakıcaz artık.

Merhaba,

Milano için link verebilirmisiniz ?

• H.M. kullanıcısına yanıt
    Açık zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ayıptır sorması yeni Watch modeller ne zaman gelir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    Yazı ayları diye düğünüyorum
  • Merhabalar, bir fikir olarak android dünyasından apple dünyasına dönüş düşünüyorum.

Galaxy gear s3 frontier kullanıyorum şuan. Apple watch seri 6 veya se almak gerekecek haliyle.

Pil dışında geri kalacağı bir nokta yoktur diye düşünüyorum ama yorum yapabilecek var mı bu konuda ?

Teşekkürler.

• kaybolanpena kullanıcısına yanıt

hocam sol altta olan kisayol hangisi? kalp ritmini sectigimde bende kalp isareti cikiyor o sekilde gostermiyor.

• arastir kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen aynı saatler. Malzeme kalitesi Samsung Watch 3 serisinde daha iyi; kasa paslanmaz çelik ve ekran Süper Amoled + gorilla glass cam. Ama Iphone alacaksanız tabii ki AW %100 uyumlu olacaktır. SE yerine 6 serisi alırsanız ek olarak EKG uygulaması + SPO2 + S6 işlemci ve U1 çip artıları olacak ama büyük farklar yaratmayacaktır.
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    2020’de Ekim’e zor yetiştirdiler ama bu sene daha erken olabilir. Ayrıca Cellular modellerin gelmesi de muhtemel. Ayrıca AW7 serisinde kan şekerini ölçme efsanesi de gerçek olursa almamak için bir neden olmaz.
  • Arkadaşlar merhaba elimde 38/40mm siyah sport loop var. 44mm saatime yanlış sipariş etmişim. Tanıdığım kimsede de bu boyut saat yok 30 TL ye bırakacağım. Yer Istanbul Gaziosmanpaşa çevresi elden teslimat yapabilirim. Kargo istenirse de karşı ödemeli gönderirim.

• Arkadaşlar aw a nike run club ve nike training uygulamalarını indirdim,oturduğum yerde antrenmanı başlatıp kolumu salladığımda şu kadar metre yürüdüğüm veya koştuğum görülüyor,oturduğum yerde metrenin iletlemesi dolayısıyla bana göre ölçümü düzgün yapmadığını düşünüyorum.
    Bu durum normal mi,normal değilse düzeltmenin bir yolu var mı?

• Eng1234 E kullanıcısına yanıt
    Antrenman başlatırsanız sizin her hareketinizi antrenmanın bir parçası olarak algılar. Başlatmazsanız ölçüm yapmaz.
  • Eng1234 E kullanıcısına yanıt

hangi antrenmanı seçtiğinize göre değişir. belki ilerde daha akıllı olurlar ama genelde antrenman başlatıldığında en küçük hareketi spor kategorisi verilerine göre hesaplıyor.

apple watch öncesinde mi band 3 ve 4 kullandım. koşu bandındakiyle 3-4 km hesap farkı oluyordu ama apple watch ile genelde 200-300 m fark oluyor.

tabii apple tavsiyesine uyup dışarda belirli bir süre antrenman yapmanız gerekiyor. yoksa apple watch da çok tutarsız olabilir.

• H.M. kullanıcısına yanıt

Yorum için çok teşekkürler, sanırım AW tarafında hergün şarj gerekecek değil mi ?

Genç yaşta ekg olayına girmeyeyim diye düşündüm belki ileride ekg li versiyona geçiş olabilir.

Sağlık sorunu olanlar ve yaşı ileri olanlar için daha uygun sanırım ekgli modeller.

Ben her gün şarj eriyorum. %20 ile 80 arasında tutmaya çalışıyorum şarjı. Ayda bir kere falan da bataryayı boşaltıp %100 yapıyorum.
    EKG her ne kadar fda onayı alsa da tıbbi amaçlarla kullanılamaz, kendiler de belirtiyor zaten. Daha ileriki versiyonlarda daha gelişmiş sensörler olacaktır. O zaman düşünülebilir.

Aynen pil dışında sizi memnun etmeyecek bir durum olmaz. Se almanızı öneririm. Aradaki fiyat farkında da airpods alırsınız. AOD için bir şey diyemem. Bataryayı sömürdüğü için ve bana gereksiz geldiği için ben de se tercih ederim. Zevk meselesi tabi. Ekg'ye gelecek olursak seri 4 var 1 yılda 4-5 kere anca kullanmışımdır o da meraktan.

• Bu arada bildirimler açık, geceleri ya da eve gelince saati çıkardığımda kapatınca zorlayarak 3 gün net 2 gün çıkarıyor. bataryası.

• Teşekkürler
    @H.M. @yusufd84

• UnchaineD kullanıcısına yanıt

Yorum için çok teşekkürler.

Telefon konusunu çözünce saat konusunda da se'ye geçiş yapayım o halde.

• UnchaineD kullanıcısına yanıt
    Nereden almıştınız?
  • 
Sayfa: önceki 871872873874875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.