Şimdi Ara

Apple Watch'ın Türkiye fiyatı ve satış tarihi belli oldu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
1.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giyilebilir teknolojide en çok yatırım alan saatler ama bu fiyatlar çok gereksiz pahalı apple bile olsa bu değişmez.

• Daha vergi yasalaşmadan Apple direk uygulamaya filan başladı herhalde. Hiç kusura bakmasınlar bunun ABD fiyatı olan 350 TL'ye su geçirmeyen ve oldukça şık saatler takılıyor. Artık iPhone 6S geldiğinde olacak fiyatı düşünün ve artık firmaya biri dur demeli. Tamam ülkemizin vergisi çok da ederinden fazla istendiğinde adamlar artık bizi aptal yerine koyuyor derim.
  • Turk lirasi oldu abicim farkinda degilsini ama neredyse 3 katina geldi abd den getirseniz dahi 900 civarina geliyor . Burada sacma sapan vergiler eklenince bu fiyata gelmesi normal

• Kısa ve öz, almayın, aldırmayın.(ne kadar zengin olursanız olun)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olumsuz yorum yapanların hepsi android kullanıyordur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi fiyatlar iyi, nasılsa keriz çok. EPIL firmasına tapan da çok. Alıversinler kullansınlar.

• Lan ipod alin nike +running yükleyin spotify ozelligini acin hem muzik dinleyin hem spor aktivite degerlerinizi olcun varsin bileginizden telefonla komusmayin bu kadar bebe bahanelere de sığınmayin enayiliginize kilif uydurmak icin yok spor yapiyorum yok spor salonunda çalışıyorum da isimi kolaylastiricak bidi bidi..

Alin size mis gibi en az 10 kat faydali ve cok daha ucuz spor cozumu :)

50bin tlm olunca da insallah kendi capinda bi tekne alir guverteye essssek kadar gonglu saat takarim benden akillisi yok

• sıfır km. adam gibi araba alınır o parayla...

• Apple artık teknoloji satarak mı yoksa moda satarak mı para kazanan bir firma olduğuna karar vermeli. Dişe dokunur bir işlevselliği olmayan, basit bir teknolojiye böyle bir fiyat koyabiliyorlarsa Vertu falan olmak için uğraşıyor demektir.
  • Ingiltere fiyatina satiyorlar genelde

bugun ingilterede 1250 liraya geliyor, bizde de 1250.. Apple kendi Store acip gelmemis olsaydi gorurdunuz fiyatlari...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssj

Batarya ömrü hakkında bilgi verebilecek kimse var mı?

Yoğun kullanımda, günü %30-40 civarı ile tamamlıyorum...
  • Operatorler araciligi ile 24 ay taksiktle en dusuk olan model 2400+ gibi bir fiyata sunulsa alacak cok keriz var. Milletimiz bir garip.

• Bu saati alacakların aklını seveyim ben, başka bir şey demiyorum.

• 1 ay kadar önce 1100 e alıp 1500 e satmıştım. İyiki satmışım :))

Bu arada cihazı 2 hafta kullandım, inanın hiç bir işe yaramıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

quote:

Orijinalden alıntı: ssj Batarya ömrü hakkında bilgi verebilecek kimse var mı?
    Yoğun kullanımda, günü %30-40 civarı ile tamamlıyorum...

bunu apple yetkilileride biliyormu? millet normal kullanım da 24 saati tamamlayamıyor. gönder incelesinler, senin saatte ne varsa ötekilerini de koysunlar.

• Dukkanimda jelatini acilmamis sifir 42 mm siyah sport modelini satiyorum. Ben 470 euroya aldim yani 1400 tl

• Gunde bir yada 2 gunde bir sarja takilmasi cok kotu
    Sarj 1 hafta gitse fiyat 800 olsa dusunulebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.400 lira mı

400 dolara satılan ipadler türkiye'de 1000 lira.
  • Çok para bea
  • hidrojennn kullanıcısına yanıt
    Sabah 7:00 da şarjım %100 dü.. Şu anda %80 de.. Akşama kadar ANCA 50 -60 a düşer.. 42 mm sport kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.