Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.521
Cevap
771
Favori
1.805.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birebir aynı cihazlar. Nike serisinde ekstra kadran seçenekleri geliyor ve kordonu farklı. Onun haricinde herşey birebir aynı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • switel kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ben şuan mavi olanı kullanıyorum ama aklımda grafit rengi olan var

Telefonum da grafit ama saatte çok soluk kalıyor diye maviden aldım ama aklım grafit renkte

• Serdar0644 S kullanıcısına yanıt

inşallah.sizin ki kargolanırsa yaz buradan :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Media Markt’tan siparis verdigim 45mm Nike yildiz isigi 7 serisi saati iade edecegim fakat almak isteyen olursa aldigim fiyattan (4700TL) verecegim. Kargo kutusunu bile acmadim henuz. Istanbul ici elden merter, veya esenler’den verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooLZerO -- 24 Ekim 2021; 22:7:22 >
  • Hepsiburada siparişlerini herhangi bir değişiklikte paylaşalım.

• CooLZerO C kullanıcısına yanıt
    neden?

• fatesan F kullanıcısına yanıt
    5 al sıfırı pahalı temiz 2. el bulursun

• GokturkAlii G kullanıcısına yanıt
    Mevcut saati ve kullandığım ikinci telefonu verip 6 alayım diye düşünmeye başladım. Telefonda da çift hat kullanacağım, fazla elektronik eşyaları değerlendireyim. Evin içi cihaz çöplüğüne dönmesin.

Hocam ekran koruyucu için mi cevaplamışsınız memnunum diye? Bilemedim tekrardan sormak istedim. Aynı ekran koruyucuyu başka bir sitede daha ucuza bulmuştum fakat kullanıcı yorumu vs. olmayınca iyi midir bilemedim. Uygulaması, hissiyatı, sizce koruması vs. ne derecedir? Önerir misiniz?

• GokturkAlii G kullanıcısına yanıt

2 farkli zaman araliginda siparis vermistim. Ilk siparisim 4 gun once ulastigi icin 2. Siparis suan fazla ve iade edecegim. Stok sikintisi sebebi ile urunu bulamayan arkadaslara faydam olsun diye yazdim

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt

3 kullanıyorum hala çok güzel

dikteyle mesaja cevap vermek ve telefonla konuşmak içinse tavsiye ederim ve spoti için

ama ben bütün watch uygulamalarını yüklerim derseniz tavsiye etmem 8gb hafızası çok çabuk doluyor

çok mesaj çok arama geliyorsa şarjı 1 günü anca çıkartır

çok gelmezse 2 buçuk güne kadar çıkar

3 güzel se eminim daha da güzeldir

hangisini alırsanız alışınca yokluğunu hissedeceksiniz bence

• herkes gider mersine ben giderim tersine

7 yi millet herhalde ekranı büyük diye alıyor daha gösterişli daha havalı diye

7 nin siyahı laci gibi beyazı kırık beyaz içime sinmedi

6'dan özellik olarak farkı ne deseniz bilen var mı?

• medicifamily kullanıcısına yanıt

Ekranı 1mm daha geniş başka hiçbir farkı yok. Ben de aynı sorundan muzdariptim. Bugün uygun bir fiyata ikinci el 2 aylık, 22 ay garantili Series 5 44mm Uzay Grisi Nike versiyon satın aldım. Hevesim geçsin en azından Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]  Lacivert saate bi ton para dökmek istemedim malum Series 6 da piyasada bulunmuyor şu sıralar. (44mm olanı) Series 5’te de kanda oksijen ölçme ve altimetre yok onun dışında aynı 6 ile. (ekg mevcut)

• medicifamily kullanıcısına yanıt
    anladım hocam teşekkür ederim

• Special Moment S kullanıcısına yanıt

Ekranı korur. Sanki hiç koruyucu yok gibi. Gayet iyi.

• Arkadaşlar selam, 20 ekimde watch 7 sipariş ettim mediamarkt’dan. Aldığımda 7-10 gün diyordu, 21inden beri 28 iş günü diyor. Media marktan alıp, kargoya verilen sipariş var mı?

• Ekşi’den alıntıdır;

45 mm için konuşuyorum;

amerika satış fiyatı: 429 dolar.
    dolar an itibariyle: 9.72
    429x9.72 = 4169 tl
    4169x1.18(kdv) = 4920 tl

daha ekstra vergi alıyor mu devlet ya da apple türkiye’ye gönderirken başka ek ücretler katıyor mu bilmem. hadi devlet başka vergi almıyor, apple da gönderim için başka ücret ileva etmiyor diyelim. yine de apple şu an zararına satıyor 4699 tl’den o çok net. yakın zamanda artar fiyatı.

Ben siparişi verdim apple.com’dan. 1 ay bekleriz sıkıntı yok. Yakın zamanda 6 bin liralara çıkarsa şaşırmayın…

Çok teşekkür ederim hocam. Uygulaması da kolay mı peki? Yani takamayınca tamamen işlevsizleşen ekran koruyucular var ya, onlar gibi değildir umarım. :)

• Hepsiburadadan sipariş verenlerden birisi şikayetvarda 25 ekim diye tarih verdiklerini ve en geçte kasımın ilk haftası felan demişler işallah bu hafta dedikleri gibi kargolanır yoksa sabrım kalmadı artık.

• Ben 2 saat aldım ayın 19unda. 41mm starlight olan geldi ama 45mm midnight olandan ses seda yok. Sistemde sipariş bile gözükmüyor. Siz en azından teslim tarihini görüyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 10671068106910701071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.