Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #21
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone’lardaki eSim çiplerinin de Türkiye’den satın aldıklarını mı sanıyorsun. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Şimdi düşündümde yenilere bile gelmeyebilir. Yıllardır donanımsal olarak hazır olan “Nfc” “Apple Pay” özelliklerini bile kullanamıyoruz. Daha bir sürü uygulama desteği falan. Yani apple bunada destek vermeyebilir sanki.

• ahmckr kullanıcısına yanıt

Ben aldıktan sonra TR den çip alıp yeni cihazlara destek vermesi beni ilgilendirmez ki önemli olan mevcut cihazlara destek getirilmesidir.

Türkler ne yapmaya çalışıyor tam olarak anlamadım bakanlık en kısa sürede açıklama yapar sanırım

• SeatSide S kullanıcısına yanıt

Türkiye henüz çipleri üretime sokmadı üretse de Apple ne zaman alır kullanır kullanmaz belli değil. Kullansa bile ben 12 pro aldıktan sonra yeni cihaz almam ki mevcut cihazlara güncelleme gelmesi gerekir.

Bu bilgiyi nerden uydurduysanız gerçekten nutkum tutuldu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heyxme H kullanıcısına yanıt
    Gerçekten daha uydurma bir bilgi ben de duymadım. Apple’ın Türkiye üretimi eSim modülü kullanma zorunluğu falan yok. Bundan önce iPhone cihazlar nasıl geliyorsa bundan sonra da aynı gelecek. Tek fark eSim desteği olmadığı için eSim imei’si kayıtlı olduğu halde cihazlar eSim özelliği deaktive olarak geliyordu artık aktif olarak gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeatSide -- 22 Ekim 2020; 23:54:12 >
  • heyxme H kullanıcısına yanıt

Birkaç yıldır Apple, Samsung, Huawei gibi markalar eSIM teknolojisine ürünlerinde yer veriyordu. Geçtiğimiz yıl BTK; ülkemizde eSIM kullanımı için şartları belirlemişti. Buna göre sunucuların ülkemizde olması ve eSIM üretiminin de yerli imkanlarla yapılması gerekiyordu. Bu yıl ise kendi eSIM kartımızı üretecek duruma geldik.

https://forum.donanimhaber.com/ulkemizde-esim-destegi-yakinda-basliyor--146103876#146103876https://forum.donanimhaber.com/ulkemizde-esim-destegi-yakinda-basliyor--146103876#146103876

• luckystar kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi ekstrem durumlar için çok iyi. dışarı çıkmak için galan ancak yurdışı incelemelerinde bile söylenen telefonda daha çok kameradır sosyal medyadır vs çok kullanıldığından çoğu insan tercih etmiyor. ben şahsen telefonu yanımdan ayırmam. bana zaten pili dayanmaz. sürekli ihtiyacım oluyor. iş için mailinden tut aramalara kadar hepsini saatten nasıl yaparsın. ama bi spora çıkarken çok iyi. bazen bir yerime sokasım geliyor telefonu:))) özellikle spor için çok ideal.

• anatolyus kullanıcısına yanıt
    aynen bunun için ben seri 3 alırım. bataryası hepsinden iyi. seri 5de durur diğer kullanımlar için. şimdilik bunu düşündüm. belki 7 ile bataryada bi devrim yaparlarsa güzel olur.

• luckystar kullanıcısına yanıt
    işte hocam ben de aynı sizin gibi kullanıyorum. e sim ile bu batarya bunu kaldırmaz. bir yandan telefonu da aktif kullanıyorum. sosyal medya, fotoğraf çekme, mailleri sürekli takip edip geri dönme vs benim için önemli. ama kesin bir tane edinirim. dediğiniz gibi ani durumlar için aşırı önemli. düşünsenize telefonu unutup çıktınız ama kolunuzda saatiniz var oh mis geri dönme derdi yok:)

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Size kötü bir haberim var bu konuda. Apple’ın EU ve US sitesinde Series 3 sadece GPS versiyon ile satılıyor. Eğer Apple TR için bir değişiklik yapmazsa Series 3’ün hücresel modeli gelmeyecek gibi duruyor.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Önceki mesajınızda yazdığınız şey tamamen yanlış ve uydurma. Türkiye'nin çip üretip Apple'ın gelip bunu alıp Türkiye için o telefonları özel üretmesi gibi bir durum söz konusu değil. Bahsedilen üretim esim değil o zaten telefonlara gömülü olarak üretiliyor Türkiye'nin de yeni Apple işlemcileri üretecek hali yok. Kendi altyapımızı kendimizin hazırlama şartı vardı o tamamlandı. Dediğinizin mantıksızlığını şu açıdan bile düşünebilirsiniz vodafone'un sitesinde iphone xs ile çalıştığına garanti verdikleri yazıyor şu anda iphone xs mi üretiliyor dünyada?

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    o zaman 7 ile batarya iyileşirse alırım hocam. yoksa sanmıyorum geçmem

• quote:

Orijinalden alıntı: SeatSide

iPad’lerde hücresel olan modeller yurt dışı ile aynı fiyata satılıyor. Umarım aynısı Apple Watch’lar için de olur da ekstra gereksiz vergi çıkarmazlar.

Yurt dışında apple watch 6 ile iphone se aynı fiyat zaten Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

Bizim ülkeye gelirse vergilerden dolayı 5bin kusur olur watch 6 .. acı ama gerçek

• Simdi e sim tr ye gelmis yurtdiisindan cellular apple watch alirsak burda calisir mi ?

Bir de neden apple hucresel destekli watch satmiyor burda sacmalik resmen

Hocam bu yazdiginiz icin kaynak nedir ?

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    E sim daha 1 hafta olmadı geleli. hatta bence gelip gelmediği bile meçhul ne reklam yapıldı ne tanıtım. 1-2 sitede haberi yapıldı o kadar. Neyse şu ana kadar e sim olmadığı için Apple satmıyordu eğer gerçekten geldiyse muhtemelen bundan sonraki serilerde satışı yapılır diye düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

Simdi e sim tr ye gelmis yurtdiisindan cellular apple watch alirsak burda calisir mi ?

Bir de neden apple hucresel destekli watch satmiyor burda sacmalik resmen

Öncelikle tr de sadece Vpdafone da e-sim var oda sitesinde saatler desteklenmiyor yazıyor. Ayrıca henüz akıllı saatler için ime kaydı yok ülkemizde.

ayrıca, saçmalık demeden önce biraz kafa yormak gerek hatta yorum yapmak için kafa yormak gerek.

Ülke desteklemiyor bu özelliği...

• Miorled kullanıcısına yanıt

Ulke değil , su anda saat desteklemiyor cunku imei kaydı yok.

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt

İmei ini kayıt ettirmen gerekir calışması için. Bence biraz bekleyin . Daha cok yeni konu . Acıklama yapılır

• 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.