Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
17.658
Cevap
373
Favori
833.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1613
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 7
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 373
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (580 mesaj) ahaste (508 mesaj) arizaeren (392 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (265 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6676 mesaj) Mobil (5620 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (428 mesaj) Uygulama (4423 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    519 Mesaj

• Yarbay
    3760 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3760 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rueta

Benim de Mersin Erdemli. Ama dünden beri yalnızca taşıma belgesi düzenlendi ibaresin görünüyor. Transfer sürecine geçmedi. Ya da orası güncellenmedi. Sizde nasıl ?

Hocam dagıtıma cıkmıs benımkı cok cabuk gledı harıka oldu. 104 kg suan gelsın spora tam gaz baslıcam :)

cok obez sayılmam boy 1.87 😁

Benim anlamsız şekilde 1 gün şubede bekledi. Dün transfer sürecinde göründü. Tahmini teslim bugün görünüyor ama Mersin’den İstanbul a mümkün değil 1 günde gelsin. Yarın gelir artık ne yapalım :)

Ben de özellikle telefonsuz muzik dinleyerek koşu ve koşu takibi verileri için heyecanlıyım. Ben yeni başlamayacağım zaten koşuyorum bir çıkmaya 8-10 km ama mi band ve Amazfit tatmin etmemişti beni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    catik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3760 Mesaj

Hocam bende aırpods 2 var akıllı saat samsung fıt 2 kullndım gecmıste bozuldu se arastrmadan aldım yanı ayrıntılı bılmıyorum . Yoksa 6 dan ekg o2 sayma eksıgı ve sureklı acık ekran dısında. He bırde 1 nesıl eskı ıslmecı dısında bı farkı yok gıbı. Watch 5 ıslmecısı var se de

sadece aklımda kalan sureklı ekran olsaydı dıyorum keske ama napalım 1.300 tl fazla da verılmez hem guc tasaarufu olur

neyse sorum su 32 gb bellek var spotfydan telefon yoksa muzık dınlyemem degıl mı ve muzuık ıcın nerden nasıl muzık atıcaz kı telefonsuz sahılde gezelım kosalım... gerce telefonsuz gezecegımı dusunmuyorum da 😂

|
    |
    rueta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende bekliyorum dağıtımda hocam şu anda. 😃 haftaya da sınav haftam var. Spora bundan dolayı 2 hafta sonra başlayacağım

|
    |
  • Binbaşı
    1332 Mesaj

Geçen bi haber gördüm spotify güncelleme gelmiş su an destekliyor sanırım. Kullanan arkadaşlar teyit edebilirse sevinirim. Gelmediyse de gelir diye düşünüyorum. Apple Music kesin destekliyor zaten. Olmadı sırf offline müzik dinleyerek telefonsuz koşuya çıkmak için ona da abone olurum ne yapım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 13 Kasım 2020; 11:29:48 >
    |
    |
  • Yarbay
    3771 Mesaj

geldi çalışıyor

|
    |

Dil Okulu İngilizce
    Eğitim kategorisinin en çok satan #1. uygulaması
  • Binbaşı
    1332 Mesaj

Harika haber hocam teşekkürler

|
    |
    drony kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3760 Mesaj

quote:

Geçen bi haber gördüm spotify güncelleme gelmiş su an destekliyor sanırım. Kullanan arkadaşlar teyit edebilirse sevinirim. Gelmediyse de gelir diye düşünüyorum. Apple Music kesin destekliyor zaten. Olmadı sırf offline müzik dinleyerek telefonsuz koşuya çıkmak için ona da abone olurum ne yapım
    apple muzige abone olurum ben sorun degil... telefon dan apple muzikten indirdiklerin... saate de mi inmis olcak yani

|
    |
    Bahsedilenler: rueta
  • Yarbay
    2504 Mesaj

Yani aslında space gray de fena değil de gümüş daha bi apple imzası taşıyı gibi 😂Kılıf herallde hiç almıycam hepsi çok kötü geliyo gözüme çok kaba geliyor spiegen dahil

Teşekkürler bu arada yanıt için ..

|
    |
    kaan4554 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: drony

geldi çalışıyor

hocam mantigi ne ... telefon yanimda ise air pods a muzgi aktariyor zaten... telefon yanimda degil ise... saatten airpods muzik nasil aktarilcak....spotify dan saate muzik arma yolu mu var yani kisaca

• Binbaşı
    1332 Mesaj

Saatteki spotify veya Apple Music I açıp saat belleğine indiriyorsun müziği hocam. Böylece yanında telefon olandan telefon taşımadan virt zırt gelen bildirimler olmadan sporunu yapıyorsun :) miss:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 13 Kasım 2020; 12:0:32 >
    |
    |
  • Yarbay
    3760 Mesaj

quote:

Saatteki spotify veya Apple Music I açıp saat belleğine indiriyorsun müziği hocam. Böylece yanında telefon olandan telefon taşımadan virt zırt gelen bildirimler olmadan sporunu yapıyorsun :) miss:))
    sevdim cok mantikli... spotify destegi olmasi ayrica guzel ...

|
    |
    Bahsedilenler: rueta
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 5 saat 46 dakika kadarı kaldı.

spotify da hala müziği saate indiremiyorsunuz. apple müzikte iniyor. lte modelleri için yapılmış sanırım

|
    |
  • Yarbay
    3760 Mesaj

anlasildi apple muzik uye olcaz... neyse ipad amistik sanirim 3 ay ucretsiz apple muzik uyeligi hakki vardi

|
    |
    arizaeren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1332 Mesaj

Spotify olsa süper olurmuş inşallah gelir en kısa surede. Neyse ben bunun için Apple Music e de üye olurum :)) şimdi kendi durumumdan pay biçtim de. Bu durumda Apple neden offline Music için spotify a izin versin benim gibilere Apple Music satmak varken :))

|
    |
    arizaeren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    166 Mesaj

mantıklı.. ama apple oyle bır sırket değil bence... belki gelir ykında

|
    |

şirkette kullaklıkla müzik dinlerken telefonu yanıma almıyorum artık. şirket içindeki katlar arası veya ofisler arası geçerken saat wifi üzerinden bağlı oluyor kulaklık ile dinliyorum. muzikleri önbellekliyormu bakmadım hiç. özel olarak indir diye bir seçenek gözüme çarpmadı

|
    |

Dil Okulu İngilizce
    Eğitim kategorisinin en çok satan #1. uygulaması
  • Yarbay
    6070 Mesaj

Sonradan pişman olmaktansa bnece bekleyin. Ben beklerdim diyeyim. Ben de gümüş nike almak istiyorum çünkü aw6 44mm

|
    |
    galaxyg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Stereo: Lenco-3808 Turntable - Denon PMA 720 Amp - Denon DCD 720 Cd Player - Onkyo 6130 Network Player - Heco VictaPrime 702 Espresso
    Misc: Cowon D2 - Sony D-EJ1000 discman - Sony WH1000XM3S - Magnat LZR 588 - Apple Airpods Pro - Jabra Elite 75t Active Sport - Miband 4 - AppleWatch 6 Nike Series Silver 44 mm - Ipad 10.2” 7th generation
Reklamlar
Masal Oku
Canlı Tv izle
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.