Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.513
Cevap
771
Favori
1.805.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok teşekkür ederim sağlıklı günlerde hep beraber .. Evet ben de ısındım bu renge Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

arkadaslar aw se eve gelince cikariyorim ben ... gece de tabi kullanmiyorum... sabah kalkinca yuzde 20-25 sarzi bitmis oluyor

en mantikli guvenilir yol nedir gece sarzi bitmesin 2 gin gider boylece... eve gelince saati kapatmak mi

Hocam ben saati daha dün aldım çok deneyimim yok ama yatarken ultra güç moduna alıp yattım .. gece %96 ydı sabah da %96 olarak uyandım

Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 16 Kasım 2020; 15:54:8 >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Saati çıkarıyor musunuz gece?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    ultraguc bende denim ama ... sabah o moddan cikarmak icin saati tekrar mi acmak gerekiyr... sanki ben denedim telefon kapanmisti

• H.M. kullanıcısına yanıt

Evet gece çıkarıyorum ultra güç modunda koyuyorum sabah alıyorum şarjı düşmemiş oluyor

( daha 1 gündür kullanıyorum watch ı ama en mantıklısı bu geldi )

• catik kullanıcısına yanıt
    Güç Koruma'yı kapatma:
    -Apple logosunu görene kadar yan düğmeyi basılı tutun.
    -Apple Watch'unuzun yeniden başlamasını bekleyin. Önce Apple Watch'unuzu şarj etmeniz gerekebilir.
    Apple sitesinden alıntıdır.

• quote:

ultraguc bende denim ama ... sabah o moddan cikarmak icin saati tekrar mi acmak gerekiyr... sanki ben denedim telefon kapanmisti

Saati ultra güç moduna aldığında crown a bastığınızda sadece saati gösteriyor diğer tüm akıllı özellikleri devre dışı kalıyor ama pil nerdeyse tükenmiyor

Sabah uyanınca crowna uzun süre basılı tutuyorum logo geliyor ve açılıyor

Acaba ultra güç modunda kurulu alarm devreye giriyor mu denediniz mi hiç? Eğer giriyorsa uyku takibi yapmayıp alarm kullananlar için süper bir özellik olur.

ultra guc modu nerde ya bulamadim ben :)

• H.M. kullanıcısına yanıt

Dedğim gibi sadece bi gündür kullanıyorum saati ama ben alarmın çalışcağını sanmıyorum çünkü resmen saati kapatıyor sadece zamanı gösteriyor

Ama denemek lazım deneyince yazarım

• quote:

ultra guc modu nerde ya bulamadim ben :)

Saatten ayarlara sonra pile girin hocam görüceksiniz

• pilde guc koruma var sanirim onu soyluyorsunuz onu daha once kullandim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catik -- 16 Kasım 2020; 16:24:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

11.11 n11’den awp 6 44mm space gray 3714₺ aldım.

11.11 de bende çok aw6 44mm baktım ama hiç yoktu nasıl denk getirdiniz. Özellikle bayağı bakındım ama stoklarda hiç 6 yoktu?

• sabah saati sifirdan acmak disinda baska cozum olsaydi

gux korumayi aktif etmek her seyi kapatip sadece saati gosteriyor

ama sabah guc tuşuna basip tekrardan acmis olmak. disinda bir yontem geliştirme li apple

• mrhusnu kullanıcısına yanıt
    herhale arkadas sabah almis

ben asil madiamarkt yzude 10 indirimle kirmizi aw 6 satmis 3600 lere ... bonus puanlari ile. 3400 gelirdi

bu fiyata kacirdigima üzgünüm

ama 2.300 e aw se aldgima memnunjm

harika bir cihaz araba kullanirken saatten konustum bugun 10 numara

ayrica telefondan arabaada muzik dinliyordum tum kontrolleri saatten yapamk da cok keyifli oldu

iphone varsa aw olmaliymis gercekten

samsung huwai vs alinmamali

• mrhusnu kullanıcısına yanıt
    Ben özellikle bekledim. 11.11 tarihinde 00.00 saatinde n11'e 7 adet 44mm aw6 space gray stoklara girdi ve hemen aldım. Zaten hemen tükendi stoklarda.

• Merhabalar

IPhone 11 kullanıcısyım. 6.nesil apple watch alsam kaç sene kullanabilirim

5-6 sene gibi bi süreye çıkar mı

• nefes antremanı 2 defaya ayarlı günde.

ama 4 gündür kullanıyorum bir defa bile denk gelmedi.

az önce saati çıkartmıştım baktım 7 dakika önce nefes yazıyor. hep saati çıkardığımda mı denk geliyor=?

saat kaçlara ayarlı acaba bu günde 2 nefes antremanı?

• apple watch se düşünüyorum, yerimi alayım buralardan :)

• Herkese iyi forumlar. Bende Watch 6 serisine sahibim, iki haftadır kullanıyorum. Deneyimleri aktarıyım arkadaşlara

-- Gece uyurken saati kapatıyorum, sabah açıyorum. Bu şekilde 2 güne yakın kullanabiliyorum aktif olarak.

-- Wifi özelliği var, telefondan bluetooth özelliğide var. Wifi ile bluetooth aynı anda açık olsa ne olur bir bilgim yok açıkçası.

-- Çok fazla uygulama desteği yok şu an için. Ama ileride geleceğini düşünüyorum.

-- Sağlık uygulamalarını sık sık kullananlar (nabız, ekg, nefes, dahası var mı bilmiyorum) için işlerine ciddi manada yarar.

-- Whatsapp, sms, bipten vb. uygulamalardan gelen mesajları direk ekranda gösteriyor. Bunu değiştirebilirsiniz.

-- Harita özelliği güzel ve kullanışlı. Gps ile iyi çalışıyor telefon bağlantılı.

-- Takvim özelliği güzel ve kullanışlı.

-- Hey Siri özelliğini kullanarak, saate hiç dokunmadan arama yapabilirsiniz.

-- Dikte iyi çalışıyor (konuşarak, whatsapp üzerinden sözleri kelimeye döküyor)

bunlar benim iki haftada deneyimlediklerim. Sorusu olan arkadaşlar var ise sorabilir, seve seve yardımcı olurum.

• 
Sayfa: önceki 803804805806807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.