Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 27EyLuL , EmuRu , gelendostlu , KonsolMania Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
34.521
Cevap
771
Favori
1.805.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet 42 çok ideal haklısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim eller kürek gibi 44 söyledim güzel durur büyük ihtimal

• E sim olmadıktan sonra ana işlevi aksesuar olan bir cihaz, bilek kalınlığında bir ekranın aksesuar olarak nasıl algılanacağı zevkler renkler kısmına giriyor diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

İnceleyip kararını verebilirsin ben 40 mm kullanıyorum artık, yok şu küçük yok bu büyük diyenlere aldırış etme senin hangisi hoşuna gidiyorsa kolunda daha iyi durduğuna inanıyorsan onu al geç.

40 mm gerçekten küçük duruyor. 44 mm de bit tık büyük kalıyor sanırım. 42 mm gerçekten ideal eğer seçenek olsaymış. Yine de sanıyorum ki 44 mm alacağım.

Bu arada stil ve şık duran ve çok daha pahalı olmayan kayışlar için önerebileceğiniz yer var mı? Yurt dışı, yurt içi fark etmez TR’ye geldiği sürece

@ynryilmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fenerbahçeli Üye kullanıcısına yanıt
    Ben sporda kullanıyorum ve Nike kayışları ben çok beğeniyorum kullanım acisindan. Klas, sıklık dersen ve genel olarak beğeni dersen sanirim cevap spor loop kayış olacaktır . Bende onsiparis verip bekleyenlerdenim ben (Se 44mm) . Kayısı Nerden alacağız dersen ae den alicaz çünkü tr de satanlar da ordan alıyor :) güzel bir mağaza bakıyorum bende sana mention atarak yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 3 Ekim 2020; 13:27:45 >
    Eğer alacağın kayışlar arasında Nike spor kayış varsa kesin siparişi Nike versiyonundan ver. O kayış bence orijinal olsun

• Apple watch 6 da

kırmızı ve mavi renkler için nike versiyonu yok mu

• Arkadaşlar spor yaparken hangi kayış en rahat kullanılıyor tecrübe edenler yardımcı olabilirmi

Eğer Rugged Armor ile kullanacaksanız bu şekilde gözüküyor, üzerinde Rugged Armor+Neo Flex ekran koruyucu bulunuyor ayrıca spor yapan biriyseniz kesinlikle bu kayışı öneririm çok başarılı. Neredeyse çoğu kayışı sporda denedim en rahat ettireni en nefes alanı bu.

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 3 Ekim 2020; 16:48:23 >
  • EknCn kullanıcısına yanıt

Ekran koruyucu nerden iş goruyormu? Rugged daha ince kılıf varmı ? Saatin kaç mm?

• 38mm seri 3 kullandim, bir hafta önce 44MM seri 5 aldım ama 38mm gerçekten çok daha zarif duruyordu bilekte

Hocam bu kaç mm olan model ? Birde bileğiniz kaç santim ? Kıyas yapmaya çalışıyorum, kusura bakmayın rahatsız ettiysem.

• Benim telefon sürümü 13.7 ve diyelim ki seri 6 aldım ben. Sitede seri 6 için ios 14 istiyor. Ben bu şekilde kullanamazmıyım?

• watch 3 Hala alınır mı

• ne alakası var kendi adınıza konuşun. saat takma kültürü olan, saat takmayı aksesuar olarak seven 38 ve 40mm takabilir. (rolex, omega, pp gibi çoğu saat 38mm) bileğim 17buçuk cm. hiç de pişman olmadım. abartılı da küçük falan değil 40mm.

ekin arkadaşımız da 19cm bileği var o da pişman olmamış. subjektif yaklaşımlarla yanlış yönlendirme yapmayın. sonra küçücük bilekte kocaman telefon gibi geziyorsunuz hoş durmuyor. bu da benim görüşüm...

fitness ve spor saat olarak kullanacak birçok insan bileği kalın değilse de hafiflikten 40mm seçiyor. 40mm kullanım ekranı 42mm den daha büyük. yani yazılar da büyük. herkes neyi seviyorsa onu kullansın.

bileğim 17 buçuk görselden bakın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 6 Ekim 2020; 19:34:39 >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    42 müthişti bozdular

hocam aynı kombini yapmışız. haki yeşil spigen ve koyu yeşil nike kesinlikle mükemmel uyum:)

• Lustiel L kullanıcısına yanıt
    40mm ve arkadaşın kolu 19cm yanlış hatırlamıyorsam

• Seri 3 lerin watchOS 7 de restart sorunları devam ediyor. Güncellemeyenler beklesinler düzeltilinnceye kadar

• Arkadaslar bir sorum olacak,samsung watch uyku takibinde uykuya daldigim an uykumu otomatik takip edebiliyordu fakat aw5 de bunu bir turlu beceremedim. Benim girdigim saatler arasinda mi uykumu olcuyor sadece,otomatik algilamasi yok mu?

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.