Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (852. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SABQCES , farukakgun Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O süreci bekleyecek durumum zamanım yok usta gelir gelmez apple a gidip o raporu almaya bakıcam artık
  • Tugrall T kullanıcısına yanıt
    hepsi buradada hangi firmadan aldınız? direkt hepsi buradanın kendisi mi yoksa başka firma mı satıcı?
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt

O şekilde yaptım hocam tek sorun kolumu sallayınca ekranın açılması o olsaydı keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Direk hepsiburada usta
  • Vatanda yüzde 8 indirim artı 200tl bankkart iade yada 100 TL bonus var

• watchOS 7.2 gelmiş bakalım kullanımda ne gibi artıları olacak.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • Sağkta ekg ye girince bir güncelleme var. Şöyle bir hata veriyor “Bu ekg güncellemesi buşunduğunuz bölgede kullanılamıyor.”

Bununla ilgili bilgisi olan varmı ?

• H.M. kullanıcısına yanıt

tamamdır çok teşekkürler.

• Elite Watch satıcısından 2 adet örgü kordonum 17 günde tarafıma ulaştı. 16 tl vergi ücreti ödedim. Toplam 70 tl maliyeti oldu. Bileklerim 17 cm ve small beden kusursuz oldu. Kalite ve hizmetten çok memnunum.

• Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    16 cm bilege small nasıl olur sizce ?
  • H.M. kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş yaparmısınız ona göre yükleyelim ?

Çok sıkı sevmiyorsanız bence güzel olur. Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Shadow

Elite Watch satıcısından 2 adet örgü kordonum 17 günde tarafıma ulaştı. 16 tl vergi ücreti ödedim. Toplam 70 tl maliyeti oldu. Bileklerim 17 cm ve small beden kusursuz oldu. Kalite ve hizmetten çok memnunum.

ürün kalitesi nasıl sizce? orjinalini yakından gördünüz mü? onunla kıyaslarsanız.

renkler süper

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Orijinaliyle arasındaki fark malzeme kalitesinden kaynaklı kullanım ömrü olur diye düşünüyorum. Kullanıma göre değişir belki ama 1 senelik Aliexpress kayışlarımın hepsi ilk günkü gibi sorunsuz. Orijinalini gördüm, dokunarak ve bakarak fark pek anlaşılmıyor. Teşekkürler Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Öyle yazıyor ama ben burada daha önce alıp paylaşım yapan bir arkadaşın verdiği bilgiler üzerine S almaya karar verdim. İyi ki M almamışım çünkü takıp çıkartırken az da olsa esniyor. M bol gelirdi muhtemelen. 18 ve üzeri M uygun olur diye düşünüyorum.

• Bi sorum olacak.

Bildiğimiz gibi gerek iPhone gerekse iPad i satmak isteyince rahatlıkla alıcısı çıkıyor. ( nitekim az önce iPad ı değer kaybı olmadan sattım )

Peki bu durum saatlerde nasıl ? Se 44 mm alırsam, rahatlıkla gider mi uygun fiyata ?

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    iphone ipad kadar hızlı satışmasa da pek değer kaybı yaşanmaz. samsungun 4 ay önce 2700den satışa çıkardığı cihaz (watch 3) arkadaş kapalı kutu satıyor 1800e alan yok://
    çok ilginç ve ayıp gerçekten. koskoca firma! ben bu yüzden amazon trendyol ve n11 dışı alışveriş sitesi kullanmıyorum. olabildiğince medyamarkt teknosa ve diğerlerinden se uzak duruyorum.
  • Geçen hafta konu içerisinde konuştuğumuz AW6'nın oturur halde kolun sallanmasıyla adım sayısının artması konusunda cihazı garantiye götürmeye karar verdim bir anda. Aslında hiç aklımda yoktu böyle bir durum ama bir anda esti ve götürdüm. Cihazı verdim ertesi gün mesaj attılar cihazı teslim alabilirsiniz diye. AST2 ( Apple Servis Testleri9, Görsel Mekanik Test ve detaylı incelemeler yapıldı, cihazda herhangi bir sorun bulunmadı diye not düşmüşler. Cihazı teslim ettiler. Sensörlerde herhangi bir sıkıntı yokmuş. Aklımdan tamamen çıkmış oldu böylece. Benzer durumu yaşayan arkadaşlara duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciho. -- 15 Aralık 2020; 17:19:11 >
  • 
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.