Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BombSquad34 , Korauf Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.521
Cevap
770
Favori
1.805.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Watch 3 icin su kılıfı siddetle öneriyorum ...

https://urun.n11.com/akilli-saat-aksesuarlari/apple-watch-123456-koruyucu-kilif-38mm-40mm-42mm-44mm-P433342626

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şu kılıfı kullanan var mı ya da kullanım deneyimi olan? Nasıldır acaba kalitesi vs?
    http://https://www.spigen.com.tr/urun/apple-watch-4-kilif-spigen-rugged-armor-44mm-2018-4-seri

• olcayypc O kullanıcısına yanıt
    Su veya ter kaçtığında dokunmatiği etkiliyor mu? İçine toz alıyor mu ekran kısmına. Teşekkürler

• alig48 kullanıcısına yanıt
    Hoxam 2 gündür kullanıyorum ürünü . Açıkçası ben biraz hassas davranıyorum yanı elimi yıkarken yada sulu isler de çıkarıyorum saati . Dokunmatik biraz zorluyor yanı kalın bir ürün ama ekran görüntüsünde kayıp yok . Ayrıca ter yada toz kaçma durumu da olmadı hoxam

• Airpods’la muzik dinlerken saatte ‘apple watch’ta oynat’ secebiliyoruz. Beta bir ozellikmis. Ne farki oluyor bunun ? Denedim hicbir fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkür ederim paylaştığınız bilgiler için. Spigen 4 kat pahalı satıyor aynı tarz kılıfı. Acaba değer mi,tereddütteyim.

Bu tarz ürünleri eski Apple Watch cihazlarımda uzun süre kullanmıştım ve tavsiye etmiyorum.

Olumlu taraf(lar)ı:

1- çok iyi koruyor

Olumsuz tarafları:

1-dokunmatiği çok etkiliyor

2-spor yaparken kesinlikle çıkarmalısınız içine ter giriyor ve komple ter oluyor

3-belirli bir süre sonra sararıyor

Onun yerine Spigen'den almanızı öneririm, evet masraflı oluyor ama en mantıklı koruma şekli öyle.

Seri 4 ve Seri 5 cihazlarımda Spigen Neo Flex ekran koruyucu ve Spigen Rugged Armor kılıf ile kullandım, kullanmaya da devam ediyorum.

Rugged Armor'u spor yaparken çıkartıyorum çünkü kılıf içine her halükarda ter giriyor ve saate zarar verebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 27 Ekim 2020; 13:51:41 >
    Hocam bende değmez takdir gene sizin bende zamanında spigen aldım 110 TL para verdim sonra attım gitti kullanmadım

• EknCn kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hoxam askinda dogru ama ben bu şekilde kullanıyorum çok para vermedim ama evet yazdığınız şeyler olabiliyor

• Hepsiburadadan aldığım saat geldi sorun yok. Ama faturayı kesen başka bir firma. Kargoya veren hepsiburada. Satan başka firma. Karmaşık bi durum oldu.

Spigen ekran koruyucu kullanirken kilif takip cikarmak jelatini kaldırmıyor mu ?

• keopsdd kullanıcısına yanıt

Hafif kaldırıyor ama elimle düzeltiyorum bir sorun olmuyor.

Dokunmatiği etkilemesi problem,apple her cihazına bir kılıf üretti bi saatlerini pas geçti valla enterasan. Sanırım sadece camına bi jelatin takıp kullanıcam genelde ilk temas eden yer ekranı.

Sadece cam filmi takmaya karar verdim gibi şu kılıf içine su ve ter girmesi sıkıntı. Sürekli tak çıkar uğraştırıcı

Spigenın az daha ıncelerı var onlar nasıl peki denedinmi? İyide suya toza dayanıklı saat tuzlu su ne kadar etkılıyebılırkı acaba? Ter ne gibi zarar verdı mesela?

• Antalya’da hiçbir yerde 44mm uzay grisi Series 6 bulamadım. İnternette bile Apple harici hiçbir yerde yok. Apple da ta 1 ay sonraya teslim tarihi veriyor. Yardımcı olabilecek var mı?

• yakın zamanda apple watch series 5ini servise veren oldu mu

• Effigrecus kullanıcısına yanıt

Mediamarkt da gozukuyo

• Arkadaşlar troy’da değişim kampanyası var. Seri 2 nike versiyon kullanıyorum. Seri 6 44mm almak istediğimde 3189tl gibi bir rakam çıkıyor. Değer mi? Fikirlerinizi öğrenebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuMé®@NG -- 27 Ekim 2020; 19:7:23 >
    3 kez cam filmi taktım bir şekilde surtundu altina toz kaçtı falan en sonunda bu kilifi aldım hoxam . Ama cam filmi deneyin tabi daha iyi olur umarım buradan da deneyimlerinizi ve ürünü paylaşırsınız

• 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.