Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1061. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10591060106110621063
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanmam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arastir kullanıcısına yanıt
    41MM bence bir erkek için küçük, eğer çok ince bir bileğiniz varsa orası ayrı tabi

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. İşyeri için düşünüyorum ama 600 tl yi geçiyor 3 parça

• Mağazadan gidip apple watch 7 45mm siyah alanlara bir sorum olacak. Burda biri mağazada kayış seçme hakkı verildiğini söylemişti. Bu hangi kayış modelleri için geçerliydi acaba?

• Bastien kullanıcısına yanıt

İşyerinde tak bilgisayara şarj et hocam adaptöre gerek yok. Bence günde iki kere şarj etmen gerekmez zaten ama illa edeceğim dersen de böyle bir çözüm bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 21 Ekim 2021; 12:9:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

O da mantıklı. O zaman sadece USB-C 'yi laptop'ın USB'sine çevirmesi için aparat almam yeterli?

• GedKalessin kullanıcısına yanıt
    Onlar 41 mm için olabilir dikkat edin 45 mm yazmamış series 7 yazıyor.

• Mediadan siparis verenler durum nasil merak ettim bu nasil bur magaza ne bir bilgi ne bir isleniyor hazirlaniyor takip sifir belirti.

• Saati 20w apple şarj adaptörü ile kullanmak sorun yaratır mı?

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Hazırlanıyor aşamasını geçtim, daha sipariş bile düşmedi sisteme. Madem ön sipariş tarzı çalışıyorsunuz, o zaman neden stok varmış gibi hemen al seçeneği koyuyorsunuz? 7-10 gün içerisinde kargoda yazıyordu almadan önce, beklemedeyim. Umarım 7-10 gün içerisinde kargolanır. Aksi halde dolandırıcılıktan başka birşey olmaz bu yaptıkları. Ellerinde olmayan ürünleri satıp insanları kandırıyorlar. Şuan stokları falan yok yani. Stok varmış gibi gösterip ürünleri satıyorlar, sonra tedarik ettikçe dağıtıyorlar. Pişmanım yani, keşke apple store'dan alsaydım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi switel -- 21 Ekim 2021; 12:49:59 >
  • switel kullanıcısına yanıt
    Tam anlami ile rezillik hocam olmayan urunu satmak.7 gun sonra iptal ederlerse sasirmam.

• 41 mm aldım ekran diğerinde büyük geldiği için gözüme,yarın gitmişken apple store a type c adaptör ve 45 mm kayış seti alayım diyorum , çok sarkar mı kenarlardan görüntü olarak nası olur

• Nike Edition starlight modeli için zeytin grisi/koyu haki kayış aldım. Çok güzel uyum sağladı.

• Yok hocam neden sorun olsun zaten hizli sarj var

• VoLTySoN V kullanıcısına yanıt
    Haftaya mediamarktta bir gelişme olmazsa siparişimi iptal edeceğim.

• furkann406 F kullanıcısına yanıt

Şu an seri 6 44 mm var. 179 tl lik kılıf almıştım. Girdim baktım 6 ve 7 uyumlu yazıyor. 6 yı satıp kılıfı saklayacağım. Media markt gönderirse denerim artık 7 gelince :)

• GedKalessin kullanıcısına yanıt
    Sizin siparişte bir gelişme var mı?

• Dostlar apple dan alip 25ekim 3kasım arasi teslimat tarihi olup siparisinde gelisme olan var mi?

• switel kullanıcısına yanıt

19 unda verdim. Henüz yok.

• Ben Apple.com.tr'den 16 Ekimde sipariş verdim. İlk verdiğimde tahmini teslim 9 Aralık falandı. 2 gün sonra gece 22 Kasıma çekilmiş tarih. Yüksek ihtimal yüklü bi stok gelince daha da erkene çekilir. Sanmıyorum o kadar ileri gideceğini. Bekleyelim bakalım.

• 
Sayfa: önceki 10591060106110621063
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.