Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: proferbil Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam merhaba konuyla alakasız olacakta shop&fly kartı miles&smiles karttan daha mı avantajlı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    yok sana büyük gelmez sanmıyorum hayırlı olsun:))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Sonunda kendim almış kadar mutlu oldum 😄 güle güle kullan şimdiden. Hayırlı olsun

Ahaha hocam çok saolun çok teşekkürler Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]  karacumada da siz alırsınız belki ? Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 11 Kasım 2020; 10:12:7 >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

😂😂 benim seri 5 daha çok taze ama seneye olur belki bi series 6 😄

• Blackrz kullanıcısına yanıt

O zaman sizden varsa ekran koruyucu veya aldığınız kayış varsa onun tavsiyesini alabilirim Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt
    Şuan n11 stokta olsa watch 6 silver aynı kombolar ile alacağım garantiden ama maalesef stok yok :/

• Arkadaslar media da watch 6 44mm silver ve gold şuan 3649 tl ilgilenenler baksın ben space gray istiyorum oyüzden almıcam.

Ben son 2-3 seridir ipg ekran koruyucu kullanıyorum ve çok memnunum. Uygulaması biraz zahmetli fakat dikkatlice uygulanırsa ekranda olduğu bile belli olmuyor. Dokunmatiği kesinlikle etkilemiyor. Kayış olarak da sport band tercihim. Sport loop’lardan da kullandım fakat dönüp dolaşıp sport band’ı takıyorum 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Ben son 2-3 seridir ipg ekran koruyucu kullanıyorum ve çok memnunum. Uygulaması biraz zahmetli fakat dikkatlice uygulanırsa ekranda olduğu bile belli olmuyor. Dokunmatiği kesinlikle etkilemiyor. Kayış olarak da sport band tercihim. Sport loop’lardan da kullandım fakat dönüp dolaşıp sport band’ı takıyorum 😄

Yorumlarda hep ekrandan söküldüğü kalktığı yazmış ama memnunsanız alabilrim ben de

• N11 Kanyon Teknoloji mağazası nasıldır hiç alan var mı

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Bana biraz geldi galiba dedigin gibi :)

• Vladicius kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Miles & smiles kullanmadığım icin detay fark bilmiyorum ama shop & fly da tüm havayollarında milleri kullanabiliyorken normal miles & smiles THY ile ortak bir program olduğu için yalnız THY nda kullanılıyor diye biliyorum. İlave olarak shop & fly da çok güzel kampanyalar oluyor çok kolay birikiyor miller.

• Günlük Kılıf kullanmayı düşünmüyorum ama Açık hava koşu ve bisiklet sürüşlerimde kullanabilirim aslında. Tavsiyeniz var mi kibar duran bir kılıf spigen rugged armor gördüm amazon da ama çok kaba duruyor.

• Siyah yada gümüş renk watch 6 44 bildiğiniz az da olsa indirimli satan yer var mıdır bildiğiniz?

Düzgün uygulanmazsa randıman vermez hocam. Baya kılavuza uygun uygulamak gerekiyor. Biraz sabır istiyor ama olunca da jilet gibi oluyor 😄

• Şu an Apple Store'dan Apple Watch 6 44 mm. Space Gray siparişi verirseniz teslim tarihi 6 hafta olarak gözüküyor. İnanılmaz. Dün 2-4 hafta görünüyordu. Dünkü etkinlikten sonra stoklar yenilenir belki diye düşünmüştüm ama aksine daha da garip bir durum oldu. Neden böyle bir sorun var anlamadım açıkçası.

• Arkadaşlar merhaba. 2500 kadar bütçem var. Hangi saati önerirsiniz? 3 hala alınır mı? 4-5 arasında ciddi fark var mı? Bunlar yerine yeni Se modeli alınır mı? 6 almak isterim ama fiyatı yüksek biraz. O kadar çıkmak istemiyorum. 11 pro aldım yeni ve saatle beraber kullanışlı olur diyerek almak istiyorum.

• ugrcan1 kullanıcısına yanıt
    Hangi mağaza bu hocam internet mi

• Arkadaşlar biraz araştırdım ama çok anlayamadım. Serin6 yerine se modelini tavsiye edermisiniz arada fiyat farkı var biraz

• 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.