Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (741. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Saat içinde pasaport kaydımı gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amatör bir kullanıcı olarak Space Grey 44 SE ile ben de katıldım aranıza. İlk kez AW kullanıyorum...

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    https://tuketici.btk.gov.tr/merkezi-cihaz-kayit-sistemi

Ustteki linkten tum detaylari ogrenebilirsiniz. Saat icin su an bir kayit islemi yapilmiyor. E-sim ozelligi gelince muhtemelen ondan da isteyecekler( yalnizca destekleyen saatler).

Onun haricinde telefon kayit icin ustteki linkte de belirttigi gibi turkiye.gov.tr adresinden imei kayit menusune girip, cihaz bilgilerini girip daha sonra yurda giris yapilan belge ki pasaport da combobox’i incelerseniz orda gorursunuz, ben de ustteki postta zaten fotosunu cekip gondermistim, kayit islemini yapabilirsiniz. Son 4 ay vs gibi bilgilerin hepsi de tuketici.btk da mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mt28 M kullanıcısına yanıt

yani burası saat kısmı ben saatle ilgili sordum bana pasport telefon kaydı dıyorsun ben bunu zaten yaptıgımı soyledım 1850 tlde ücreti var. Saat konusu ile ilgili bir yeni bilgi sordum sadece burası saat kısmı. 

• Kubilay92 K kullanıcısına yanıt

Daha belli değil ama affetmezler sadece cellular olan modelde çückü esim teknolojılı ve ayrı imeı numarası var. Cüzı bir fıyat olursa iyi yada saatın burda cıkmasını beklıyecez  

Hocam okudugunuzu anlamakta zorlaniyorsunuz sanirim. Tekrar anlatayim ben size. Ustte arkadasa, ayri bir paragrafta telefonuyla ilgili ekstra bilgi verdim, daha sonra saatle alakali sorusunu cevapladim. sizde belliki bilginiz olmayan bir konuda alakasiz bir yorum attiniz. Bende yine bilgilenin diye(sonucta burasi bir forum) size konuyu anlattim.

Konuyu fazla uzatmaya gerek yok diye dusunuyorum. Yeterince bilgi aktarimi olmustur.

Iyi aksamlar.

Ben 2hafts sonra amerikadan se modelini veya 6 serisini getirtmeyi düşünüyorum arkadaşım ile böyle birşey varsa getirmiyeyim hiç

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    değer. yeni çipte henüz açıklanmamış çok önemli yenilikler var. o fiyata değer

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    Eğer ilk kez alınacaksa kesinlikle aw 6 alınması gerekiyor yeni seri yeni çip yeni nesil...

• Kubilay92 K kullanıcısına yanıt

Kesın olacak teknolojı cıkmadıki daha onu beklıyorum ozellıkle cellular şart bu saatte 

• Saatin rahatsız etme ve uyku modunu telefondan bağımsız yapabilir miyiz? Telefon aktif olsun bildirimler aramalar için ama saat o esnada uykuda olsun istiyorum.

• kaybolanpena kullanıcısına yanıt
    Bağlantıyı keserseniz saat ve telefon arasındaki dediğiniz gibi olur hocam

• Apple sonunda duydu Watch 3 kullanıcılarını, umarım sorun çözülmüştür 😃

• Dostlar spotifydaki şarkıları apple watcha indirmenin bir yolu var mıdır?

• Günaydın arkadaşlar bu günlerde apple ın kendi sitesinden aw6 nike versiyonunu sipariş eden oldu mu? Pazartesi sipariş geçtim teslimat tarihi 9-16 kasım diyor bi gram ilerlemedi sizde de durum böylemiydi?

• anatolyus kullanıcısına yanıt
    Normaldir hocam buyuk ihtimal 7 kasima kadar hic ilerleme olmayacak. 6 veya 7 kasimda gonderi hazirlaniyora geçer 7 kasim aksaminda da gonderildi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 21 Ekim 2020; 9:20:2 >
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    😔hadi ya erken gönderme imkanları yok yani 😔😔

• Arkadaşlar bugün seri 3 almayı planlıyorum fakat 38 ile 42 arasında batarya süresi olarak çok fark varmıdır? Benim bilekler ince o yüzden 38 düşünüyorum fakat bataryaya çok etkisi varsa 42 ye katlacağım acil cevaplarsanız sevinirim.

• mt28 M kullanıcısına yanıt

tabiki pasaporta ıstınaden yapılıyor... onceden havalımanında pasaporta muhur vurulduktan sonra gsm sırketlerı o kayda ıstınaden ıslemlerı yapıyordu.. benım kastettıgım kayıt ıslemı oydu.. artık hersey e devlet uzerınden yapılıyor.. dedıgınız gıbı kaydı yapan kısıye aıt hat olmadan telefon calısmıyor.. ben btk yı aramıstım.. satarsam nolur dıye.. 2 sene sonra ancak satabılırmısım... yoksa baska hat calısmazmıs

• denachy kullanıcısına yanıt

saatdeki spotify telefonla beraber kullanabilirsin

apple music saate indirip telefonsuz kullanabilirsin

blt kulaklıkla sporda süper oluyo

• 
Sayfa: önceki 739740741742743
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.