Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (5 Mobil) - 1 Masaüstü5 Mobil
5 sn
14.814
Cevap
342
Favori
662.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1480
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 19 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 24 gün 10 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 342
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efesb (568 mesaj) ahaste (508 mesaj) -tayfun- (289 mesaj) TurboBoosted (256 mesaj) Blackrz (255 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5209 mesaj) Mobil (5037 mesaj) Tablet (328 mesaj) Mini (399 mesaj) Uygulama (3622 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    13361 Mesaj
    Arkadaşlar sizce seri 3 42mm. alınır mı? 1999tl fiyatı var şu an!

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Cihaz için olmazsa olmaz dediğiniz programlar var mı ? Varsa neler ? Paylaşabilirsiniz sevinirim ben özellikle spor takibi için aldım fakat başka program önerilerine de açığım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Hocam 2. El s4 almanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

|
    |
    BeyazBüyü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Arkadaşlar sizce seri 3 42mm. alınır mı? 1999tl fiyatı var şu an!

Teşekkürler
    Kesinlikle ikinci el 4 serisi bakın. Bağlantı hızları, çok farkettirmese de ekran büyüklüğü etkiliyor. 5 in yüksek fiyatı yanında özellikleriyle 5 e yakın hissettiriyor.

Bu arada 5-6 arasındaki şahsi görüşüm appleın hiçbir zaman aynı fiyata yeni ürün çıkardığını görmedim en azından Türkiye için. Piyasaya da geçen yıl 3 ve 5 i aynı anda çıkardıkları gibi belki 4 ve 6 yı çıkarabilirler. Arada nasıl farklar olur tabi tartışılır. Fiyat farkı çok olursa ikinci el 5 güzel iş yapacaktır. 6 konusunda her ne kadar efsanevi değişiklikler öngörülmese de son kullanıcı kullanışı arasında hissedilir farklar olabilir. Çıkınca hepimiz burada bol bol yorumlarız :)

• Yarbay
    3455 Mesaj

Apple sitesinden kaldırılmış bir ürün bir daha o siteye giremez, çünkü üretimi duruyor.
    |
    |
    UnchaineD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ağzına sağlık hocam

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 11 saat 5 dakika kadarı kaldı.

Aynen hocam sen haklısın

|
    |
    BarryAllen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam sen de haklısın

|
    |
    DelReyLana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen hocam en çok da sen haklısın yaş 5 anaokuluna gidiyorum.

|
    |
    Blackrz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2242 Mesaj

Çoluğun çocuğun eline saat verirlerse böyle olur işte 😂 sen büyüdün de apple watch mı aldın. Amanda aman. Tabi iyi 5 hepsinden iyi 6dan da iyi. Hatta 7-8-9 hepsinden iyi ya sen alırsın da kötü olur mu. Aslan parçası oyna bakalım saatinle hadi

|
    |
    mrmali07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Yeni ürünlerin önceki nesille aynı fiyata çık(a)mamasının sebebi (suçu) Apple değil , yerinde duramayan dolar kuru olabilir mi? Şayet 6 çıkana kadar dolar kurunda bir değişiklik olmazsa 5 ile aynı fiyattan çıkacağını düşünüyorum.(Eğer dolar bazında fiyatı değişmezse)

|
    |

İşte bu apple watch denen alet 399$’a çıkıyor zaten senelerdir. Şuanda da aynı. 6da böyle çıkacak. Apple 1 temmuz’da güncel kur üzerinden fiyatlarını güncelledi. Dolar eylüle kadar 6.80 bandında kaldığı sürece yeni fiyatlar böyle olacak. 5 satıştan kalkacak yerine 6 gelecek. Bu kadar basit bi mevzu. Kafalarına göre fiyat belirlemiyorlar. Ama gel de anlat..

|
    |
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj

Edebini takın, oyuncağınla oyna. Forum öyle bir hale geldi ki çoluk çocukla uğraşır hale geldik.

|
    |
    mrmali07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır bi de 2 gün düşünüp kurup kurup gelip yazıyor 😂😂 savundugu şeyin yanlış olduğunu kendi de biliyor ama almış bikere işte napsın abisi kızma

|
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    BarryAllen

quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

Kesinlikle ikinci el 4 serisi bakın. Bağlantı hızları, çok farkettirmese de ekran büyüklüğü etkiliyor. 5 in yüksek fiyatı yanında özellikleriyle 5 e yakın hissettiriyor.

Bu arada 5-6 arasındaki şahsi görüşüm appleın hiçbir zaman aynı fiyata yeni ürün çıkardığını görmedim en azından Türkiye için. Piyasaya da geçen yıl 3 ve 5 i aynı anda çıkardıkları gibi belki 4 ve 6 yı çıkarabilirler. Arada nasıl farklar olur tabi tartışılır. Fiyat farkı çok olursa ikinci el 5 güzel iş yapacaktır. 6 konusunda her ne kadar efsanevi değişiklikler öngörülmese de son kullanıcı kullanışı arasında hissedilir farklar olabilir. Çıkınca hepimiz burada bol bol yorumlarız :)

Alıntıları Göster
    watch 5 399$ dan satışa sunulmuş, watch 6 da 399$ dan çıkacağı düşünülüyor ve dolar kuru da geçtiğimiz birkaç ay gibi böyle seyrederse benzer fiyattan çıkmamaları için bir sebep görünmüyor.

• Yarbay
    2242 Mesaj

4de aynı fiyattan çıkarıldı hocam. 5de. Şimdi 1 ay sonra 6da aynı fiyattan çıkacak dediğiniz gibi. Eğer dolar 8 lira olmazsa şuanki 5in yerine 6 görürüz. 5 bine çıkar diyen arkadaş neyin kafasında belli değil 😄

|
    |
    BarryAllen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s1LENT

watch 5 399$ dan satışa sunulmuş, watch 6 da 399$ dan çıkacağı düşünülüyor ve dolar kuru da geçtiğimiz birkaç ay gibi böyle seyrederse benzer fiyattan çıkmamaları için bir sebep görünmüyor.

Alıntıları Göster
    Bakın ben Türkiye'de dedim. Ve Çıkış fiyatı diye belirttim. Türkiye' de apple senede 1 güncelleme yapıyor. 1 sene ortası 1 de yeni ürün çıkışında AW5 3100 TL' ye çıkmıştı sanırım. Şuan kaç 3499. Yeni çıkan da Kurdan etkilenecektir illa ki. Doların şuan baskılanmasından ötürü ekim kasımda yükseleceği konuşuluyor. Ben genel geçer yoruma istinaden bunları da göz önüne alarak yaptım. Hepimizin temennisi aynı kalması ama ülkemizde bu mümkün değil maalesef. Daha 3 saat önce kur 15 kuruş oynadı geri geldi :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    743 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Apple sitesinden kaldırılmış bir ürün bir daha o siteye giremez, çünkü üretimi duruyor.
    Doğru olabilir hocam eskiden takip etmiyordum pek. 4 satılırken 3 de satılıyordu sanırım. Şimdi 3-5 kombinasyonu yaptıkları için belki 4-6 yaparlar diye düşündüm ama uzak ihtimal.
    |
    |

Orijinalden alıntı: DelReyLana

Yeni ürünlerin önceki nesille aynı fiyata çık(a)mamasının sebebi (suçu) Apple değil , yerinde duramayan dolar kuru olabilir mi? Şayet 6 çıkana kadar dolar kurunda bir değişiklik olmazsa 5 ile aynı fiyattan çıkacağını düşünüyorum.(Eğer dolar bazında fiyatı değişmezse)
    Hocam okurken nasıl okuyorsunuz bilmiyorum ama, şu cümleme bakın bir. "Bu arada 5-6 arasındaki şahsi görüşüm appleın hiçbir zaman aynı fiyata yeni ürün çıkardığını görmedim en azından Türkiye için" Türkiye için ibaresi her şeyi barındırıyor içinde. 2 mesaj öncesinde de detaylı bir şekilde savımı anlattım. Daha detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Pardon da daha detaylı neyi okuyacağım? Önce siz yazdığım mesajı anlamaya çalışın lütfen. Oraya özellikle "dolar kuru değişmezse" diye belirttim. Zaten Apple tr ekibinin kurun oynak olduğundan haberleri yok(!), başka işleri güçleri yok 15 kuruş oynama için zam yansıtacaklar. Eskiden buranın bir seviyesi vardı, hiç değilse insanlar mesajları anlayıp öyle cevap veriyorlardı. Zaten aklı olan forumu terk etti. Kala kala anlamadan dinlemeden ona buna laf söyleyen insanlar kaldı. YORDUNUZ ARTIK YETER!!!

|
    |
bankalar.org
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.