Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.420
Cevap
769
Favori
1.796.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mevcut rakamlara bakınca alınmaz, ben daha senesi dolmayan 3’ü 1400tl’ye aldım teknosa’dan, w3 bu fiyatlara indirim yese bile artık anlamsız 2.elde 1000tlye bulunursa alınır çünkü çok hızlı hala ama o fiyata da imkansız.

Yeni yüzler, el yıkama, ekg falan hepsi kullanılmayan özellikler, aod olan 5 ya da 6 alamıyorsan 2.el temiz 3’ü kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Watch’a odaklandığımız bir dönemde yeni çıkan Oppo Watch’ta aklımı çelmiyor değil.Her ne kadar Android odaklı bir saat olsa da 20 günlük batarya süresi aklımı çelmiyor değil yani....

Var mı yakından tecrübe eden ve inceleme şansı bulan ya da IOS’la uyumu konusunda fikri olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 21 Eylül 2020; 18:51:38 >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonun İphone ise pek tavsiye etmem öyle kombinasyonları. Zamanında Gear s3 kullanmıştım, yani görüntü güzel hoş ama bağlantı noktasında ve uyumu tam değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • özelliklerine baktım da pek anlamadım o yüzden buraya sorayım :) watch se koldayken kolu kaldırınca ışığı yanıyor mu yoksa uyanması için tuşuna basmamız mı lazım ?
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Wear os hicbir zaman iphone ile uyumlu tam olmaz sıkıntı yaşarsın mk saatimi sattım bu yüzden iphone ancak iwatch ile malesef

• MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Ne ışığı hocam?

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    ekranı hocam. iphone lardaki kaldırınca uyandır gibi bir şey var mı diye merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: MertayKardes

ekranı hocam. iphone lardaki kaldırınca uyandır gibi bir şey var mı diye merak ettim

var var kolunu kaldırınca ekran acılıyor indirince kapanıyor.
  • MertayKardes kullanıcısına yanıt
    Ha var tabi. Seri 5 ve 6 da kaldırmasan da açık ekran

• tamamdır teşekkürler

• NoahReign kullanıcısına yanıt
    iPhone SE 2020 kullanıyorum ama saat konusunda kararsızım işte...

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    Riske girmeye gerek yok o zaman.Eyvallah...

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Bence de fiyat iyi zaten cihaz açıkken o çizikler görünmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Bence de fiyat iyi zaten cihaz açıkken o çizikler görünmez :)
    İçime tam da sinmedi ya hocam .. bide always on çok şarj yiyiomuş acaba dedim SE mantıklı mı hem sıfır .. Galiba almıycam ikinci el güvenemdim
    SE de mantıklı tabi. Hocam bu aleti Her akşam şarja takacaksın yapacak bir şey yok. En kötü duşa gir çık bile yapsan 40/45 dakikalık şarj bile günü çıkarır :) hayırlısı olsun bende 2. El pek sevmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

SE de mantıklı tabi. Hocam bu aleti Her akşam şarja takacaksın yapacak bir şey yok. En kötü duşa gir çık bile yapsan 40/45 dakikalık şarj bile günü çıkarır :) hayırlısı olsun bende 2. El pek sevmiyorum.
    Ya öyle tabii de seri 5 in en büyük avantajı always on displaydı benim için onun da dezavantajı varmış .. 3 4 yıl sonra kaç yıl sonra always on display açıkken 3 5 gün gideni çıkar o zaman alırım diye düşündüm

Kararım değişmezse 11.11 indirimlerini bekliyorum belkide çok indirim olur watch 5 veya hatta 6 alırım ..olmazsa ver elini se

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 22 Eylül 2020; 1:40:50 >
    Bu dolar kuruyla o iş zor biraz :)

• Vatandan watch 6 ön sipariş verdim, bu siparişin tahmini olarak ne zaman tahmin edileceğini sordum bu şekilde cevap verdiler bilginize..

• Yurtdisindan alinan Apple watchun ulkemizde garantisi oluyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.McManaman -- 22 Eylül 2020; 16:22:9 >
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgilendirme için, bende aynı şekilde bekleyenlerdenim.
  • 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.