Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.501
Cevap
772
Favori
1.803.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende kullanıyorum. N11 den aldım. Satıcısı da çok ilgiliydi.
    Saatte koruyucu yokmuş gibi aynı. Sökmesi de çok kolay. Ürünü uygularken epey baskı uygulayın köşelerine yoksa atma yapıyor
  • Mete E. M kullanıcısına yanıt
    Bende S5 44 düşünüyordum ama S6 40 nike edition yakalayınca indirim de s6 aldım.

Antrenman konusun da katılıyorum şu zamanlar kullanım fazla olmayabilir ama onun dışında telefonla geçirilen süreyi bayaa azaltıyor bildirime baktıktan sonra öylesine dolaşmıyorsunuz ve 3.parti uygulamalar la haber vs dahi okunabiliyor bu açıdan da güzel.
    Ayrıca genel anlamda özelleştirme sınırı neredeyse yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete E.

S5 44 düşünüyordum indirimleri görünce s6 44e kaydım. Hocam telefonla işim gereği sürekli haşır neşirim gelen belgelere bakmam gerekiyor takvime not almam gerekiyor vs. yani sürekli elimin altında telefon ama saatin bana ekstra kolaylık sağlayacağı neler var diye düşününce iki üç maddeden öteye gidemiyorum spor için çok yardımcı olduğu aşikar ama malum pandemi dönemi salona gitmeye çekiniyor insan havalar soğudu parkta bahçede koşu da yapılanıyor derken acaba diye düşünmeye başladım. Çok fazla kişiselleştirdim konuyu herkesten özür diliyorum belki benim gibi aklı karışan vardır tercüman olmuşumdur. :)

Ben de sizin gibi çok düşündüm. Halihazırda miband 4 kullanıyorum. Ama adımlarımı, dolayısıyla da yürüdüğüm/koştuğum mesafeyi, harcadığım kaloriyi eksik sayıyor. Ne yaparsam yapayım, düzelemedi. Hadi dedim 3-5 adım eksik saysın (gerçi 3-5 adım değil, yeri geliyor dakikada 40-50 adım eksik sayıyor), miband/aw fiyat farkına değer mi, hayatımda neyi değiştirecek diye düşündüm ama, zaten bunlar da mucizevi aletler değil hocam. hayatınızda büyük şeyler değiştirmiyor. Yetişkinler için oyuncak olarak bakıyorum ben bunlara. ben de pandemi nedeniyle salona gitmiyorum. Homeoffice çalıştığımdan, sabahları erken kalkıp 10 km koşuyorum (evet sabahları çok soğuk oluyor, hele saat 6 ise :) ama ona göre giyinirseniz sorun yok. baktım miband ile bu iş olmayacak, indirim de görmüşken aldım gitti. bence siz alın aw'yi, sonra "ya o kadar para verdim, bari işe yarasın" diyip, soğuk moğuk dinlemez yaparsınız açıkhavada sporunuzu  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 29 Kasım 2020; 16:40:8 >

• Tugrall T kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam, dediğiniz noktalarda haklısınız arabada adliyede elde telefon çanta vs zor oluyor. 2. Nesil airpodsla da kullanılınca ciddi bi fark yaratır diye düşünüyorum kolaylık açısından.
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Ahahah hocam gerçekten bunu ben de düşündüm. O kadar aldıktan sonra bileğimden sürükleye sürükleye yaptırır sporu. Sabahları ben de koşuya çıkıyordum ama kalın giyindikten sonra dediğiniz gibi sorun olmuyor. İçimde kalacağına cebimden eksilsin diyerek alacağım birazdan.

Bir de su geçirmezlik olayı nasıl oluyor sürekli olarak saatle yüzen arkadaşlar var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mete E. -- 29 Kasım 2020; 16:22:54 >
  • Rica ederim ne demek, Airpods da varsa hepten iyi olur benim aklıma gelmeyenleri siz örneklemi?siniz araba da dahi direksiyonu bırakmadan konuşabilirsiniz gayet güzel konuşma deneyimi, onun dışında müzik vs. Siri ile çok iyi ekosistem oluyor apple watch da.
  • Arkadaşlar dün sormuştum saati şarja takınca 2 dk da bir bildirm sesi gelip şarj oluyor simgesi cıkıyor sorunmu var yoksa herkezdemi böyle ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugrcan1 kullanıcısına yanıt
    sorun olabilir şarj yerinde veya kabloda bende böyle bi sorun yok hocam saati sessizde kullanıyorum gerçi ben belki oluyor duymadım
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

Pili anasını bellicek eğer sorun varsa zırt pırt çın çın edip şarj yüzdesini gösteriyor

• ugrcan1 kullanıcısına yanıt
    sorun olabilir hocam bi göster olmadı iade et değişim talep et ucuz bişey değil sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

Arkadaşlar dün sormuştum saati şarja takınca 2 dk da bir bildirm sesi gelip şarj oluyor simgesi cıkıyor sorunmu var yoksa herkezdemi böyle ?
    Muhtemelen şarj cihazınız veya prize taktığınız adaptör bozulmuş. Başka bir şarj cihazına takıp deneyin isterseniz. Bende de bi dönem öyle oldu manyetik şarj kablosunu garantiden değiştim sorun çözüldü.
  • tt38 T kullanıcısına yanıt

Daha dün aldım kablo yeni ama şaj aleti 5s den kalma oyüzdenmi acaba ama telefonu şarj ediyorum sorun olmuyor görüştüm apple ile güncellememiştim belki ondandır dedi şimdi güncellicem bidaha olursa şarj cihazında olabilir sorun bakalım ne olucak

• fatihsar kullanıcısına yanıt

Aynen öyle yapıcam hocam düzelmezse

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

Daha dün aldım kablo yeni ama şaj aleti 5s den kalma oyüzdenmi acaba ama telefonu şarj ediyorum sorun olmuyor görüştüm apple ile güncellememiştim belki ondandır dedi şimdi güncellicem bidaha olursa şarj cihazında olabilir sorun bakalım ne olucak

Kablo yeni olabilir. Ben de aldığımda ilk haftalarda bozulmuştu. Güncellemeden sonra sorun devam ederse başka bir kablo ve şarj adaptörü ile deneyin bence.

• App Store a girip çıkınca saatte sağ üstteki turuncu renkli mikrofon uzun süre kalıyor. sizde oluyor mu?

bir de App Store da klavye gibi bişey kullanamıyoruz sanırım. tek yol sözlü komut mudur*

Tabiki hocam denicem okadar para verdik  

• Bu aletler sadece kendi manyetik şarj birimleriyle mi şarj oluyor yoksa kablosuz şarj uyumları var mı acaba? ( aw6)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 29 Kasım 2020; 21:25:22 >
  • Çok bir beklentim yok. 2. El aw2 alınır mı ? iPhone Xr ile kullanacağım. En azından ekosistemde olayım diye. Ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Bu aletler sadece kendi manyetik şarj birimleriyle mi şarj oluyor yoksa kablosuz şarj uyumları var mı acaba? ( aw6)
    Sadece kendi manyetik şarj aleti ile oluyor.

• 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.