Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.503
Cevap
772
Favori
1.804.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam muhtemelen ilk dediğiniz, ter-yerinden oynamanedeniyle oluyor.

bugünkü ilk antreman modunda 30 dk yürüdüm ve full gösterdi.. sonra koşuya başladım. 50 dk sürdü. bu 50 dk.nın bi 10 dk, bir de 15 dk.sında göstermedi. Sürekli kalbin etrafında kırmızı çizgi dönüp durdu. Koşu bittikten sara saati çıkartıp altına baktım. Yeşil ışıklar yanıyordu. Arka yüzeyi eşofmana sildim :) bileğim ter içinde kalmış koşu nedeniyle. Sonra tekrar yürüyüşe başladım 30 dk. Son yürüyüşte de full gösterdi. Ya terden ya da bilekte hareket ettiğinden midir bilemedim oluyor... Terleme nedeniyle ise oluyorsa hiç hoşlanmadım bu özelliğinden. İnsan koşarken terler. E kış günü kısa kollu koşamıyorum. Eşofman, içlik, eldiven, hepsi oluyor. Elim de bileklerim de illa ki terliyor...Koşuyu bırakıp saatin arkasını da silemeyeceğime göre, bunu daha dayanıklı yapabilirlerdi sanki...

@arizaeren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 30 Aralık 2020; 20:14:58 >

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    yok terle çok alakalı değil benim de terliyor. çoğu sporcunun terliyor. 17,5 44 tam oturmuyor o bileğe büyük geliyor maalesef. bunu redditte de yazmışlar. ama sizinki sensörden de olabilir. bugüne kadar toplasanız o kadar spora üç dört kere max 10 saniyelik periyotlarla yaşamışımdır. hep ölçer normalde. biraz bakın devam ederae garantiye gönderin derim.
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt

tamamdır. apple akasya-zorlu açık mı bilmiyorum..değilse de, açıldığında elden götürürüm. hiç öyle kargoya ya da başka servisle uğraşmak istemiyorum.

tşk.

hocam ben bir de büyük kordonu taktım saate. acaba küçüğünü mü taksam ki? şimdi aklıma geldi. bundan da yapabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 30 Aralık 2020; 20:18:0 >
  • bu kalori hesabı (antrenman dışında) vücudun bazal metabolizmasına göre mi gösteriyor ? oturduğum yerde kalori artışı oluyor mesela 3-4 kcal vs. bilen biri aydınalatabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce saati bileğimden çıkarıp acaba ölçüm yapacak mı diye kalp atış hızını ölçmek istedim. Malesef alakasız bi şekilde ölçüm yaptı. Normalde ölçüm yapmaması gerekmiyor muydu? Bu ölçümlere nasıl güveneceğiz?

hocam aynı sorun bende de var bazen ölçüm yapmıyor ne yapmak lazım bilemedim benim saat Watch 5 akasyadan almıştım acılınca götürmek mı lazım acaba ?

yarım saat ölçüm alamaması saçmalık bence 😒

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• MertayKardes kullanıcısına yanıt
    vücudumuz otururken veya uyurken dahi kalori yakar. bu günlük erkeklerde ortalama 2500 kalori civarı. bunun dışındakiler aktif kalori diye geçer. asıl onu yakmak zor olan. amacımız aktif kaloriyi yükseltmek. çünkü 2500 kaloriyi gün içinde kolay alıyoruz.
  • Heimdall.. kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bu saat gerçekten diğer saatler içinde en doğru ölçüm alabilen tek saat diyebilirim. bilek için konuşuyorum. göğüs bandıyla kafa kafaya gidiyor. ölçüm alamamasının en önemli sebebi ince bileklere takılan kocaman 44 kasa bu bir. 2. si çok bol takmayın. arka sensörü arada bi temizleyin ancak normal şartlarda terden etkilenmiyor. bende şu sorun 3-4 kere max 15saniye kesilmiştir. bileğim 17,5 ve 40mm kullanıyorum tam oturuyor. eğer saat bu gereksinimleri karşılıyorsa sensörde sorun vardır. yani normalde böyle bir sorun mevcut değil.
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt

tamamdır hocam çok teşekkür ederim Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• mercurious M kullanıcısına yanıt

Ürün şimdi elime geçti Kutunun üzerine satıcı 3,72 dolar yazmış bedel olarak ya üzerinde watch band yazdığı için elektronik bir şey sandı ve memur kafasına göre vergi kesti ya da toplam 8 adet kayış aldığım için bedele inanmayıp kafalarına göre bir bedel belirlediler. Ekstre ve sipariş bilgisi ile cimere dilekçe yazacağım.

sizin bilek kaç cm, saat kaç mm acaba?

arizaeren A kullanıcısına yanıt

hocam bilek 20.5 cm saat de watch 5 44 mm nike

yürüyüş sırasında koluma tam şekilde oturuyor

zaten UAG kayışla kullanıyorum koluma oturmama şansı yok @arizaeren

• Gerçekten bir saatten daha fazlası

• Elite watch’dan aldığım kordonlar geldi benim de. Genel olarak memnunum milano loop enfes hatta.
    Örgüler s ve silikonlar m beden. Ancak bileğime küçük geldi gibi kullandıkça genişler mi bakıcaz artık.

• kaybolanpena kullanıcısına yanıt

Hocam doğum gününüz kutlu olsun nice senelere :))

• mercurious M kullanıcısına yanıt

372 TL olarak mı algıladı acaba? O zaman 74,4 Tl eder vergi, siz dediğiniz gibi yapın, evraklarla beraber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 31 Aralık 2020; 16:23:25 >

O zaman saat bileğe büyük geldiği için ölçememesinden ziyade farklı bir durumdan kaynaklanıyor galiba.

• Mete E. M kullanıcısına yanıt

Doğrudan ürünlerin linkini alabilirmiyiz ?

• Ali expresten aldığım kayışlar 9 günde teslim edildi :) gelişme var..
    eğer tam oturuyorsa sanırım sizin sensörlerde var sorun maalesef:/ başka birinin bileğinde deneyin onda da oluyorsa servise yollarsınız değişirler
  • 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.