Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.521
Cevap
771
Favori
1.805.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maalesef hocam SE ve 6; watchos7 ile geldiği için ios 14'ten önceki sürümlerde eşleşme yapamazsınız.

• DedemZenciydi kullanıcısına yanıt
    Benin s5 uykuya daldığım andan itibaren ölçüyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DedemZenciydi kullanıcısına yanıt
    ölçer. siz uyku modunu açık tutun sürekli kendi tespit ediyor

• Arkadaşlar selam. Elite Watchtan kayış ve kılıf aldım bi alışveriş 165 bi alışveriş 190tl tuttu. Bunlara tahmin kaç tl vergi öderim? Şimdiden teşekkürler yanıtlarınız için..

• Merhabalar 🙏🏽 çok basit bir soru. Güncelleme ekranı bu şekilde kaldı. Ne yaptıysam düzelmedi ya..

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• Watch 5 de whatsapp bildirimler geliyor ancak önizleme şeklinde göremiyorum mesajı bir de bildirime tıkladığım zaman mesaaj açılmıyor. Uygulama olarak chatify ve whats up yüklü

• Watch 4 uykuyu ölçüyormu? Bide w4 5 ve 6 da ekg sensörler birebir aynımı yoksa dahamı gelişmiş?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AE Elite sayfasındaki kordonlarda kaybolarak 40 dolarlık kordon ekledim sepete. Çeşit çeşit güzel kordonlar varmış, özellikle deri olanlara bayıldım.

40 dolarlık alıyorken burada indirim kuponu talep edebiliyor muyuz kullanıcıdan ya da bir şekilde indirim kuponu bulabiliyor muyuz 40 dolar için?

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt

İki üründe Spigen'den, iPad hariç cihazlarımı korumak için bu markadan şaşmıyorum. Rugged'dan daha ince kılıf yok, 40 mm saat.

• Lustiel L kullanıcısına yanıt

40mm saat ve 19 cm bilek, bu kılıfı kullanabilmek adına 40 mm tercih ettim ve istediğim gibi oldu.

• arizaeren A kullanıcısına yanıt

Haki bende kullanıyordum sonradan iade ettim. bende siyah kayış olduğu için siyah Rugged daha bi' gözüme hoş geldi.

• Apple watch 6 ile nike versiyon arasındaki fark sadece kayış değişikliği ve ilave nike kadranları mı? Kayış nedeniyle nike tercih etmeyi düşünüyorum ama normal versiyondaki diğer tüm kadranları da nike'da kullanabiliyor muyuz?

Yani nike'ta olupda normal de olmayan şeyler için neden düz versiyon tercih edilsin ki?

Bilmediğim başka bir fark varsa bilgili arkadaşlar aydınlatabilir mi?

• Kantek K kullanıcısına yanıt
    Nike modellerinde ekstra kadran var ve kayisi farkli. Onun haricinde bir farklari yok. Bende series 4 nike var. istediginizi alabilirsiniz 👍

• Merak ettiğim w4 ile w6 arasında ekg dogruluk farkı varmı

• 3500e kadar sıfır seri 5 almayı düşünüyorum şuan. Yoksa 1 ay falan daha bekleyip 500 lira daha verip seri 6 almak daha mantıklımı olacaktır? Ben pek bir fark göremedim. Bu yüzden 5 alsam mı diye düşünüyorum.

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    6 alll

• EknCn kullanıcısına yanıt
    demek ışıktan öyle ama her türlü güzel görünüyor

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.