Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erdem2697 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.514
Cevap
771
Favori
1.805.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu olayı watch’la ipad’lere de getirmesinin tek sebebi kullanıcıyı darlamak, pilini ya da cihazı değiştirmeye teşvik etmek resmen başka hiçbişey değil. 13 günde düşmesi de normal değil bence dikkate almayın bunu hocam
  • Şarj düzeniniz ne acaba?
  • Apple dan aldıysan hemen yarın götür geri ver 14 gün iade var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tugrall T kullanıcısına yanıt

24 saatte 1 kez

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

Apple dan aldıysan hemen yarın götür geri ver 14 gün iade var

Mediamarkt an aldım 4 bin lik cihaz anlık indirim ve kodla 3,560 tl ye denk gelmişti

• Çok iyi almışsın ozaman boşver zaten mediamarkt geri almaz bu sebepten dolayı benim 11pro max de aynısı oldu ana sonra yavasladı şans işi bu takma kafana

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

Çok iyi almışsın ozaman boşver zaten mediamarkt geri almaz bu sebepten dolayı benim 11pro max de aynısı oldu ana sonra yavasladı şans işi bu takma kafana

Aynen fiyat olarak iyi aldım iade edersem bu fiyata imkansız :))

alacak olanlar mediamarkt ı sürekli kontorl etsin 27 kasım da belki düşer yine

• ugrcan1 kullanıcısına yanıt
    Hocam internet alışverişlerinde 14 gün iade süreci var mesela ben ayın 14 ünde aldım yarın iade edeceğim dün açtım cihazı watchOS 7 almıyor cihaz Hepsiburada dan 3599 a 6 alacağım
  • watc se ile telefonla konusuyorum inanilmaz iyi gidiyor ses karisya saskinim... araba suruyorum saat direkseyinda ama sea cok iyi anliyor karsidaki

sirf bu bile basli basina alma sebebi 😁😁

• Merhaba yaklaşık 1 aydır aw6 44mm nike modelini kullanıyorum deneyimlerimi yazayım

1.eğer rutin spor yapıyorsanız sizin için vazgeçilmez olacaktır
    2. Şarj konusu ben her sabah takıyorum tam 1 saat 20 dakika sürüyor %10 ken takıp %97-98 civarı çıkarıyorum bi yerde okumuştum pili tam bitirmek yada tam doldurmak ömrünü yiyebiliyor diye ama net değil
    3. Pil bana sanki gitgide iyileşti gibi yani şöyle tam 24 saatte pil %15-20 arası kalırdı şimdi %30 üzeri kalmaya başladı ve aktif olarak günde 8-9-10 km yürürüm yada hareket ederim
    4. Son 2 gündür gece yatarken takmayı bıraktım saati çıkardığınız zaman her zaman açık ekran kapanıyor otomatikmen ve hiç şarj yemiyor %60 la bırakıp sabah %50 ile aldım ve böyle olursa 2. Günü bile çıkarır
    5. Spigen thin fit kılıf ve ipg ekran koruyucusu aldım ancak spigen mükemmel oturmasından dolayı (takarken kolumdaki kılları çekiyor o derece) ipg yi çıkardığını sandım ancak 2. İpg yi taktığımda spigen kılıfsız kullandım saati ipg koruyucu yine çıktı halbuki çok dikkat etmiştim
    6 ekg ve kandaki oksijen olayına gelirsek spor yapan biri iseniz otomatik bakıyorsunuz takip ediyorsunuz zaten günde 1 kere bile olsa
    7 nike kadranlarını benim çok hoşuma gitti ve aşırı kullanışlı
    8 artık telefon çaldığında koştur koştur telefon aramaya son saatten konuşabiliyorsunuz (yakınınızdaysa e-sim başka bi boyut 😬) bu o kadar hayat kurtaran bi özellik ki kullanınca anlıyorsunuz
    9 türkçe dikte harika çalışıyor daha bi kere yanıltmadı beni
    Şimdilik bu kadar iyi günler
    Dipnot: ekran koruyucu kullanıp memnun kalan var mı? Öneribileceğiniz yerler neresi?

• Merhabalar , aw 6 44mm Mavi renk aldım , daha saat elime ulaşmadı ama birde kasa için sağlam ve şık kılıf alayım diyorum.

Şu ürünü gördüm alanların yorumları fena değil gibi aranızda kullanan var mı tavsiye eder misiniz? Ya da başka marka model tavsiyesine de açığım.

Gerçi bu ürün siyah benim saat mavi. Uyumlu olur mu dersiniz ya da bu kılıfın mavisi var mı?

https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-watch-seri-6-se-5-4-44mm-ile-uyumlu-kilif-rugged-armor-black-062cs24469-p-HBV00000H7WVM

• mrhusnu kullanıcısına yanıt
    Ben de bu üründen almaya niyetliyim ama terleyince ya da suya girince arasında ıslaklık kalma, terden dolayı saatte lekelenme vb olur mu diye endişelerim var açıkçası.
  • Ben aldım bu kiliftan. Gelince inceler yazarım. Takmaktan çok çıkarması zor diyorlar.

• ne kodu veriliyor biz de alalım. 3700 e aldım aynısını trendyoldan ama göndermedi 2 gündür bekliyoz.

• Fikriniz olması açısından. Koruyucu ama kabalaştıran bir ürün :).

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• Miorled kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun koruyuculuk evet ama ortada aw e dair herhangi brsey kalmamış :))
  • 44mm space gray yine yok piyasada olanlarda normal fiyatının bile üstünde şaşırmışlar troy apple 4150 tl ye satıyor 😂 şaka gibi ya

• rueta R kullanıcısına yanıt
    Doğru demişsiniz 👍 ama pahalı saatler ne yapsın insanlar 🤷🏽
    Yalnız silikonlar var gayet başarılı, ben aldım series 3 42 mm için kullanıyorum. Çıkarması takması zor ama biraz daha güvenle kullanabiliyorum.
    Aşağıdaki satıcıdan yorumlara bakarak aldım, tavsiye ederim.
  • ugrcan1 kullanıcısına yanıt

Saat piyasası öyle bir haldeymiş ki indirim zamanı takip etmeye başladım şaştım kaldım. Yıllar önceki iki sene önce ki s4 geçen sene ki s5 ile yeni çıkan s6 yarışıyor hatta s5 birkaç yerde daha pahalı. Dikkat ettiğim diğer olay da nike versiyonlarını fazlaya kitliyor olmaları komik gerçekten. Çok fazla keyfi ücret belirleniyor akşam ne olacak merak ediyorum.

Ayrıca 44mm s5 ve s6 saatleri ne kadara almak mantıklı piyasayı bilen arkadaşlar cevaplandırabilir mi?

• Miorled kullanıcısına yanıt

Cevabınız ve fotoğraflar için teşekkürler :)

Sizin saatte mavi sanırım. Kasayı tamamen kapattığı için renk uyumunda bir problem olmamış. Saatle beraber gelen mavi kayış ilede bir renk uyumsuzluğu olacağını sanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.