Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ydn06 , ydn06 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.485
Cevap
772
Favori
1.802.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12741275127612771278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam YouTube da iOS / watchOS beta nasıl yüklenir adında çok fazla video var

Apple Beta Program diye aratırsanız çıkıyor ordaki yapmanız gerekenleri yapıyorsunuz .. Vpn ekler gibi profil ekliyorsunuz ve böylelikle güncelleme önceden gelmiş oluyor

Ama beta olduğu için bir sürü sorun ve performans sorunu içeriyor ben Apple Watch için bir sorun göremedim ama iOS 16 public betası şuan epey sorunlu o yüzden geçmenizi tavsiye etmem . Çünkü saati güncelleyince telefonu da güncellemeniz gerekiyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 8 Ağustos 2022; 17:30:11 >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt

bekleyelim o zaman ya acele etmeyelim. sorun olsun istemiyorum. Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] 

• Evren7 kullanıcısına yanıt

Bence de bekleyin bir ay falan kaldı zaten

• scorpion3560 S kullanıcısına yanıt

umarım oyle olmaz cunku sırf bu yuzden 7 almayıp 4 kullanmya devam ediyorum. iphone ipad kasa tasarımı gibi olacak bilgileri gelmişti surekli. eğer proda köşeli kasa düz cam normalde ise suan ki tasarım ile devam ederlerse uzerler gercekten.

• Arkadaşlae watch 7 45mm kullanıcısıyım. Cihaz bileğimdeyken sürekli yani günde 5 10 kere parola istiyor. Bilek darlığı normal bi tane daha sıksam kan gitmez gibi yani sizce neden olabilir eşleştirme kaldırıp tekrar kurdum sıfırladım falan fakat hala aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Bu mesajdan sonra betayı kurdum bildirimler ciddi anlamda hoş olmuş. Yeni kadranları açıkçası pek beğenmedim.

Eski sürümde bildirimin kasama sebebi sürekli açık ekranda yenileme hızının 1 hz düşmesi. Bildirim geldiğinde normal tazelemeye geçene kadar kasıyor gibi görünüyordu. Bu en net sürekli açık ekranı kapatıp deneyerek fark edebilirsiniz. Gerçi bu beta için bu durum yok gibi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • carsi41 C kullanıcısına yanıt
    Beta yı kurmak için iphone’a da ios 16 mı yapmak gerekiyor?

• Bastien kullanıcısına yanıt
    Evet gerekiyor diye biliyorum.

• Bastien kullanıcısına yanıt
    Evet gerekiyor maalesef.

• Şu kordonu arıyorum arkadaşlar…

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

https://betaprofiles.com/#watchos-9 buradan telefonunuzla girerek beta profile ı telefona yükleyin. zaten indirince kendi yükleniyor. sonra baştan başlıyor vs. saate profil yüklenince güncelle deyince yeni güncellemeyi yapabilirsiniz

tabi önce ios 16 betasını telefona yükşemiş olmaşısınız:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arizaeren -- 8 Ağustos 2022; 22:44:46 >
  • lMaJestel kullanıcısına yanıt

arkadaşlar bu spigenin thin ve rugged armor kılıfları var tavsiye eder misiniz ? saatin formunu çok değiştiriyor mu?

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    IOS 16’yı da yüklemek gerekiyormuş sanırım telefona. Sadece saat için olan güncellemeyi alabiliyor muyuz?

hayır maalesef:/

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Beklemek daha mantıklı o zaman benim için.
    Betalara pek güvenemiyorum. Banka uygulamaları falan kullanıyoruz.

• Arkadaşlar selam. Android tarafına döndüğüm için Apple Watch SE 44mm gümüş saatim satılıktır. Nokta hatasız.

Fiyatım 4950tl. 17 Ay garantisi mevcut.

İzmir içi elden teslim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Watch Series 7 GPS 45 mm modeli 20 Saat boyunca bataryası götürür mü?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Herşeyi açık yogun kullanım , sabah 6 şarjdan alsan gece 23:00 yüZDE 25 şarj kalır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt

Yoğun kullanıma göre iyi değer . Teşekkürler.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt

bende sırf bu yüzden 7 yi satıp 8 i beklemeye başlamıştım.hayal kırıklığı oldu son sızıntılar.yeni renkler de gelecek deniliyordu hiç yeni renk yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12741275127612771278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.