Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (744. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.512
Cevap
771
Favori
1.805.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşlar bu saati ben ipad pro adaptörü ile şarj ediyorum bi zararı olur mu acaba pile ona göre normal adaptör alayım ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaybolanpena kullanıcısına yanıt

Umarım başına bişey gelmez   şaka bi yana iyi günlerde kullanın hepsini. Sitede sırf kargo 27₺ gibi görünüyor. Hepsini 130₺‘Ye almak çok iyi olmuş 🙏🏼 Ben de bugün sipariş geçeyim. Kargonun gelmesi çok sürdü mü acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saati almadan önce ip7'nin şarjı 1,5 günü çıkarırken telefonu aldıktan sonra ios14'e zorunlu yükselttim ve telefonun kullanımı bir günü tamamlayamaz oldu. Sorun saatle olan kullanımından mı yoksa ios14ten mi emin olamazken dün akşam da ilave hiçbir program yüklemememe rağmen gece şarjdan çıkarıp yattım sabah %18e gerilemişti. Sorunu bir türlü çözemedim. ip7de benzer sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluerdem kullanıcısına yanıt
    Aman hocam Allah korusun :) Mağazanın indirim kuponu var sanırım ürünün altında görülüyor onu değerlendirmeyi unutmayın. 2 haftada geldi kargo.

• ozan_k kullanıcısına yanıt
    7/7Plus cihazları yeni güncellemeyle birlikte çok sarsıldı. Sürekli bluetooth açık, ekran süresi çok azaldı. %85 pil sağlığı vardı, bataryayı değiştirdim son çare. Bir süre böyle deneyimleyeceğim.

Link atabilir misiniz? Kılıftan neden memnun kalmadınız bence güzel gözüküyor saatin görüntüsünü bozmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Sleep Cycle kullanıyordum Watch 6'yı alana kadar, AutoSleep'i satın aldım çok daha başarılı, kesinlikle alacaksanız AutoSleep tavsiye ederim.

Watch 6'nın da pil performansına hayran kaldım, Hiç kapatmadan 48 saate yakın bir kullanım alıyorum.

Alıntıları Göster

İkisini de kullanip auto sleep diyorsan onu alirim. Auto sleep’te uykunun en hafif aninda uyandirma var mi peki alarm olarak ?

Şu anda indirim kuponu yok ama toplam 8 kayış ve bir saat koruyucu kılıf için 142₺ görünüyor.

• bluerdem kullanıcısına yanıt
    Yeni kullanıcılara özel diyormuş, değerlendirebilirsiniz bir yakınınız vasıtasıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: cmshn

Sleep Cycle kullanıyordum Watch 6'yı alana kadar, AutoSleep'i satın aldım çok daha başarılı, kesinlikle alacaksanız AutoSleep tavsiye ederim.

Watch 6'nın da pil performansına hayran kaldım, Hiç kapatmadan 48 saate yakın bir kullanım alıyorum.

Alıntıları Göster

hocam hiç kapatmadan nasıl 2 gün pil performansı alabiliyorsunuz?

• AW 5'de eğer airpods var ise kulağınızda mesajları otomatik seslendiriyordu ve hiçbir şey yapmadan cevaplayabiliyordunuz. AW 6'da bu özellik kalkmış ancak SE'de mevcut mudur?

• isofix46 İ kullanıcısına yanıt

Mikrofonu ayarlardan kontrol edebilirsiniz. Whatsapp fotoları maalesef bulanık.

• gps ne işe yarıyor akıllı saat veya telefonda?

koşu yada bisiklet sporu yaparken nerelere gittiğinizi göstermeye ve hızınızı ölçmeye mi yarıyor?

buysa tek yaptığı çoğu kişinini kullandığını sanmıyorum.

bunun yerine gpu olmadan 18 saat yerine 5 gün pil süresi olmasını tercih etmez miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: AngelOfLord

AW 5'de eğer airpods var ise kulağınızda mesajları otomatik seslendiriyordu ve hiçbir şey yapmadan cevaplayabiliyordunuz. AW 6'da bu özellik kalkmış ancak SE'de mevcut mudur?

Hocam bildiğim kadarıyla bunu yapan cihaz iPhone, şuan 8 plus - Watch SE ve Airpods Pro kombosunu kullanıyorum, iMessage mesajlarını okuyor bana, watch'a sahip olmadan önce de okuyordu.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    spor amaçlı alan aktivite takibi amaçlı alan hiçkimse gps ten vazgeçmez. gps olmayan bi saat zaten spor ya da akıllı saat değildir, bilekliktir

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Hocam gps açıkken geçtiğimiz konumu sadece spor yaparken mi görebiliyoruz? Mesela koşarken ya da yürürken geçtiğim konumu.
    Bir de aktiviteyi ne zaman otomatik başlatıyor atıyorum 10 dakika yürüyünce mi?

• EuronGreyjoy kullanıcısına yanıt
    10 dakika sonra başlıyor. uygulamaya göre değişir. maps de kullanabilirsiniz. ama normalde aktivite başlatınca gösterie. otomatik algılama 10 dakika geçince gösteriyor fakat 10 dakika içerisindeki geçtiğiniz yerleri de kayıt altına alıyor

• Arkadaşlar şöyle bi kılıf ve yanında jelatin aldım ae'den ancak kılıf jelatini kaldıracak gibi. Saatim 44mm, 40mmlik jelatin takıp deneyen oldu mu acaba 44mmlik saate?

• 
Sayfa: önceki 742743744745746
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.