Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.521
Cevap
771
Favori
1.805.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir sıkıntısı vardır ya da dolandırıcıdır böyle denk geldim bir iki tane. o fiyata seri 5 temiz koysalar bir saate zaten satılır
  • Eng1234 E kullanıcısına yanıt
    onda var dedikleri stres ölçümü doğru değil de ondan. apple yıllardır aynı. bir şeyi vermek için verip yapmak için yapmaz. şu anda garmin hariç hiçbir saatin stres ölçümü doğru değil bizzat samsung watch active 2de test ettim. hikaye bunlar. yok tansiyonmuş yok stresmiş. apple cihaza koyduğunda güvenle kullanılabilir demektir. hata oranı çok düşük demektir. bu yüzden diğer cihazlara çok takılmayın.
  • Beyler kadran ayarlamak için bayağı meşhur Clockology diye bir app var. Çok güzel kadranlar var ama ben ayarlayamadım. Youtube dan bayağı bir video izledim hem ingilizce olduğu için hem de karmaşık olduğu geldiği için işin içinden çıkamadım. Deneyen oldu mu hiç?

• Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Mıknatısları gayet iyi, bu konuyla ilgili bir tereddütünüz dahi olmasın.
  • Arkadaşlar merhaba benim Watch 6 Serisi var.Bunda Duruş Aktivitesini kapatmak istiyorum.Saat hareketsiz kaldığında duruş özelliğini kullanmak istemiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

• gavran G kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzdan Watch uygulamasına girip Bildirimler/Aktivite/Duruş Anımsatıcıları kısmını kapatmanız gerekiyor.
  • mrhusnu kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bende 2 gündür deniyorum bi turlu yapamadım
  • BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt
    http://www.mediafire.com/file/s3cgffxws7fbgn8/_EnableBeta.clock/file şu dosyayı indirin.(nereye indirdiğinize dikkat edin çünkü clockogly uglamasının içine aktarcaksınız)Uygulamayı açın bu enablebeta dosyasına uzun basın ve sycn watch yapın saatte de uygulamanın açık olması lazım.İşlem tamamlandıktan sonra diğer saatleri de kullananilirsiniz.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• Dostlar iyi forumlar zamanında S4 Space Gray kullanıyordum fakat özellikle kayış takma yerlerinde boya atmaları mevcuttu siyah renkte ayrıca bir göze batmakta silver modelinde boya atmaları daha az görünür mü sizce ? Kullanan veya deneyimleyen cevaplarsa çok sevinirim.
  • H.M. kullanıcısına yanıt

O ayarı yaptığım halde Saat ekranına bildirim geliyor duruş hedefinize ulaştınız diye ben saat ekranınada gelmesini istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Arkadaşlar merhabalar. İlk kez apple watch kullanacam. Bi şey soracaktım. Bu whatsapı nasıl yükleyecez saate 😁
  • riveryilmaz kullanıcısına yanıt
    Sadece bildirimleri gelir. Whatsapp, apple watch desteği-uygulaması yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 28 Aralık 2020; 17:24:0 >
  • ahmckr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • awden m kaynaklı yoksa iOS 14 mü bilmiyorum ama, kulaklıkla yüksek sesle müzik dinlediniz diye sürekli bildirim gelip müziğin sesini kısılıyor. ne güzel gaza gelip koşuyorum, çaaat diye müzik gidiyor...bunu engellemenin bir yolu yok mu?

• Vatanda 6.seri 44mm 3899 tl olarak görünüyor. Bu internet fiyatı mı, yoksa vatan computer e gitsem de aynı fiyat mıdır?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün SE Roze Gold 40 mm hiçbir yerde bulamadım. Sanırım Türkiye'de yok. Alabileceğim bir yer bilen var mı?

• Arkadaşlar merhaba daha önceki sayfalarda konuşuldu mu bilmiyorum ama 40 mm ve 44 mm saatler arasında pil değeri farkı var mı acaba? İzlediğim bir yabancı inceleme kanalında 40 mm saatin 44 mm olan saate göre daha az bir pil ömrü sunduğu söyleniyordu da o yüzden soruyorum.

• riveryilmaz kullanıcısına yanıt
    Yüklemeye gerek yok zaten bildirim olarak düşünce cevaplayabiliyorsunuz
  • kisyari kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Sadece denemek için takıldı yani sıfır sayılır. Yeni nesil leather loop 42/44mm. İkisi 90₺

Merhaba, hangi ildesiniz? Replika Siyah Sport loop ve plastik koruyucu case ile takas düşünür müsünüz? yanında ekstra bir replika silikon kordon da verebilirim.

• 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.