Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Heimdall.. , gemstoneblue , forumtilkisi Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
15.057
Cevap
349
Favori
674.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 46 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1485
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 349
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (568 mesaj) ahaste (508 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) Blackrz (257 mesaj) TurboBoosted (256 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5276 mesaj) Mobil (5082 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (410 mesaj) Uygulama (3747 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    2945 Mesaj
    Sevgili forumdaşlar, 500 Tl’ye Apple Watch S1 alınır mı ? Bir de IOS 14 ile çalışır mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    599 Mesaj

Sağolun hocam👋🏻

|
    |
    UnchaineD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3458 Mesaj

Series 1 ise alınır hatta siz almayacaksanız ben alayım.

Sorunuzun cevabı ise;
    https://www.reddit.com/r/watchOSBeta/comments/he162u/question_would_an_apple_watch_with_watchos_6_work/
    |
    |
    Nimotech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam alacağım saat satılmış maalesef :(

|
    |
    EknCn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3458 Mesaj

500 liraya çok iyi fiyat hocam satılması çok doğal.
    |
    |

500 iyi fiyat mı?
    |
    |

Series 1 için, evet.

En azından İzmir piyasasına göre.

Diğer illeri bilemem.
    |
    |
    onrozc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |
  • Teğmen
    123 Mesaj

Hanimi kandirirsam satayim. Tertemiz aw1 var bende

|
    |
  • Yarbay
    4025 Mesaj
    Apple Watch alacak arkadaşlar (series 5 için yazıyorum)https://buyersguide.macrumors.com/#Apple_Watch

Buraya bakmayı ihmal etmeyin, birde 2.el alacak arkadaşlara çok tavsiye etmiyorum zira, sürekli şarjda tutuysa satan kişi, o pil yakın gelecekte şişecek ve ekranı kaldıracak, her zaman olur, ya da olacak demiyorum ama bu risk çok büyük. Seride geriye doğru gittikçe artan bir orandan bahsediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Herkese iyi akşamlar, yarın S4 44mm alacağım gibi. Cihaz 1 yıl garantili full kutu faturalı. 2100 e anlaştık fakat öncesinde buluşup saate baktırmak istedim. Tanıdığım bir telefoncuya gidip orda saate bakacağız birşeyi var mı vs önereceğiniz birşey var mıdır?

Orijinalden alıntı: LGatakan

Görüşlerinize saygı duyuyorum ama olaya sadece şarkı olarak bakmak yanlış. Bunun podcast'i var, sesli kitabı var, konseri var, tiyatrosu var. Ses ile alakalı her şey. Ayrıca apple watch için geliştirilen çok güzel uygulamalar var. Haritalar var. Golf sahaları var. Oyunlar bile var.
    Bakın tip ve yapı olarak Garmin saatler akıllı değildir ama onların da son modelleri 32gb hafıza sunuyor. Yani fazla rom göz çıkarmaz. Bu bir artıdır.
    Series 4'te 16gb rom varmış. Yaklaşık 6sını sistem kullansa kullanıcıya 10gb kalıyor. Buna az diyemem ama 26 nerede 10 nerede, 2 kat fark var. Söylemek lazım.

Series 3'ün olayına gelirsek. Series 3 alan insanlar genelde şekil amaçlı alıyorlar. EKG yok, komplikasyon yok, düşme algılama yok, kalp sensörü eski ve güvenilir değil, hafızası düşük, batarya performansı az, siri yavaş falan. Bu tür insanlar sırf "Apple Watch var bende" demek amacıyla alıyorlar. Benim ilk Apple Watch'um series 3 idi ama şimdi asla alınmaz bana göre. Yeni nesil üzerine çooook şeyler koydu. İkinci el konusunda hareketli olabilir çünkü fiyatı uygun.
    Kardeş sen beyin kafasını yaşıyorsun ya? Burada apple watchım var demek için kullanan biri varsa o da direkt sensin. Mp3 yüklemenin avantajından falan bahsetmişsin. Ayrıca watch 5 varsa siz farklısınız diyen de sensin komedisin! Apple watch normal şartlarda daha çok spor yapanlara hitab ediyor. Ben 2,3 kullandım siz benim kadar edektif kullanmamışsınızdır. Spor amaçlı kullanıyorum ve 2 bile bir sporcu için yeterli. Gösteriş falan da alakası yok.

Şu anda gittim bi heves watch active 2 aldım hafızası 2 gb dünya şey alıyor. Hafıza nedir yani saatte?he desen ki daha doğru hr sensörü daha ilerye dönük bir ürün anlarım da ancak baştan sona saçmalamışsın.

Ben seri 5 alacağım ama bunun sevebi 4’ün kötü olması veya 3’ü gösteriş yapanın kullanması değil, daha uzun süreli güncelleme alabilmek://

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    4001 Mesaj

Keşke biraz da yazmayı öğrenseniz önce, sonra yazsanız. Üreticiler salak çünkü Garmin falan, tek siz akıllısınız. Güncelleme alamazsın inşallah

|
    |
    arizaeren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4001 Mesaj

Asla alınmaz. Bu devirde alınacak en kötü Apple Watch series 4 olmalıdır. Pişman olursunuz.
    |
    |

Hocam seri 6yı bekleyeceğim ona göre hareket ederim

|
    |
    LGatakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4001 Mesaj

Çok mantıklı. Seri 6 gelince ben de seri 5 saatimi satacağım eğer param olursa
    |
    |

Orijinalden alıntı: LGatakan

Asla alınmaz. Bu devirde alınacak en kötü Apple Watch series 4 olmalıdır. Pişman olursunuz.
    Ne alaka hocam şimdi. Parası 5 e yetemeyen gayet 4 alır. Günlük yaşantısında geri kalmadan kullanır. Pişman olacak bir şey yok ki. Aldım 2 aydır kullanıyorum sorunsuz bir şekilde.

Saati aldım bugün uzun bekleyiş sonunda :) siyah sport loop kordonu var. Yanında da 2 adet delikli silikon kayış verdi arkadaş. Üzerinde sıvı gözükmeyen jelatin var dedi spigen koruma kılıfıyla birlikte verdi. Ama ben çıkardım çok kaba duruyor.. Eşleştirdim şu an kullanıyorum böyle fakat hala yapmadığım ayar,uygulamalar var. Olmazsa olmaz dediğiniz ayar,uygulama önerilerinizi bekliyorum

|
    |
    isofix46 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4001 Mesaj

Okuduğunuzu mu anlamadınız? EN KÖTÜ SERİ 4 alınır diyorum. Seri 1 falan alınmaz. Alan da saati şekil olsun diye alıyordur.
    |
    |
    UnchaineD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Radyo Dinle
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.