Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (662. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgeksa1

Arkadaşlar 2000 liraya apple watch 4 44mm aldım ve garantisi devam ediyor, biraz ani olduğu için pek araştırma yapamadım, sizce iyi midir devam etmeli miyim bunla, yeni tanıtılan se modelini mi beklemeliydim yoksa?
    S4 her türlü daha iyi se modelinden ancak siz 44mm nasıl aldınız 2000e. Hem de garantili. Bence fazla uygun. Umarım sorunu yoktur. S3ler bile 1700-1800 bandında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jinn

arkadaşlar merhaba 2.el 2.nesil saat aldım 38mm eşleşme yapmak için güncellemeniz gerekmektedir uyarısı veriyor güncelle tuşuna basıyorum bir süre güncelleme aradıktan sonra bazen hata veriyor bazen de watchOS 5.3.8 yazılımınız güncel yazıyor ne yapabilirim acaba?
    Muhtemelen telefonunuz ileri bir model. İos 13 falansa maalesef eşleştiremezsiniz. Keşke araştırıp alsaydınız. İos 13 ancak watch os 6 ile eşleşir. Ancak seri 2 de watch os 6 almıyor:/

• EuronGreyjoy kullanıcısına yanıt
    Biz indirimden ön sipariş veren şanslı kesim olduk galiba. İndirimler bitmiş. AW6 Space Grey 44MM sipariş geçtim.
    Nike edition alamadığıma yanıyorum. Sayfası hata veriyordu. Ben de düz siyah aldım.
    Alıp kutusunu açmadan değiştirmek isteyen olursa yerimizi alalım

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 yıldır kullanılan bir ürün aldım, açıkçası şimdilik bir sorun yok ama bu üründe hiçbir sorun olmadığı anlamına gelmez tabi sonuçta 2. El, daha ben görememiş olabilirim, anladığım kadarıyla 2. El piyasa fiyatı 2500 lira civarlarında 44 mm ürünün, 2300e koymuştu arkadaş ben de 2000 olur mu dediğimde kabul etti direkt.

• axil kullanıcısına yanıt
    Bende aynı modeli 44MM aldım hocam umarım vatan bi cinlik yapmaya kalkmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba vatan indirimi ile ben de akşam 23 sularında w6 44mm siparişi verdim. Sipariş onay maili geldi ama siparişlerim kısmında onay bekliyor diyor(pek vatandan alışveriş yapmadığım hiçini huyunu anlayamadım ürün stoklu değil vs diye mi böyle)
    Sipariş veren herkeste böyle mi acaba, teşekkürler.

• anL. A kullanıcısına yanıt
    Aynı hocam bendede öyle yazıyor.

• SE versiyonunun seri 5 den bariz bir üstünlüğü var mıdır? yoksa AOD li s5 kovalamak daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesmerist

SE versiyonunun seri 5 den bariz bir üstünlüğü var mıdır? yoksa AOD li s5 kovalamak daha mantıklı
    üstünlüğü yok ki bariz üstünlüğü olsun ? Yerinde olsam 5 alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

bileklerim ince. 44 mm büyük mü gelir. teknoloji marketlerinde deneyemiyorum alarm aparatlarını çıkartmadıklarından
    44'ten şaşma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gitarist308

Yeni kadranlar gelmis mi
    aynen bende bunu soracaktım. bende yükleyemedim henüz.
  • şöyle bir özellik gelmiş ama nasıl oluyor bilmiyorum...

İnternetten kadran ekleyin
    Web sitelerinde ve sosyal medyada ilgi alanlarınıza uygun kadranlar keşfedin. Ve saatinize ekleyin.

kaynak:https://www.apple.com/tr/watchos/watchos-7/
  • Watchos 7 ile farklı kadranlar nasil yukleniyor ya da yükleniyor mu? Apple in yaptıkları hariç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşam klube bende katıldım ilk akıllı saatim olacak, vatan onaylarsa tabi :)Fırsat iyi gibiydi sanki.

• kaan4554 kullanıcısına yanıt
    S6nın indirimi bitmiş ne yazık ki..

• Vatanı kaçırmışız diğer siteler de yapar ya da stok eklenir mi göreceğiz.
    Ne kadar sürede gelir acaba bu ön siparişler
  • Merhaba Arkadaşlar. Bende SE modelini almak istiyorum, aklıma şu takıldı. Renk konusu. İlk tercihim siyah, ama çizilmelere karşı ne kadar dayanıklı olur. Misal siyah kasa sert bir yüzeye temas edip, derin bir çizik oluştuğunda altında alüminyum kasa olduğu için, çizilen yerde gri bir renk mi ortaya çıkıyor. Eğer böyle ise gri bu açıdan daha mı avantajlı. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar fikir verirse memnun olurum. Teşekkürler.

• gitarist308 G kullanıcısına yanıt
    Var

• kadranlar s5 lerde tam olarak gelmedi. komplikasyonlarda eksiklikler var. always-on altimetre ve gönderdiğiniz sayfadaki bir çok yenilik maalesef s5lere gelmemiş.
  • S3 için watchOS 7 kuramıyorum yer yok hatası alıyorum kurulu bir şey de yok aslında

• 
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.