Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kanda oksijen miktarı gibi birkaç ek özellik dışında çok fark yok. Ama dediğiniz fiyatta temiz olarak aw5 44 mm görmedim ben hiç.
  • Geçen letgo dan denk geldi 3 aylık teknosa dan alınma fakat almadım işte 6 mı 5 mi derken. denk geliyor yani

• hagi10best kullanıcısına yanıt
    Üzücü bir tecrübe olmuş sizin için. Ben de önceden android ekosistemindeydim telefon tablet ve tv olarak. Güvenlik ve stabiliteden dolayı Apple’a geçtim. Genel olarak memnunum ama dediğiniz gibi bazı pürüzler de olmuyor değil. Gelecek güncellemelerle düzeleceğini umuyorum.
  • watch se kullanan arkadaşlar varsa önerirmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Yankee

watch se kullanan arkadaşlar varsa önerirmi ?

Kullanıyorum. Memnunum. EKG ve kandaki oksijen miktarına ihtiyaç duyulacağını sanmıyorum pek. Kalp atış hızımı dahi kontrol etmiyorum. Kalori takibi yapıyor bir tek. Bildirimler ve konuşma ihtiyaçlarımı çözüyor. Bence yeterli bir cihaz.

• 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt

10 gündür kullanıyorum, uyku takibinde çok fazla şarj yemesi dışında bir sorunum yok. kalori takibi nabız bildirimler vs iphone ile birbirini tamamlıyor bence. parasına göre alınabilir bir saat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4Yankee 4 kullanıcısına yanıt
    EKG ve kandaki oksijen ölçümünün sizin için bir gerekliliği yoksa öneriyorum. Zaten tıbbi bir cihaz olmadığı için kendisi de tıbbi amaçlarla kullanmayım diye uyarıyor. Telefonu kısmen de olsa bileğinize taşımak istiyorsanız SE gayet işinizi görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Yankee

watch se kullanan arkadaşlar varsa önerirmi ?

en önemli eksisi bana göre sürekli açık ekranın olmaması.

• Arkadaşlar watchos 7.2’de takvim görüntüsü watchos 6’daki gibi yapma şansımız yok mu ? Bu sürümde aylık takvimi göremiyorum bir önceki sürümde olduğu gibi

• Merhaba, samsung telefon ve saatten apple 11 ve aw6 saate geçtim, telefondan memnunum ama saatte beğenmediğim bir kaç şey var.

1. Stres ölçümü yapacak bir menü bulamadım. Otomatik ölçüp nefes egzersizi yaptırması gerekmiyor mu?

2. Uyku takibi sadece kaç saat uyuduğumu gösteriyor. Derin uyku hafif uyku rem uyku gibi degerleri göstermiyor.

Bunlar için ayar veya ekstra uygulama var mı?
  • busonartik kullanıcısına yanıt

stress ölçümü hakkında bilgim yok. uyku için auto sleep uygulaması var ve ücretli 1-2 sayfa geride konusu geçti. 1-2 ay önceki sayfalarda daha detaylı konuşuldu. arama kısmından bulabilirsiniz. genel olarak çoğu kişinin memnun kaldığı bir uygulama..

• busonartik kullanıcısına yanıt
    Stres ölçümü alt yapısı hazır ama program şu an için yok maalesef.
  • Sadece denemek için takıldı yani sıfır sayılır. Yeni nesil leather loop 42/44mm. İkisi 90₺

• apple watch u takmadığımız bir günde. iPhone ile ölçülen yapılan mesafeyi eklemenin yolu var mı Apple Watch a?

• quote:

Orijinalden alıntı: H.M.

Stres ölçümü alt yapısı hazır ama program şu an için yok maalesef.

Anneme samsung telefon aldık yanında hediye fit 2 verdiler o bile stres ölçümü yapıyor, 3,5-4 bin saate para veriyoruz diğer dandik saatlerde bulunan özellikler yok, bu apple gerçekten ilginç bir firma olmaya başladı.

• Apple Watch orjinal kayış arıyorum satan var ise pm atabilir
  • ahmckr kullanıcısına yanıt

Mıknatıs kalitesi nasıl?

• merhabalar, seri 5 saatimin kutusundan cikan orjinal kordonu satiyorum 1 kez taktim daha sonra renginden dolayi kullanmadim. İstedigim fiyat 300₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahankazim -- 27 Aralık 2020; 22:32:40 >
  • Apple Watch 44 mm ucuk haki sport loop 44 mm orjinal kayış arıyorum , satan var ise pm atabilir

• baltazar_16 B kullanıcısına yanıt
    2. el temiz garantili 44 seri 5 nerede o? yanlış görmüşsündür seri 3 2. el 1600 lira
  • 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.