Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
770
Favori
1.805.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan_k

Güle güle kullanın. Sizi anlıyorum çok pahallı cihazların başına birşey gelsin istemiyorsunuz ama saatiniz benim fikrime göre bütün havasını kaybetmiş.

Teşekkür ederim, aksine biraz kaba durması hoşuma gidiyor benim başına bir şey gelmesinden ziyade. Tercih meselesi sanırım :)

• Apple Store Dışında, AA++ Kalite Apple Watch Series 6 KORDON alabileceğim bir yer var mı arkadaşlar?

Aliexpress önerisi varsa eğer Hangi magaza veya neye dikkat etmem gerekli ?

Spigen baktım orası açmadı beni.

• galaxyg kullanıcısına yanıt

ben de spotifyde aynı sorunu yaşıyorum. watch dan açılmıyor illa telefondan açtırıyor  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu örgü solo loop modelini apple dışında satan yok mu ? Apple 899 TL’ye satıyor el insaf...

• Merhaba, ekimde kullanmadığım Nike sport loop var, kutusu mevcut. Toplamda 9-10 kere kısa süreli kullanılmıştır. Almak isteyen pm atabilir. İyi forumlar.

• Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum, olabilir.
    Elite Watch satıcısından alan arkadaşlar vardı memnundular kalitesinden.
    Buradan da aldım 3 tane kordon ama daha gelmedi o yüzden kesin bir şey söylemem. Aslında bence kalite gelecek yorumlar falan baya iyiydi.

RMUTANE Dropshipping Store

https://m.aliexpress.com/store/v3/home.html?pagePath=index.htm&shopId=910364206&srcSns=sns_Copy&sellerAdminSeq=244123481&social_params=20007674506&sellerId=244123481&tt=MG&aff_platform=default&sk=_mNbLRhx&aff_trace_key=1c5712386a714c68bb75ec1d027a777b-1608206325322-02029-_mNbLRhx&shareId=20007674506&platform=AE&terminal_id=48639c775f3047dd9a2e8767a291ae77

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 17 Aralık 2020; 14:27:3 >

Benim daha önce alışveriş yaptığım yerler. hepsinden memnun kaldım.. alım yaparken yorum sayısı ve sipariş sayılarına bakınız. ayrıca bazı urunler ucuz gıbı gozukebılır ama nakliye ücretleri pahalı olabılıyor. ona da dikkat etmeniz lazım...

CRESTED Store

JDFANS Store

urvoi Store

ali-watchband Store

fegwilde Official Store

Elite Watch Accessories Trading

ANBEST Official Store

• quote:

Orijinalden alıntı: H.M.

Ben de ileri saramıyorum. Sadece bir sonraki/önceki şarkıya geçiyor.
    Watch’daki Müzik uygulaması iPhone ile bağımsız çalışıyor gibi duruyor bazen.

Aynen hocam ..Hatta iphonedan çalmak istedim aynı anda iki cihazdan çalmak için aile planı önerisinde bulundu

Sonra uygulamayı kapatıp açınca düzeldi tabii ama enteresan

İleri sarma olmaması tatsız oldu ya da var da ben bulamadım

• Benim cihazın iadesini mediamarkt onayladı. İade edipte sorun yaşayanlar için bilgi olsun. Birkaç gün deneyip beğenmeyip iade etmiştim. Kısacası internetten alışverişlerinizde açıp kursanız bile 14 gün içinde sebep belirtmeden cayma hakkınız var. Lakin henüz para kartıma düşmedi🤔onu da bekleyip göreceğim.

• sarslan724 S kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın geç gördüm ben apple CarPlay kullandıktan sonra yaşıyorum bu sorunu. Onun için sordum
  • Ferfecirkoooo F kullanıcısına yanıt

Konu dışı olacak ama iadenizin onaylanması kaç gün sürdü, Media Markt’dan bir iadem vardı süreç çok uzadı siz de ne kadar sürdü?

• galaxyg kullanıcısına yanıt

[Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 20 Mart 2021; 13:4:6 >
  • Dışarda 44 dk yürüyüş yaptım. Antrenman verisini de açmıştım. Fitness verisi 21 dk egzersiz gösteriyor. Neden olabilir?
  • hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum oluyor. Apple destekle iletişime geçmiştim, dedikleri şu: yeteri kadar efor sarfetmediğiniz için yürüyüşünüzün hepsi egzersiz olarak sayılmadı. Bu nedenle VO2max değeri de alamıyorum. Belli parametreleri varmış. Bir gün koşu olarak deneyeceğim bakalım ne olacak.
  • H.M. kullanıcısına yanıt
    Mantıklı olabilir. Çok efor sarf etmedim gerçekten. Koşu da yapıyorum onda böyle bir sorunla karşılaşmadım.
  • Vatanda yüzde 8 indirim var şuan

• 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.