Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.515
Cevap
771
Favori
1.805.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Estağfurullah hocam 😄 sepette uyguluyor indirimi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cio35 C kullanıcısına yanıt
    çaktırmadan 1900e çektiler fiyatını 😂 hayır piyasaya bakıyorum hala 1000-1500 arası s1 s2 satan insanlar var sanırım onlara ithafen yaptılar 😂

• iMiko kullanıcısına yanıt
    Vallaha piyasada ucuza normal saat de kalmamış
    Ondan 3 alayım diyorum
    Eski teknoloji elimde kalır mı diye de tereddüt etmedim değil
  • jacktron kullanıcısına yanıt
    arkadaş cevaplamış hocam başta bende öyle sandım sepete ekleyince 3800 küsüre düşüyor 👍🏻

• Yeni güncelleme ile yeni ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cio35 C kullanıcısına yanıt
    sanmam baksana adamlar 4 ü 5 i çekti 3 ü hala tutup zam çakıyor bir de, sağlam seri oldu 3.
    Benim 4 ay oldu alalı tertemiz daha toz yok üstünde, satacaktım geçenlerde bu yeni olaylardan çektim ilandan pamukla sardım kutuda bekliyor demlemede 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Watch 6 40 mm 3.600
    44 mm 3.850 ön siparişte vatan bilgisayar’da
    Aynı şekilde apple watch se modeli de ön siparişe açıldı. 44 mm 2800 ₺
    40 mm 2564 ₺
    Hocam bende fiyat apple ile aynı gözüküyor. Hesapla giriş yapmak falan mı gerekli?

Vatan'dan aldığımızda da Apple garantili sonuçta değil mi? Bir şey fark ediyor mu?

Düzeltme: Sepete bakınca indirim geliyormuş tamam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardahun -- 16 Eylül 2020; 22:58:23 >
  • Ben de sipariş geçtim, 200 lira indirim fena değil. Vatan pişman etmez umarım.

• Vatandan hiçbir sıkıntı yaşamazsınız teslim tarihi bellimi

• Bende s5 i satıp s6 mı alsam diyorum daha 2 ay oldu alalım ama🤔

• bileklerim ince. 44 mm büyük mü gelir. teknoloji marketlerinde deneyemiyorum alarm aparatlarını çıkartmadıklarından
  • nike serisi saatlere ekstra kadran gelmis mi yukleyip goren var mi?

• Watchos 7 uçuyor süper olmuş ios 14 şahane

• Vatandaki indirim aklımı çok kurcaladı, SE 44mm 2800'e geliyor, S6 3900'e geliyor. AOD display ve yeni renkler kafamı çok karıştırdı, halihazırda SE için birikmişim var ama S6 alabilmek için biraz uğraşmam gerekecek. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?
  • Yeni kadranlar gelmis mi

• kaan4554 kullanıcısına yanıt
    Benzer durumdayım. Acaba 5lerin fiyatı aşağıya sarkar mı yoksa ön siparişle 6 mı alınmalı diye düşünüyorum, ilk kez alacağım. Bir miktar bütçeyi aşıyor tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaybolanpena

Benzer durumdayım. Acaba 5lerin fiyatı aşağıya sarkar mı yoksa ön siparişle 6 mı alınmalı diye düşünüyorum, ilk kez alacağım. Bir miktar bütçeyi aşıyor tabi.
    Şimdiden biraz sarkmaya başladı bile, mevcut durumdan dolayı artık ikinci el almaya korkar oldum ben açıkçası o yüzden sıfır cihaz her zaman daha mantıklı geliyor. Şuan indirimle 3500 liraya 44mm S5 alabiliyorsunuz. Karar vermek gerçekten zor, 1000 lira az bir fark değil S6 ile SE arasında :) İndirim 1-2 gün daha geçerli olacak diye tahmin ediyorum. Karar verebilirseniz ne yapacağınızı merak ediyorum hocam, umarım en doğrusunu seçeriz.
  • SE 44 mm siparişi verdim, iptal olursa yapacak birşey yok.

bu fiyata bir daha bulmak zor, mevcut koşullar ve koronayı düşününce dolar başımıza bela, özellikle 2021'de tekrar zam gelebilir ya da akıllı saatlere ekstra vergi gelebilir , şu an kdv'si mevcut sadece fakat e-sim falan yakında gelecek deniliyordu, komple saatleri elden geçirebilirler.

en kötü alın geldikten sonra 2 hafta içinde açmadan iade edersiniz, düşünmeye fırsatınız olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrozc

4049 aw6 ve 149 Adaptor fiyatiyla beraber 4.198 TL ye geliyor. Cok iyi tahmin yapmisim 😀

Alıntıları Göster
    Adaptör neden alıyosun kü yani? Evde adaptör mü yok? Kablo çıkıyor zaten. Herkesin evinde artık en az 3-4 adaptör vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A31EBF679

Bana bsk işlemci artmış koş al hemen 1” lik ekranda c++ kod yazıyorsun haklısın aradada o2 ölçersin ver o parayı ha bide şarj kafası ve şarj adaptör kafaını unutma başın ağırmasın😂
    Ya kardeşim sen alma. Ne bu millete haklı çıkmaya çalışma çabası anlamadım. Kaldı ki haklı çıkmadın. Günlerdir dediğim oldu diye 4500 den aşağı gelmeyecek diyordun. Gayet de 4100 liraya en tepe modeli alıyorsun. Ben 40mm kullanıyorum alsam 3700 lira. Adaptör falan da almam evde 8 tane adaptör oldu. Senin apple la derdin varsa kullanmazsın olur biter. Sevmek veya almak zorunda değilsin.

• 
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.