Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tirabzonli Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.501
Cevap
772
Favori
1.803.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi ki hocam geldiği gibi burada paylaşıcam 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran koruyucu ne önerirsiniz arkadaşlar sadece kasayı koruyor ama spingenin thin fit nasıldır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nirsen81 N kullanıcısına yanıt
    Lensun diye bir marka var. İnanılmaz dayanıklı. İnternet sitesinden size en yakın bulun ve yaptırın. Mesela benim sipariş verdiğim saat daha gelmemesine rağmen en yakın lensun yapan yeri buldum.

• Apple Watch u hiçbir koruma uygulamadan kullananlar var mı? yoksa çok riskli mi olur ?

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Seri 3 saatimi 3 yıldır korumasız kullanıyorum. En ufak bir kozmetik kusuru yok. Troy geri alım bedeli olarak en yüksek rakamı teklif etti. Ağır, mekanik bir işiniz, işçiliğiniz yoksa bana göre korumaya gerek yok.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Bende 3 ciktiginda almistim bu sene 6ya gectim hic birinde kullanmadim kilif bana gore gereksiz ve kaba yapiyor cihazi.

• evet en iyi kılıf bile kabalaştırıyor. sade , tipi güzel bir cihaz normalde

riskli bir iş yaparken çıkarıp cebe koymak da bir çözüm olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 15 Kasım 2020; 19:18:9 >
  • Enersan bi şekilde pazar günü olmasına rağmen saat 6 da kargo geldi

Kolum 17 cm ve iyi ki 44 mm almışım
    40 mm komik durcakmış gerçekten

saati çözmeye çalışıyorum kayışların dokusu bile hoşuma gitti
    AMA bir tek haporlerini beğenmedim .. siri konuşurken bi telefon kadar güzel konuşmuyor
    onun dışında kusursuz benim için

• Aw da nabiz sürekli takip ediliyor galiba. Antrenman harici sürekli izlemeye ihtiyacım yok gün içinde. Bunu ayarlayabiliyor muyuz. ?

• beyler tum bildirimler geliyor ama wp bildirimleri gelmiyor telefona... benjm mi eksigim var

• catik kullanıcısına yanıt
    Whatsapp in kendi bildirim ayarlarını kontrol ettiniz mi hocam ? Programın içinden yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 15 Kasım 2020; 20:32:21 >
  • rueta R kullanıcısına yanıt
    saatte. is bankasinin uygulamsi bile görünürken wp yok... ben tum uygulamalari eşleştirdim... ama wp eslesmedi mi acaba...

saatin icinde olsun... watch uygulamasi olsun hic bir yerde wp yok

Watch uygulamasının içinde bildirimlerde whatsapp görünmüyor mu ? İlginç valla. Telefondan whatsapp i bi kaldırıp tekrar kurun isterseniz. Bende orada telefonumda yüklü tüm uygulamalar görünüyor. Hatta birçoğunun bildirimini kapattım virt zırt saatten gelmesin diye. Orada whatsapp seçili bende ve problemsiz.

• rueta R kullanıcısına yanıt
    aynen bende 1 milyon uygulama watch gecti wp gecmedi 😄

• burcin.irgin B kullanıcısına yanıt
    Geri alım bedeli derken nasıl oluyor buyback gibi bir şey mi?

Menüde whatsap görünmüyor. Şayet telefon ekranı açık değilse mesaj geldiğinde bildirim geliyor. Sms de olduğu gibi whatsaptan ilk mesajı atamıyoruz ancak gelene cevap verebiliyoruz

• TexasRanger kullanıcısına yanıt
    hocam tmmdr... ben wp ayarlarindan bildirimi kapatmistim gecmiste ... duzelttim geliyor bildirimler

watch se tek gördüğüm eksik. surekli ekran acik olmamasi

cihaz harika apple olabilcek her ayari her guzellig tek tek koymus... ekranin hr bölümünü özelleştirme var

rakimdan - pusulaya , hava durumundan - ruzgara
    harika bir yazilim yapmışlar

ben se 2.583 + 300 puana aldim ama suan keşke watch 6 3.500 alsaydim diyorum... sacma gelebilr ama o surekli acik ekran saatin karizmasi bence. 😂

Açık ekran olayını da 6 nın satılmasını azaltacağı ve se nin satışının artacağını düşündükleri için yaptılar bence. Bir nevi satış stratejisi. Mesela iphone se de öyle pili az koydular. Pili çok koysalar 11 satışı düşüp se satışı daha fazla patlardı.

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    kesinlikle yoksa ne ki yazilim ile bile guncelleme yapip se acik ekran gelebilir...

ama sizce watch 5 mi almaliydim. se yerine... biraz hilzi karar verdim

watch 5 ile se ayiran yada awSE nin onde olan ozellikleri var mi

N11 de 40 mm 3200 civarına satıyorlardı ve stok azdı sanırım. Ekran 40 mm küçüktü benim için. Kupon ve garanti kartla 2650 gibi bir fiyata geliyordu. Önemli fark olarak aod ve ekg olayı var sanırsam. Ben aod hariç her şeyinden memnunum se nin

• 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.