Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (768. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 766767768769770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hammadde içeriği yazıyordur muhtemelen astarı yzuu ugrasmak sjkıntı dıkkatlı bakmak lazım musterı yorumlarına falan 65 tlye ancak o beklenebılırdı Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    Hocam en çok sipariş geçen bi üründü hatta burda bile yazmıştık 😂 ama iademin kabul olacağını düşünüyorum 😇

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, apple watch 6 kullananlar saatin pilinden memnun mu? Pil ne kadar gidiyor? Mesela sabah kolunuza taktıktan sonra ertesi sabaha kadar kurtarıyor mu?

• erayerinc E kullanıcısına yanıt
    bütün özellikler açık olursa sabah takın gece bitiyor hocam

Bu konuda en iyi AW3 ben iki gün dolu dolu kullanıyorum hatta 2,5 günü buluyor bazen ve hiç koldan çıkarmıyorum.

Hocam sabah 7 de %14 ken takıyorum tam 8.20 de % 99 olduğunda çekiyorum ve bütün özellikler açık gündüz spor yapıyorum toplam 10 -11 km aktivitem var gece kolumda saat ve her gün aynı rutine bindirdim

Dipnot: aliexpress para iadesini gerçekleştirdi

Dipnot2: hepsiburada daha dönmedi bugün arayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

19.30 itibariyle %5 şarj ile şarja koydum şimdi sizin için. %100 olunca bilgilendiririm yine buradan...

Alıntıları Göster

Ne kadar sürede doldu?

aw se mi ürün ? Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolyus

Hocam sabah 7 de %14 ken takıyorum tam 8.20 de % 99 olduğunda çekiyorum ve bütün özellikler açık gündüz spor yapıyorum toplam 10 -11 km aktivitem var gece kolumda saat ve her gün aynı rutine bindirdim

Dipnot: aliexpress para iadesini gerçekleştirdi

Dipnot2: hepsiburada daha dönmedi bugün arayacağım

Apple se mi 6 mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Merhaba, apple watch 6 kullananlar saatin pilinden memnun mu? Pil ne kadar gidiyor? Mesela sabah kolunuza taktıktan sonra ertesi sabaha kadar kurtarıyor mu?

Apple watch 6 kıllanıyorum. Bütün özellikler açık 32saat oldu %16 da şu an.

• arizaeren A kullanıcısına yanıt

bende 6-7 cesıtı var 44mm ıcın... uygun fıyattan vermeyı dusunuyorum... kaça mal oldu sana?

• Millet kafama takılan bir takım sorular var düşüncelerinizi bekliyorum .Lte siz apple watch almak mantıklı mı sizce? , lte yi Türkiye ye ne zaman getirir? lte siz apple watch ın sanki çok fonksiyonu yok gibi mesela sadece adım atsın yada kalorimi saysın diye de alınmaz gibi . Ama tasarımı da çok hoş ama bilemedim o kadar paraya değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi droguzask -- 3 Kasım 2020; 9:21:19 >
  • dıkkatlı baktınız mı alırken... cunku orgu kordona benzıyor fakat sılıkon dıye yazıyolar açıklamalara... ben cok gördüm cunku... biraz kandırmaya yonelık satıs...

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Aw 6 44 mm hocam

• onrozc kullanıcısına yanıt
    Evet dikkatle baktım örgü diye almıştım para hesabımda şuan iade gerçekleşti zaten satıcının ürünü kapatması dolandırıcı olduğunun kanıtıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: droguzask

Millet kafama takılan bir takım sorular var düşüncelerinizi bekliyorum .Lte siz apple watch almak mantıklı mı sizce? , lte yi Türkiye ye ne zaman getirir? lte siz apple watch ın sanki çok fonksiyonu yok gibi mesela sadece adım atsın yada kalorimi saysın diye de alınmaz gibi . Ama tasarımı da çok hoş ama bilemedim o kadar paraya değer mi ?

LTE'li watch muazzam olur ama Türkiye'ye ne zaman gelir kim bilir. Belki seneye. LTE'siz de çok güze aksesuar.

• Dün 19.30'da %5 şarj ile şarj etmeye başladığım AW SE 44 mm 21.13 itibariyle %100 şarj oldu. %5'lik şarjının da olduğunu düşünürsek kabaca 2 saat gibi bir süre yapıyor diye düşünebiliriz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Dün 19.30'da %5 şarj ile şarj etmeye başladığım AW SE 44 mm 21.13 itibariyle %100 şarj oldu. %5'lik şarjının da olduğunu düşünürsek kabaca 2 saat gibi bir süre yapıyor diye düşünebiliriz sanırım.

çok teşekkür ederim.

demekki. Apple Watch 6 1.5 saatte şarj oluyor. se 2 saatte.hızlı şarj yarım saat gibi bir süre kazandırıyor.siz memnun musunuz se aldığınıza? yoksa keşke 6 alsaymışım diyor musunuz hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodysolid -- 3 Kasım 2020; 10:24:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatolyus

Aw 6 44 mm hocam

teşekkür ederim. faydalı oldu

• Herkese merhaba, elimde aşağıdaki 44mm Nike kayış var düşünen arkadaş iletişime geçebilir.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: bodysolid

çok teşekkür ederim.

demekki. Apple Watch 6 1.5 saatte şarj oluyor. se 2 saatte.hızlı şarj yarım saat gibi bir süre kazandırıyor.siz memnun musunuz se aldığınıza? yoksa keşke 6 alsaymışım diyor musunuz hiç?

Alıntıları Göster

Bir saniye bile düşünmedim "Niye 6 almadım, keşke alsaydım" diye.

• 
Sayfa: önceki 766767768769770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.