Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.482
Cevap
386
Favori
879.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1662
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 387
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (583 mesaj) ahaste (508 mesaj) arizaeren (394 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (265 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7190 mesaj) Mobil (5915 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (454 mesaj) Uygulama (4423 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    3 Mesaj

40 mm SE modelini tercih edebilirsiniz eğer bütçeniz uygunsa, boyut olarak da 38 ve 42 nin arasında olacaktır. Apple.com’da 2699 TL. Ekranı daha geniş ve özellikleri Serie 5’e çok yakın olduğu için model yükseltme gereği duymadan uzun yıllar kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serkanky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2393 Mesaj

Hocam araştırdım normal kullanımda yüzde 10-20 arası değişiyormuş. Bende 42mm watch 3 var. Gece yatarken takmazsam 2 günü çok rahat görüyor. Ama bu tamamen kullanımla ilgili, çok antrenman yapan biriyseniz doğal olarak daha hızlı bitecektir bataryanız. İkisini de bileğinize takıp öyle karar vermeniz iyi olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2727 Mesaj

2000 civarı bir bütçe var seri 3 te karar kıldım ama dediğim gibi 38 ve 42 arasında batarya çok fark eder mi ?

|
    |
    ozge091773 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2727 Mesaj

Yok hocam ne antrenmanı yürümeye üşeniyorum 38 alayım o zaman bilekler ince çünkü

|
    |
    Eléctronics kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6107 Mesaj

E-simin çok yakında Türkiye’de devreye gireceğini okudum. Belki 2021de e-simli modeller de gelir.

|
    |
  • Binbaşı
    1213 Mesaj

6 serisi 44 mm gümüş renk nike edition siparisi verdim 15 ekimde.Teslimat 3-10 kasim arasi cikiyordu . Dün kargoya verilmis. Teslimat tarihi 2 kasim olarak değişti. Bu gece bulunduğum sehre ulaşmış. Yakinda gelir diye düşünüyorum. Ama apple’in telefonuma yolladigi mesajda da 2 kasimda teslim edilecek diyor.Ama sanmiyorum 2 kasima kdar kargo deposunda bekletsinler.Olmadi gidip alirim Velhasil daha erken eline ulaşır senin de

Edit: Mesaji yazdigim sirada dagitimdaymis velhasil saate kavustuk. Apple uzerinden siparisle 20 gun sonraya teslimat gozukuyordu 6. Gunde geldi. 20 gün falan diye çok kafaya takmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ays Ays Beybi -- 21 Ekim 2020; 22:11:36 >
    |
    |
    anatolyus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3486 Mesaj

E-Sim, Türkiye'ye geldi sonunda artık.

Seri 7 ile saatlere de gelir diye düşünüyorum.

|
    |
  • Binbaşı
    1371 Mesaj

E-sim destekli saatler 100 dolar daha pahalı buda en az 90o tl olur :)

Bir de imei olduğundan vergi olacak muhtemelen Series 7 bize 6,500 7000 TL gibi rakamlara gelir.

• Binbaşı
    1047 Mesaj
    arkadaşlar sport loop kayış alacağım ama iki model arasında kararsız kaldım sizce hangisi daha güzel. apple burda olmadığı için görme imkanım yok, sitelerde görseller gerçeğiyle de aynı olmuyor gibi, internetten alayım beğenmediğimi iade ederim şansım da yok. zevkler ve renkler tartışılmaz derler ama kararsız kalınca da 1-2 yorum bile daha faydalı olur.

https://www.apple.com/shop/product/MGQL3AM/A/44mm-obsidian-mist-nike-sport-loop

https://www.apple.com/shop/product/MGQK3AM/A/44mm-purple-pulse-nike-sport-loop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufd84 -- 21 Ekim 2020; 13:33:52 >

• Çavuş
    48 Mesaj
    2 hafta olacak yaklaşık SE ile. İlk deneyimlerim. Cihaz muhteşem, çok seri ve şık (40mm) haftasonu bi kaçamak yapıp tatile gittim, 2 günlüğüne yanıma almadım şarj cihazını, sabah cumartesi sabah 10 da bileğime taktım havuzda spor yaptım gece 12 kapattım cihazı sabah 9 tekrar takdim ve pazar günü akşam saat 6 gibi eve geldiğimde cihazın şarjı %35-40 civarıydı. Cihazı çok yoğun kullanmıyorsanız rahatlıkla 2 gün çıkartır, geceleri kapatırsanız tabi. Kullanmadığınızda ise komplikasyonu olmayan bir kadran yapıp ekranı yüz ustu bırakırsanız şarjı gitmez (1 saatte max %1-2 gidiyor)

• Çavuş
    48 Mesaj
    Boyut kıyaslamasını görmek isteyenler icin atıyorum
    Siyah olan 40mm SE
    Gri olan 38mm seri 3

|
    |

• Yüzbaşı
    720 Mesaj

Ben e-sim li almistim ydisindan. Bakalim nasil vergilendirme cikaracaklar kayit icin.

|
    |
    Miorled kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj

Arkadaşlar, benim 44 mm lacivert saatte geldi . Öncelikle lacivert rengi çok güzel , ben space grey de düşünüyordum ama muhtemelen iade etmem.17,5 cm bilek için gözüme hala büyük gelmiyor normal ebatta. Sadece alt sensörden dolayı bir tık yüksek durması hoşuma gitmedi :)

Kılıf , cam ekran vs. kullanmayı düşünmüyorum . Genel olarak çok dikkatli biriyimdir. Bunlar harici çok ince , telefondaki gibi jelatin tarzı ürün var mı ? Ayrıca , apple kordonları ve aliexpress den alınan kordonlar arasında fiyat harici çok büyük fark var mı? Ciltte alerjik reaksin , koku vb.

Altta ki üründen almayı düşünüyorum.Aliexpress de yer alanlarda çok farkı var mıdır?

https://www.apple.com/tr/shop/product/MYA42ZM/A/40-mm-k%C3%B6m%C3%BCr-spor-loop?

• Yüzbaşı
    414 Mesaj

Muhtemelen telefonlarla aynı ücreti ödemenizi isteyecekler. Vodafone’nun sitesinde yazdığına göre de saatler için e-sim aktif değilmiş hala.

|
    |
    mt28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1266 Mesaj
    bu cihazlara uygun mfi sertifikalı uygun fiyatlı şarj kablosu nereden temin edilebilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj

3ten SE'ye geçmek mantıklı mıdır sizce? 3ü de yeni aldım arkadaştan stabil ama şarjı yetersiz.

• Yüzbaşı
    494 Mesaj
    Wp resimleri bulanık gözüküyor, var mı çözümü? Ayrıca gelen mesaja sesli komutla mesaj gönderemiyorum. Mikrofon logosu karanlık nasıl düzelteceğim?

• Yüzbaşı
    720 Mesaj

Umarim tek seferlik anormal olmayan bir vergi olur. Aynen hocam siz belirtince dikkat ettim ben de, simdilik getirmemisler. Umarim kisa surede o da aktf olur 👍

|
    |
    SeatSide kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1278 Mesaj

fark ediyor hıcam. ben de küçük kasacıyım ancak 40mm de de çok sorun yaşıyorum batarya konusunda. en son 42mm kullanmıştım mükemmeldi bataryası. sırf batarya için görsel kaygıdan feragat etmeye değer.

|
    |
  • Yüzbaşı
    913 Mesaj

Arkadaşlar 9 ekim tarihinde Apple'ın sitesinden braided solo loop kordon almıştım, hala işleniyor yazıyor. Yakın zamanda satın alıp hala bekleyen var mı?

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.