Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mbeyhan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple Watch için 44 mm elinde siyah hariç farklı kordonlar olup satmayı düşünen.varsa bana dm atabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gittigidiyor uzerinden teknosa'dan seri 5 44mm'i 3359 TL'ye aldim.(50 TL de bonus gelecek) 1 ay sonra falan yenisi duyurulacak, muhtemelen daha iyi batarya omurlu olacak. Yenisi ciktiktan ne kadar sure sonra Apple disindaki saticilar, resmi satis fiyatindan dusuge satmaya basliyor? Acaba beklese miydim diyorum, ama fiyat da cazip geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 13 Ağustos 2020; 10:59:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

Gittigidiyor uzerinden teknosa'dan seri 5 44mm'i 3359 TL'ye aldim.(50 TL de bonus gelecek) 1 ay sonra falan yenisi duyurulacak, muhtemelen daha iyi batarya omurlu olacak. Yenisi ciktiktan ne kadar sure sonra Apple disindaki saticilar, resmi satis fiyatindan dusuge satmaya basliyor? Acaba beklese miydim diyorum, ama fiyat da cazip geldi.
    Almışsınız hocam. Hayırlı olsun arkaya bakmayın hiç. Türkiye'de ikinci el ürünler başka ülkeler kadar değer kaybetmiyor. Belki sonra 6 ya geçersiniz.
  • 6 nın çıkmasına az kaldı 5 almayın bekleyin derim.
  • Rand al Thor kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bi sene önce series 3 ile giriş yaptım. Şu an kullanıyorum ve birkaç sene daha kullanırım. Ben çok uyguna bulduğum için aldım. Ancak siz almayın derim hem batarya hem özellik ve performans anlamında yeni modeller çok daha iyi, onları bekleyin bir müddet. Ancak series 3 42mm 1500-2000 bandına kadar inmiş durumda fiyat çok daha uygun. Saate 3-4 bin vermem diyorsanız siz bilirsiniz, ikinci el series 4 ve 5 seçeneğini de düşünün. Yani model çıkınca satacak olanların sayısı artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 13 Ağustos 2020; 13:14:31 >
  • Arkadaslar kasada hiç boya atmasi,soyulma gibi sorunla karsilasan oldu mu? Garanti kapsamina giriyor mu bilgisi olan var mi?

• Dostlar selamlar.

Bir sorum olacak. İthalat ile uğraşıyorum ve E-Ticaret & Perakende satışa başladım.
    Yurtdışı'ndan ciddi miktarda Apple Watch Kayışları aldım ( 38 - 40 MM ve 42 - 44 MM ) Genelde erkek bilekleri için hangi kayış uzunluğunu kullanıyorsunuz ?

Bu konuda, kullanıcı deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ?
    Sevgiler.

Small / Medium kayış aldım hep, açılışa özel piyasa fiyatından ciddi uygun fiyata ürün satışlarım olacak.

• selamm dün ikinci el 5. seri 44m almış bulunmaktayim, ekran koruyucusu yok nereden bulabilir veya taktırabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonerason S kullanıcısına yanıt
    Seri 4 ve Seri 5 saatimde Spigen kullandım, fazlasıyla memnunum.
  • Ekran koruyucu olarak Aliexpress'ten Baseus dahil en iyilerini denedim. Baseus mesela cok guzel, ama dokunmatikte algilama sorunlari oluyordu. Yurtdisindan Olixar marka aldim. Baloncuk olmama garantisi veriyor. Ilk takarken baloncuklari yok etmek kolay olmadi, ama olunca da tam odlu. Dokunmatige de hicbir olumsuz etkisi olmadi. Olur da temin edebilen olursa mutlaka tavsiye ederim Turkiye'de satisi yok.
  • Bir hatirlama yapayim. Apple watch s5 44mm su an Avrupa fiyati 479 EURO yani bugunku kurla 4.155 TL. Apple'in kendi TR sitesinde ise 3699 TL. Arada 456 TL fark var. Yurtdisi fiyati sabit kalarak cikacak olmasina ragmen yeni model ciktiginda bence Turkiye'de kura gore guncellenmis fiyattan cikacak. Bunu da goz onunda bulundurun. Kur son zamanlarda iyice artti malum.
  • TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Hocam bana s/m küçük geliyor. Erkek için m/l daha iyi olacaktır genel için.

• quote:

Orijinalden alıntı: jacktron

Hocam bana s/m küçük geliyor. Erkek için m/l daha iyi olacaktır genel için.
    Tam olarak hangi deliğe takıyorsunuz hocam ?

S/M Kayış için soruyorum. Bilek kalınlığınız nedir ( Ben 77 Kilo biri olarak M ) kullanıyordum. Kendime göre karşılaştırma yaparak düşündüm doğrusu
    Hocam s/m kayışta ilk deliğe takıyorum ve ucu sınırdan katlanıyor içeri. M/l olanda 3. Deliğe takıyorum ve içeri kıvırabiliyorum. Buna rağmen hafif bol olabiliyor. S/m olanda bol bırakamıyorum. Ben de 82 kiloyum. Aslında çok da kalın sayılmaz bileğim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: e55e55e55

Arkadaslar kasada hiç boya atmasi,soyulma gibi sorunla karsilasan oldu mu? Garanti kapsamina giriyor mu bilgisi olan var mi?

Kasa soyulması ve boya atması gibi durumlarda garanti kapsamında değişim sağlıyor Apple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 13 Ağustos 2020; 18:25:7 >
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Az önce teknik servise gittim ve bana garanti kapsaminda olmadigini soylediler 😆 Acaba bilgisiz elemana mi denk geldim.

• merhabalar, yakın bi arkadaşımın seri 4 44mm saatinin ekranı kırıldı, ekran tamiri için nasıl bi yol izlemeliyiz ?
    L benim

• metinTasci M kullanıcısına yanıt
    Apple'dan randevu alın. Gönderin. Büyük bir ihtimalle "saat bizim olsun, siz bize 1500tl verin, size yenisini verelim" diyecekler.

Türkiye'de Apple Watch tamir edecek başka bir yer olduğunu sanmıyorum.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı ve garantisi bitmiş olsa da değişim oluyor mu acaba

• 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.