Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MÜJDATTAŞKAN VOMFI , tirabzonli Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O şekilde hiç olmadı. Yazılımsal bir durum gibi görünüyor. Saat en son sürümde mi?
  • evet en son sürümde. şaşırdım ben de. acaba telefonla konuşurken kolumdan saati mi çıkardım da ondan mı oldu? öyle kaldı? ilk defa oldu bana da

• @Mete E.
    Görmesi çok zor, belki de sizinkinde yoktur ben de tesadüfen güneş altında görmüştüm. Araştırınca çoğu kişide olduğunu gördüm.
  • bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Bazen oluyor o şekilde. Muhtemelen son sürümlerle düzeltirler bu bug’ları. Bazen telefonla saat arasındaki bağlantı sorunlarında da böyle olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.M.

Bazen oluyor o şekilde. Muhtemelen son sürümlerle düzeltirler bu bug’ları. Bazen telefonla saat arasındaki bağlantı sorunlarında da böyle olabiliyor.

https://discussions.apple.com/thread/250804900

evet oluyormuş bu sorun. adamın 12 saat öyle kalmış. ama asıl görüşme 5 dakika sürdü telefondaki diyor.

yani aslında kapanıyor karşınızdakiyle görüşme. ama Apple Watch görüşme devam ediyor sanıyor

Evet buna benzer bir sürü sorun var ama yazılımsal gibi duruyor. Mesela bende de altimetre değeri sapıtmıştı geçende, şuan durduğum yerin yüksekliği yaklaşık 45m, ilk aldığımda doğru gösteriyordu, sonra bir gün birden 130 metrelere çıktı, 2 gün sonra yine eski haline döndü. Aynı şekilde kalp sensörü de antreman esnasında 190’ı gördü ki aslında olması gereken 150 idi. Yani böyle durumlar olabiliyor. Umarım düzeltirler.
  • H.M. kullanıcısına yanıt

aynen öyle hocam. Buna daha çok benziyor bende olan.

• arizaeren A kullanıcısına yanıt

Hocam konudan bağımsız olarak bir soru sormak istiyorum. Bende düz seri 6 aw var da. Antrenman sırasında adım sayısını göstermesini sağlayamadım. Acaba Nike modellerine özgü bir durum mu antrenman sırasında adım sayması?

• 4 aylık 40mm siyah s5 cihazım satılık bol ekstralı hemde düşünen olursa dm atabilir hayırlı geceler
  • ciho. kullanıcısına yanıt

Çözüm önerin için teşekkür. Bunların hepsini denedim. Aplle ile de görüştüm başka şeylerde yaptırdılar malesef olmadı. Kutusuna koyup iade olarak kargoladım. Apple watch maceram bitmiş oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bir sorum olacaktı
    dün tüm gün evde olduğumdan saati hiç takmadım
    sabah 100 olarak almıştım masaya bıraktım bu sabah 50 idi
    hiç kullanmadan bile bu kadar düşmesi normal mi sizce
    sadece wi fi kapalıydı
  • cmlsen C kullanıcısına yanıt
    24 saatte %50 düşmesi -güç tasarruf modunda değilse- normal. Çünkü takmasanız da kendi içinde senkronizasyona devam ediyordur. Taksaydınız daha da düşerdi (ekran aç kapa vb)
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.M.

24 saatte %50 düşmesi -güç tasarruf modunda değilse- normal. Çünkü takmasanız da kendi içinde senkronizasyona devam ediyordur. Taksaydınız daha da düşerdi (ekran aç kapa vb)

en iyisi kapatmak akşamdan sabaha kadar bence. daha kısa süre kullanılmaycaksa power reserve mode a almak

• Apple Watch un pili değişiyor mu?

merak ediyorum mesela Apple Watch 1 veya 2 kullananların durumu ne şu anda? eğer pil değişmiyorsa saat çöp mü oluyor? yoksa halen. günü çıkarıyor mudur onlar bile

Pili Apple değiştirmiyor, yerine yeni cihaz öneriyor ama pili dışarda değiştiren kullanıcılar var. Bir arkadaşın AW2 saati günde 8 saat gitmeye başlamıştı. Zaten Apple da söylüyor pil ömrü 500 tam döngüdür diye.
  • H.M. kullanıcısına yanıt

Bir kör olarak dikkatsizliğimden kaçmıştır hocam. Çoğu kişide olup bizde olmaması mümkün değil gibi görünüyor.

• Hydros kullanıcısına yanıt

Hocam watch uyumlu spor programları indirdiniz mi? nike run club veya adidasın koşu uygulaması. Bunlar apple watch ile uyumlu indirip kurabilirsiniz nike'a özel bir durum değil diye düşnüyorum.

• Mete E. M kullanıcısına yanıt

Nike run club saati almadan önce telefondan kullandığım bir uygulamaydı zaten hocam. Fakat Nike uygulaması koşu için, ben yürüyüşlerde de anlık adım sayısını takip etmek istiyordum. Arkadaşın attığı videoda Apple antrenman uygulamasında adım sayısı gösteriyor. Ben kendi saatimde açtığımda adım sayısını göremiyorum. Ayarlar kısmından görüntülenecek verileri seçebiliyoruz ama orada da adım sayısı seçeneği yok. Öyle olunca ben de nike versiyon saatlere özel olduğu kanısına vardım açıkçası.

Nike versiyon olmayan arkadaşlar antrenman kısmında adım sayısını görebiliyorlarsa eğer nasıl yapılacağını söylerlerse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hydros -- 8 Aralık 2020; 12:20:56 >
  • Yukarıda arkadaşın bahsettiği adım sorununu yaşayan var mı başka? Durduğu yerden kolunu sallayınca adım sayısının artması olayı. Sanırım benim saatte de mevcut böyle bir sorun. Ama tam emin değilim şu an. Daha önce yoktu çünkü böyle bir durum.İlginç gerçekten. Varsa bile çözüm yollarına bir bakacağım. Başka yaşayan var mı acaba?

• ciho. kullanıcısına yanıt

Hocam adım sayısını nereden görüyorsunuz? Benim saat göstermiyor antrenman devam ederken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.