Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (806. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.519
Cevap
771
Favori
1.805.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
80. Sırada  bugün en iyi #49
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Wifi / açık kapalı tam olarak ne farkediyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MavéRicK_09 kullanıcısına yanıt
    uygulama desteği çok yok mu? telefonda ne varsa saatte de var hocam:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    indirmeler bağlantılar wifiden yapıyor. ya da blutooth çekim alanından uzaklaşsanız da telefon bağlantısı kesilmiyor wifi üzerinden kuruyor ama şarjı baya fark ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

indirmeler bağlantılar wifiden yapıyor. ya da blutooth çekim alanından uzaklaşsanız da telefon bağlantısı kesilmiyor wifi üzerinden kuruyor ama şarjı baya fark ediyor

O zaman telefon yanımızdayken wifi yi kapatmalıyız dimi ? nasılsa bluetoothtan faydalanıp telefonun internetini kullanabilir ...

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    aynen ben öyle yapıyorum :)

• saati bir kaç saat kullanmadığınız zaman ne yaparsınız diye sormuştum. pil tüketimini engellemek için.

uçuş moduna alıyorum diye cevaplar gelmişti.

yalnız uçuş moduna aldığınızda telefonu da uçuş moduna alıyor.

aynı şekilde telefonu uçuş moduna aldığınızda saati de alıyor.

2 sene önce aw 4 kullanırken durum böyle değildi. saati aldığımda telefonu uçuş moduna alıyordu. ama telefonun uçuş modunu açtığımda saati açmıyordu. şimdi saati de açıyor.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan yansıt seçili demekki. Ben kaldırdım o özelliği dediğiniz gibi geri açınca gelmiyor diğerinde. Çünkü dış dünyayla bağlantısını uçuş moduna alarak kesmiş oluyorsunuz. Bindiği dalı kesmek gibi.

• Arkadaşlar Aliexpress üzerinden almış olduğum örgü solo loop kayış dün itibariyle bana ulaştı.
    Ürün orjinali kadar kaliteli ve çok hoşuma gitmişti. Fakat L beden almış olmama rağmen 19cm bileğime dar geldi ve sıktı. Bu sebeple vergi dahil 107tl ye gelen kayışı 95tl ücretle satıyorum.

Kargo süresi beklemeden Almak isteyen olursa mesaj gönderebilir.
    Aşağıda fotoğrafları mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cluptechno -- 17 Kasım 2020; 9:44:46 >

• Cluptechno kullanıcısına yanıt

19cm bilek için L beden bile dar geldiyse bu kayışların beden yapılandırmasında bir sorun var gibi

• efesb kullanıcısına yanıt

Benim bilek biraz etli hocam ondan sanırım.

Arkadaşıma denettirdim bileği 18cm onda çok sıkı durmadı mesela bilemiyorum  

• Cluptechno kullanıcısına yanıt

kaç günde geldi Çinden ? Kapıda birde vergi verdiniz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: torice

Ayarlardan yansıt seçili demekki. Ben kaldırdım o özelliği dediğiniz gibi geri açınca gelmiyor diğerinde. Çünkü dış dünyayla bağlantısını uçuş moduna alarak kesmiş oluyorsunuz. Bindiği dalı kesmek gibi.

Hangi ayar için yansıt seçili olur ki bunun için?

uçuş modunu yansıt diye Bir seçenek göremedim

• Arkadaşlar son bir haftadır bildirim gelince hem telefon titriyor, hem de saat titriyor. Önceden telefon titremiyordu saat kolda olunca. Bunun bi ayarı var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cluptechno

Arkadaşlar Aliexpress üzerinden almış olduğum örgü solo loop kayış dün itibariyle bana ulaştı.
    Ürün orjinali kadar kaliteli ve çok hoşuma gitmişti. Fakat L beden almış olmama rağmen 19cm bileğime dar geldi ve sıktı. Bu sebeple vergi dahil 107tl ye gelen kayışı 95tl ücretle satıyorum.

Kargo süresi beklemeden Almak isteyen olursa mesaj gönderebilir.
    Aşağıda fotoğrafları mevcut.

benzer şekilde yeşil ve siyah olanında medium'unu ben aldım. bol geldi :)

42-44mm uyumlu. isteyen varsa satılır.

• TexasRanger kullanıcısına yanıt

Bileğiniz kaç cm?

Aliexpress ten baktım bu boyutlar biraz kafamı karıştırdı hangi beden alınacağını nasıl belirlersek tam uyumlu bir kayış alabiliriz? apple ın sitesinde tarif ettiği şekilde alıp istediği gibi uyumlu olan var mı?

Örnek olarak resimde alttaki tabloda yer alan boyutlar ile üst tablodakiler farklı.

• Mesmerist kullanıcısına yanıt
    Kendi sorumu yanıtlayayım faydası dokunur belki. Bilek algılama kapalı olduğunda bildirimler hem telefona hem saate geliyor.

• torice T kullanıcısına yanıt
    Telefondaki saat uygulamasından girince Genel>Uçak Modu>iPhone’u yansıt. Buradan ayarlanıyor.

• Mesmerist kullanıcısına yanıt

Bilek algılamayı neye göre yapıyor ben de onu merak ediyorum ..Kapatsak pil ömrünü çok etkiler mi mesela  

• quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

aynen ben öyle yapıyorum :)

Telefon yanımdayken ben de öyle yapmaya başlaıdm

Sadece bir tık siri daha yavaş çalışıyo .. telefon evin uzak noktasındaysa açıyorum .. bluetooth kapsama alanı tahminimden biraz az çıktı çünkü :)

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Kapatmak ya da uçak moduna almak dışında yapılabilecek bir şey yok malesef.

• 
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.