Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BombSquad34 , Korauf Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
34.521
Cevap
770
Favori
1.805.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçmiş olsun enteresan sebesiz yere olmuş demek.
  • Herkese merhaba, yurtdisindan iwatch 3 getirsek sorunsuz calisir mı burada? Ektra sorun cikabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, bu saatten sonra Series 1 almak ne kadar mantıklı, sadece kutusu açılmış sıfır 23 ay garantili gümüş gri, beyaz silikon kordon 42mm S1 buldum 700 TL ye? Almalımıyım sizce?

1- Fiyat nasıl?
    2- Bu saatten sonra S1 alınır mı? Çok mu yavaş çalışır, S2 veya S3 e şuan 1500 TL bayılmak istemiyorum.
    3- Apple watch sizce gerekli mi? Yoksa bu paralara otomatik saat mı almak lazım.

Cevaplayabilirseniz memnun olurum.
  • corpsecrazy kullanıcısına yanıt
    Bence otomatik saat alman daha mantıklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

Arkadaşlar, bu saatten sonra Series 1 almak ne kadar mantıklı, sadece kutusu açılmış sıfır 23 ay garantili gümüş gri, beyaz silikon kordon 42mm S1 buldum 700 TL ye? Almalımıyım sizce?

1- Fiyat nasıl?
    2- Bu saatten sonra S1 alınır mı? Çok mu yavaş çalışır, S2 veya S3 e şuan 1500 TL bayılmak istemiyorum.
    3- Apple watch sizce gerekli mi? Yoksa bu paralara otomatik saat mı almak lazım.

Cevaplayabilirseniz memnun olurum.

bu tür saatler aksesuarın da ötesinde yardimci / spor araclaridir. 3 tane akilli saat var evde ama bir o kadar da otomatik saat var. Gercegi istersen hiçbir akilli saat, kaliteli bir otomatik saatin yerini tutmaz ama spor yaparken yada hareketli bir yaşamın varsa tam tersi; akilli saat gercekten iyi bir tercih olur. Bu bağlamda hareketli ve sportmen bir yapın varsa ve ofiste masa bası bir isin yoksa akilli saat iyi bir tercih olabilir. Imkanin varsa önerim bir tane kaliteli otomatik bir saat ve bir tane de (hevesin varsa) is disinda kullanmak üzere akilli saat almandir.
    Apple hakkındaki görüşüm: Akili saat olarak elimde bir tane series 1 olmasina rağmen Apple watch'i beğenmiyorum. Tasarımı spor icin uygun degil diye düşünüyorum. Gear S3'ler de spor yaparken kullanmak icin fazla kaba duruyor. Bu yüzden Huawei Watch 2 yada gear sport modeline bakmanı öneririm. Android akilli saat alacağın zaman ise Oreo güncellemesini alan yada alacak olan modellere bakmanı öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel yazmışsınız hocam, spor ile alakam yok pek, amacım aksesuar için almak, almışkende telefon ile bağlantı kurması, özelleştirilebilir olması, görüşme yapabilme gibi şeyler beni cezbediyor. Yoksa 700-800 liraya çok güzel armani saatler var.

Series 1 şuan hız olarak nasıl iyi mi? Yoksa sinir edici mi?

700 800 lira gibi miktarları Armani gibi çöplere verecekseniz Apple Watch alın. Yok saatlerin tarihini seviyorum, mekanizmaları ilgimi çekiyor, kaliteli markalarından almak istiyorum diyorsanız ayrı.
    Spor yapmadigin icin aksesuar olarak önerim otomatik saat almandan yanadır ama Armani gibi moda markalarının basit modelleri (berbat ve kalitesiz mekanizmaları var) yerine biraz da olsa kaliteye yönelmen ve otomatik saati, yalnizca saat üreticileri markalarından secmen ilerisi icin doğru tercih olacaktır. Mensei olarak şahsen Isviçre saatlerinin uzerine tanımıyorum ve önerim fiyat performans olarak Tissot'dur. Japon model dusünursen de Seiko olabilir.

Edit: belki inanmayacaksın ama Apple Watch' i koluma bile takmiyorum. Rafta öylece duruyor :) ilk ciktigi zamanlarda almistim ve o zaman bile hiz olarak beni tatmin etmemişti. Halen de etmiyor. Gerisini sen düsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 18 Şubat 2018; 14:11:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

700 800 lira gibi miktarları Armani gibi çöplere verecekseniz Apple Watch alın. Yok saatlerin tarihini seviyorum, mekanizmaları ilgimi çekiyor, kaliteli markalarından almak istiyorum diyorsanız ayrı.

Normalde Seiko falan bakıyorum ama, armani hoşuma gitmişti tasarım olarak, yoksa ahım şahım bi mekanizması yok biliyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Spor yapmadigin icin aksesuar olarak önerim otomatik saat almandan yanadır ama Armani gibi moda markalarının basit modelleri (berbat ve kalitesiz mekanizmaları var) yerine biraz da olsa kaliteye yönelmen ve otomatik saati, yalnizca saat üreticileri markalarından secmen ilerisi icin doğru tercih olacaktır. Mensei olarak şahsen Isviçre saatlerinin uzerine tanımıyorum ve önerim fiyat performans olarak Tissot'dur. Japon model dusünursen de Seiko olabilir.

Edit: belki inanmayacaksın ama Apple Watch' i koluma bile takmiyorum. Rafta öylece duruyor :) ilk ciktigi zamanlarda almistim ve o zaman bile hiz olarak beni tatmin etmemişti. Halen de etmiyor. Gerisini sen düsün.

Benim için güzel bilgiler hocam, teşekkür ederim. :)
  • merhaba arkadaşlar 1250 liraya S3 3 aylık ve 750 liraya S2 1 yıllık buldum sizce hangisini tercih etmeliyim S2 ile S3 arasında kayda değer çok fark var mı araştırdım ama ben pek bulamadım bide siz kullanıcılara sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SummerGlau

arkadaşlar selam

S2 var bende.

bugun resetledim saati ne yaptıysam etkinleştirme başarısız kodu alıyorum (activation error)

iphonumu bulda yok saat
    icloud dan da kaldırdım (bu cihazı sil yaptım)
    hala aynı
    var mıdır aynı sorunu yaşayan?
    telefon i7 guncel surum. acma kapama wifi 4g her sey denendi. sinirim bozuldu iyice

saati apple a verdim

(daha önce ekranı apple olmayan bi yerde değiştirdim, yani garanti bitmişti)

yenisini verdiler. ekranı değiştiğini anlamadılar yani.
  • Merhabalar,
    Seri 2 ile aranıza katıldım ben de :)
    Ufak bir sorum olacaktı. 2 gün önce nöbete giderken takmaya kıyamadığım için evde bırakmıştım saati şarjı tam doluydu. Dün eve gelince de hiç kullanmadım fakat akşam baktığımda şarjı %24e düşmüştü kendi kendine. Anlam veremedim. Hiç kullanılmadan bu kadar düşmesi normal mi sizce?
  • SummerGlau kullanıcısına yanıt
    İşte sizin gibi kötü niyetliler yüzünden artık değişim yerine ilk etapta tamir/onarım yapmaya başladılar. Neden böyle birşey yaptınız? Resmen kendi lehinize kullanmışsınız olayı. Hiç doğru değil yaptığınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferli

merhaba arkadaşlar 1250 liraya S3 3 aylık ve 750 liraya S2 1 yıllık buldum sizce hangisini tercih etmeliyim S2 ile S3 arasında kayda değer çok fark var mı araştırdım ama ben pek bulamadım bide siz kullanıcılara sormak istedim.

hocam
    ikisinin fiyatı da baya uygun.
    2 ile 3 arasında şimdilik sadece siri farkı var
    hız batarya farkı da olduğu söyleniyor.
    ileriki yazılımlarla ne olur bilinmez tabi.

hatta almayacağını ben alabilirim eğer 42 mm ise :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 19 Şubat 2018; 14:56:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

Normalde Seiko falan bakıyorum ama, armani hoşuma gitmişti tasarım olarak, yoksa ahım şahım bi mekanizması yok biliyorum. :)

Tissot tek geçerim 12 yıldır kullanıyorum.

• Arkadaşlar saatim 20 sn'de bir açılıp kapanıyor bir anda öyle olmaya başladı vardı bir çözümü
  • bir sorum olacak

şuan seri 2 paslanmaz çelik modelmi (siyah) seri 3 aluminyum modelmi (siyah)

paslanmaz için çok çabuk çiziliyo diyorlar aluminyum içinde soyuluyo ikiside sıfır ona göre alacağım bi el atın bana

çok spor yapan bir insan değilim arada salona gidiyorum s3 aluminyumlarda hala soyulma sıkıntısı varmı acaba ve değişim yapılıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

quote:

Orijinalden alıntı: zaferli

merhaba arkadaşlar 1250 liraya S3 3 aylık ve 750 liraya S2 1 yıllık buldum sizce hangisini tercih etmeliyim S2 ile S3 arasında kayda değer çok fark var mı araştırdım ama ben pek bulamadım bide siz kullanıcılara sormak istedim.

hocam
    ikisinin fiyatı da baya uygun.
    2 ile 3 arasında şimdilik sadece siri farkı var
    hız batarya farkı da olduğu söyleniyor.
    ileriki yazılımlarla ne olur bilinmez tabi.

hatta almayacağını ben alabilirim eğer 42 mm ise :))

ikiside 42mm gönlüm S2'den yana fiyat hem uygun hemde çok kayda değer bir fark bulamadığım için adam satmadan alayım ben en iyisi S2 olanı :)

• zaferli kullanıcısına yanıt
    bende series 1 var felaket derecede soyuldu alttan başlayıp öne geçti bu konudada okudum soyulma problemi yaşayanları
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.