Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Always on ekran olmayan saat benim açımdan kesinlikle en iyi fp saati olmaz.
    Ya brak kardeşim ne always onmuş. Var da ne oluyor batarya için kaptıyoruz. Normal evden işe işten eve insanlar için belki akşamdan akşama şarj etmek normal de bana göre normal değil. Spor yapıyorum bir dünya outdoor oarkur vs aod vs hiç kullanmıyorum. Yemişim always on u. Always on a iyi diyorsanız sp2o bin kat daha iyi özellik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple watch 5 kordonları ve ekran koruyucuları watch 6’ya uyar değil mi?

• -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Nasıl sacma durumlar cozemedım vallaha

• PlusEx kullanıcısına yanıt
    Var hocam seri 4de de kullanılabiliyor.

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    NAsil kullaniyoruz hocam

• EuronGreyjoy kullanıcısına yanıt
    Evet, uyuyor.
  • merhaba arkadaşlar benim akıllı saatler hakkında bilgim yok iphone 6 kullanıyorum serie 3 ile uyumlu değilmiş illa ki serie 2 mi almam gerekiyor öyleyse nereden bulabilirim bulamazsam da başka bir marka akıllı saat kullanma şansım var mıdır

Tamam varda ben dışarıdan alırsam paket içinde 44 luk kombıne gelecek değişebilirmi yoksa kutuda neyse o çıkacak demın arkadas dedı yuvalarda bosluk kalır 40 ı 44 e takarsan diye komple bılegım 17 cm gelıyor mılaneseloop ıstıyorum ben 44 lugude denemedım hıc ama buyuk olurmu bılemedım yada beklıcem apple ı cellular için

• PlusEx kullanıcısına yanıt
    Watchos 7’ye güncellemeniz gerekiyor sanırım yarın sunulacak ios 14, watchOS 7 ve ipados 14. Telefonu ve saati güncelledikten sonra uyku izleme özelliği saatinize düşecektir. Ben de tam hakim değilim şuan 😄

• Blackrz kullanıcısına yanıt
    Guncellemeti bekliyorum valla cevap verdiginiz icin tesekkur ederim.

• gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    44 lük milanese loop mu gelecek size. Sitesinde 15-22 cm için uygun yazıyor olur yani. Ama saatinize uygun mm olarak alın kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 15 Eylül 2020; 23:59:19 >
    O 15-22 cm neye gore dıuor ama ortada saat var o harıc yoksa bılegı saat harıc baz alıptamı dıyor saat harıc ise uyar cunku saat 4 cm fazladan arttıracak kayıs boyunu 🤔

Tabi, orada yazan sadece bileği baz alarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 16 Eylül 2020; 0:3:4 >
    O zaman 44 tamam dısardan getırtmek problem degılde ımeı nasıl cozecez orda takıldım ben yada apple ile görüşsemmi dıyorum

Yazdım ya size, imei kayıt gibi bir durum yok şu anda. E-sim ne zaman gelir, hücresel modellerde geldiği zaman imei için bir ücret belirlerler ama yakın zamanda sanmıyorum. Apple birşey diyemez ki size onla ilgili şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -tayfun- -- 16 Eylül 2020; 0:7:27 >
    1 ay daha beklım bakalım sonuclae ne olacak olmassa alırım dısarıdan umarım ımeı olayını cok kıtlemezler😃

• Adaptör olayını niye bu kadar büyütüyorsunuz, saat için iphone şarjınızı kullanırsınız, iphone içinde spigen amazonda 145 tl ye bugun hızlı şarj 27w adaptör aldım, o da canavar gibi cihaza kullanırsınız. Önemli olan şuan watch 6 yı almaya değer mi? Bunun çıkmazındayım. ilk akıllı saatim olacak ve gerçekten ihtiyacım olduğu için düşünüyorum.

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    California face ile 2 gun cok cok rahat gidiyor always on acik. Her gun 1 saat antremanim var. Bildirimler de full acik.

Always on display dediginiz sey dakikada 1 hz ile ekran yeniliyor yani neredeyse sifir batarya tuketiyor. 1 dakika boyunca full ayni ekrani goruyorsunuz. Insanlarin cogu asiri batarya tuketimini bununla alakali saniyor ama cok alakasi yok.

Batarya kullandiginiz watch face ile alakali en cok. Gidip bir suru komplikasyon iceren face kullanirsaniz saat surekli data cekecegi ve programlari yenileyecegi icin sarj cok hizli biter. Ayni sekilde dakikada 1 degil saniyede 1 hz yenilemesi gerekebilir duruma gore. Hatta always on kullanmasaniz dahi ayni durum olacaktir. (Watch 4de kullanirken de boyleydi. Ne kadar karisik ekran, o kadar hizli biten pil)

Olabildigince sade watch face kullanin. Saat, tarih, pil gostergesi gibi. Zaten her sey tek tusla ulasiliyor. Bu sayede watch, saat kadraninda olmayan komplikasyonlar icin surekli yenileme yapmak zorunda kalmaz. Sarj omrunuz en az 1.5 hatta iki katina cikacaktir.

Bu arada always on display apple watch 5i tum serilerinden ayiran bir ozellik. Saat bir aksesuardir, gercekten cok hos gorunuyor ve cok dikkat cekiyor. Tercih meselesi tabi ama watch aldigimdan beri evdeki seiko ve tissot modellerime dokunmaz oldum. Resmi gunler haricinde:)

• Tipografi, Gmt ve Sayıma Başla kadranlarını çok beğendim.
  • 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.