Şimdi Ara

Apple Watch Series 2 42MM Paslanmaz çelik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
2
Favori
143
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Cihaz / Aksesuar ? #Aksesuar Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> Apple Watch Series 2 42MM Paslanmaz çelik
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1065 Mesaj
    Referanslar: 24

Katılım Zamanı
    17 Kasım 2002

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    2 Yıldır kullandığım saattir. Androide geri döndüğüm için boşta kaldı. Kenarda kalacağına birinin işine yarasın. Paslanmaz çelik ve safir cam olduğu için kırılı çiziği yok. Kutu ve kutu içeriği tamdır. Garantisi kalmadı. Önce ödeme sonra kargo ile şehir dışına gönderebilirim. Fotolar ürünün kendisine aittir. Ölü fiyat teklif edenlere cevap vermeyeceğim. PM ile ulaşınız.

Fiyat: 1500TL

• Er
    3 Mesaj
    Katılım Zamanı
    13 Ekim 2014

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Series 3’nin 0 fiyatı 1500 tl.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1065 Mesaj
    Referanslar: 24

Katılım Zamanı
    17 Kasım 2002

Durum
    Forumda değil

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Confather

Series 3’nin 0 fiyatı 1500 tl.
    Doğru, 38MM ve aluminyum olanı 1500TLhttps://www.apple.com/tr/shop/buy-watch/apple-watch-series-3/38mm-gps-uzay-grisi-al%C3%BCminyum-siyah-spor-kordon?afid=p238%7CsLoTTw1RX-dc_mtid_187079nc38483_pcrid_420746419562_pgrid_96797939695_&cid=aos-tr-kwgo-pla-watch--slid---product-MTF02TU/A-TR

Ben 42MM ve Paslanmaz çelik, safir camlısını satıyorum. Aradaki farkı bilen biri satın almak için iletişime geçebilir.

İyi forumlar.
    |
    |

• Teğmen
    121 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    24 Aralık 2014

Durum
    Forumda değil

Paslanmaz çelik kasa her zaman farklıdır fakat bence fiyat yine de biraz yüksek, hayırlı satışlar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Referanslarım ----------------- ticaretnet,selahattinalan,ceylinnaz,blue_key,madmamo,mustafaasglm Tavsiye etmediğim satıcılar: mcnulty: Sizin ile anlaşır 1 saat sonra bir bakarsınız cihazı başkasına satmış.. WOADISH: Anlaşırsınız, tam parayı gönderirken mesaj atar ben cihazı başkasına sattım diye...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.