Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.418
Cevap
769
Favori
1.796.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BuMé®@NG

Arkadaşlar troy’da değişim kampanyası var. Seri 2 nike versiyon kullanıyorum. Seri 6 44mm almak istediğimde 3189tl gibi bir rakam çıkıyor. Değer mi? Fikirlerinizi öğrenebilir miyim?

saati yenilemeyi düşünüyorsanız sizin saati yaklaşık 900 TL sayıyor bence güzel.

Bende Gear S3 verdim 7kk50 tl ye Troya 6 series 44 mm aldım.

• Miorled kullanıcısına yanıt

Evet hocam, ritim bozukluğu gibi sıkıntılar yaşıyorum. Bu sebeple yeni nesil watch almak istiyorum. Saati daha iyi bir fiyata satabilir miyiz? Ya da bu saati daha uygun bir fiyata alabilir miyiz? O sebeple sordum açıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Bakalım nasıl olacak,camlarda çeşit çeşit ve baloncuk kaldığı söyleniyor yorumlarda. Apple ın kendisi orijinal kılıf ve film çıkartsaydıda hiç bu muadil ürünlerle uğraşmasak ne güzel olurdu. En azından muadil ürün üretenlerde oradan kopyalardı. Anca kayış üretiyorlar hermes filan :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alig48 kullanıcısına yanıt
    Hocam üretse emin olun çok pahalı olurdu gene .:) bazen ekonomik olmak da iyi oluyor . Umarım memnun kalırsınız .:)

• yeni çıkan örgü ve deri kordonlarla satış olacak mı acaba internette?

apple store zorlu ve akasyada oluyormuş o şekilde ama internet üzerinden fiyat farkını vererek alma durumu yok sanırım türkiyede herhangi bir sitede

• igokkaya20 İ kullanıcısına yanıt
    Ürününü satıcısı da hepsiburada mıydı?

• H.M. kullanıcısına yanıt
    Hayır oda farklı bir firma

Satıcısı hepsiburada değilse olabiliyor öyle bazen. Ben genlerde elektronik eşyalarda satıcısının hepsiburada olmasına dikkat ediyorum. En azından tek muhatap kendileri oluyor üçüncü şahıs olmuyor arada. Bir de Hepsijet ile saatli teslimat istiyorum genelde, iyi oluyor hassas ürün sonuçta.

Evet haklısınız ama fiyat olarak arada çok fark vardı hepsiburada kendisi indirim yapmadı. Sonuçta faturam var üründe sorunsuz geldi.

Yok sıkıntı olmaz zaten benimki biraz evhamdan kaynaklanıyor. Ürününüzü kontrol ettirin seri numarasından, Apple’da kayıtlıysa hiç sıkıntı olmaz zaten. Hepsiburada satıcılı olanda pusuya yatmak lazım indirimi yakalamak için

Evet kontrol ettim sıkıntı yok iki yıl garantili görünüyor fatura tarihinden itibaren.

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Orası kesin :) teşekkür ederim.

hepsi buradada satışlar böyle zaten ürün önce hepsiburada ya gider onlar gönderir acayip bir durum yok

• Normalde 11.11 de apple watch almayı düşünüyordum ama dolar artıp duruyo zam gelir korkusuyla apple.com dan sipariş mi geçmeliyim sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    11 konusunda görmüştüm dün vatan mağaza müdürü 15 gün içinde zam gelebilir demiş saatlerede yansır kesin gelirse

Ben kullanıyorum, çok memnunum.

• Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Bileğe rahatsızlık veriyor mu peki? Bir de içine toz ter vs kaçma durumu oluyor mu?

• 00onur 0 kullanıcısına yanıt
    Ben sizin mesajı görünce sipariş verdim direk apple dan. Zaten temin süresi 3-4 hafta diyor. Duruma göre iptal ederim fakat zam gelmesi muhtemel.

• galaxyg kullanıcısına yanıt

Aynı durumdayız. Ben ekstra e-sim olayını beklemeli mi diye tereddütteydim ancak doların artışından kaynaklı zam gelme ihtimali yüksek.

• şaka gibi günden güne şaşırıyoruz tl nin düşüşüne bu gidişle almadığımız her şeyden pişman olacağız sırf bu yüzden e sim i beklemeden almıştım ...apple store dan 17 ekimde aldığim aw6 nike 44 mm hala işleniyor 9 kasım en erken bekodan aldığım bugün elime ulaşır hepsiburada dan verdiğim şikayeti hala bekliyorum dönüş yapmalarını...gelişme olursa aktaracağım

• 
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.