Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    onu daha keşfetmedim ama şöyle söyliyim, kamera olmadıgından zaten görüntülü görüşme imkanın yok. ama facetime konuşmayı sesli olarak saatten yapabiliyorsun.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Affedersiniz ben yanlış anladım galiba, Apple Watch 3 için cevap vermiştim. S3 hakkında bilgim yok kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.seri çelik kasa sıfır 1000₺ ye alınırmı arkadaşlar 38mm benim bileğim 15-16cm ideal olacağını düşünüyorum

• KeLepChe57 kullanıcısına yanıt
    1. seri alma aksesuardan öte gitmez. parana yazık. ne amaçla alacaksın saat mi akıllı bileklik mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeLepChe57

1.seri çelik kasa sıfır 1000₺ ye alınırmı arkadaşlar 38mm benim bileğim 15-16cm ideal olacağını düşünüyorum

Elimde Series 2 var istersen verebilirim 1 in anlamı kalmadı

Ne amacla kullanicaginiza bagli olarak degisir tabi ki ama cok mantikli degil bence. celik kasa takintiniz yoksa gerekirse bir kac ay daha bekleyip, ustune para konarak 1600 liraya direk seri 3 modeline gidilebilir. Celik kasa ilk tercihim, dahili gps ve su gecirmezlik benim icin onemli degil ve cok performans almasam da olur diyorsaniz seri 1 olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

1. seri alma aksesuardan öte gitmez. parana yazık. ne amaçla alacaksın saat mi akıllı bileklik mi?

Hem saat hem aksesuar 2. Seriye aliminyum kasaya 1500 veremem

• quote:

Orijinalden alıntı: knaak23

Ne amacla kullanicaginiza bagli olarak degisir tabi ki ama cok mantikli degil bence. celik kasa takintiniz yoksa gerekirse bir kac ay daha bekleyip, ustune para konarak 1600 liraya direk seri 3 modeline gidilebilir. Celik kasa ilk tercihim, dahili gps ve su gecirmezlik benim icin onemli degil ve cok performans almasam da olur diyorsaniz seri 1 olabilir.

Suya dayanıklı olsun die bi takıntım yok havuza denize girmem ama işlemci çok çöktü kasmaktan başka bir işe yaramaz derseniz o ayrı son çıkan sürümler telefonlarda oldu gibi apple politikası eskilerde kasma başlıyor seri1 durumu nasıl bilmiyorum

Seri 1 kullanmadigim icin performans nasildir bilmiyorum acikcasi. Sadece internetten gordugum karsilastirma videolari var. Gozle gorulur bir hiz farki var tabiki ama bunu telefon gibi dusunmemek lazim. Saati telefon kadar sik kullanmiyoruz sonucta. Sadece uygulama acarken yeni seriye nazaran daha yavas acilcaktir. Fakat ne kadar siklikta saatden uygulama acip kullanicaksin. Aktif kullaniciysan beklemek sinir bozucu olabilir ama onun disinda cokta mantiksiz degil eski seri. Ben aliminyum seri 3 aldim memnunum.
  • ilk Apple Watch (24 Nisan 2015) ekranım kırık daha önceden de yazmıştım belki gören olmuştur.
    Aliexpress'te sadece üst cam ekran vardı uzun zamandır, lcd ile birleşik ekran satılmıyordu.
    Saatin kırık ekranını da LCD'den ayırmak, ayırdıktan sonra LCD'yi yeni ekran ile birleştirmek epey zor diye girişmemiştim,
    (tabi sadece ekran olursa 3-4 katı ucuz oluyor ama yapacak bir şey yok)
    Şimdi Ekran+LCD birleşik vaziyette çıkardılar şükür 1 aydır falan mevcut.

https://www.aliexpress.com/item/For-Apple-Watch-Series-1-LCD-Display-Touch-Screen-Digitizer-38mm-42mm-Pantalla-Replacement-For-Apple/32830658783.html

Alayım mı, alsam takabilir miyim, ne yapmalıyım çok kararsızım.
    Ayrıca ilanda Series 1 yazıyor.

İlk "Apple Watch" ile (24 Nisan 2015), "Apple Watch Series 1" (16 Eylül 2016) aynı mıdır acaba ekran anlamında?

• Arkadaşlar ben de bir kaç gündür 3. seri sahibiyim. Verimli kullanabilmek için uygulama önerileriniz var mıdır? Şu an için tek sıkıntım bilgisayar başında çalıştığımdan elimi her klavye üzerine getirdiğimde ekranın açılması. Bunu da sürekli yaptığımdan biraz sinir bozuyor. Ben de sadece dokununca açılacak şekilde ayarladım.
  • Arkadaşlar herkese merhaba, bildiğim kadarıyla seri 2'ler üretim kalktı. Bunun nedeni Seri 3'ün satılması için midir? Ayrıca paslanmaz çelik kasa takıntım var, o kadar vermişken de seri 1 almak istemiyorum. Seri 2 38 MM çelik kasa 2.149 TL alınır mı? Eğer alınırsa daha sonra satmaya kalkarsak bu Seri 2'lerin piyasası nasıl olacak? Neye göre fiyat koyacağız bunu bilen var mı, son olarak seri 3 de çelik kasa yok herhalde göremedim. Sorularım bunlar.

Bahtiyar olun, hürmetler
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Aynen Seri 3 ile birlikte seri 2 uretmicek artik Apple. Seri 2 ile Seri 3 arasinda cok fazla bir fark yok (performans disinda, dahili barometre var seri 3 de, fakat iphonelarda barometre var zaten (iphone se disinda) yani, telefon yanindayken ciktigin yukleklik hesaplaniyor) ondan seri 2 almak mantiksiz degil bence. Seri 1 de dahili gps ve su gecirmezlik olmayacagindan ve ayni sekilde performas cok geride kalacagindan bana hic mantikli gelmiyor.

Seri 3 de celik kasa var aslinda ama sadece cellular modellerde. Turkiyede de celluar modeller olmadigi icin, turkiyeden alamiyorsun haliyle. Avrupada seri 3 celik kasalar 650 euro mus, euro aldi basini gitti tl ye vurunca 3000 tl ye geliyor. Arada 1000 lira var, yani karar size kalmis hocam.
  • Apple Watch 2 42mm kutulu garantili satmayı düşünüyorum almak isteyenler pm’den ulaşabilirler

• Merhaba arkadaşlar watch 3 almayı düşüyorum yanlız telefon 6s 10.3.3 iOS 11 e yükseltmeden saati kurmanın bir yolu yok mu ?

• Ben de dün gece itibariyle aranıza katıldım
    Series 3 42mm 1499 SAR'a aldım. (Suudi Arabistan'dan) Kur farkı neredeyse yok.
    http://www.jarir.com/sa-en/sport-series-3-smart-watch-490337.html

Bana göre artıları ve eksileri ise;
    +Çok şık duruyor, Özellikle son 5 yıldır kullandığım Fossil CH2692'den sonra tüğ kadar hafif geldi.
    +Ekran her türlü ışık altında rahatlıkla okunuyor,
    +Bildirimler'de gecikme olmuyor.
    +Airpods ile çok uyumlu çalışıyor, Spor esnasında telefon taşımaktan kurtuldum.

-+Siri sesli yanıt vermiyor, (MH ile görüştüm 12 saat şarjda tutun dedi wifi bağlantısı ile) düzelirse sorun yok

-Kadran seçenekleri beni tatmin etmedi, Çok güzel tasarımlar var örn. Tag Heuer Tabi sonuçta rakipler ama bir anlaşmaya gidebilirlerdi kendini kanıtlamış bir saat firması ile.
    -Kablosuz şarj aparatı tam bir leş. Çok adi biraz daha kaliteli ve büyük birşey olabilirdi.

• Selam dostlar.

Saatteki mesajları toplu halde silmenin bir yolu var mı ?

• Han-X kullanıcısına yanıt
    Hocam iphone konusunda bilginiz var mi ? Jarir ya extrastoresda facetime aktif iphone bulunuyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dvoca kullanıcısına yanıt
    Üstüne basılı tutun

• Merhaba, bir aya yakındır apple watch series 3 kullanıyorum.
    Dün fark ettim ki ekranda digital crown hizasında bir belirgin diğeri daha az nokta şeklinde bir şey var.
    Acaba bu nedir? Kullanımı etkileyen hiçbir şey yok fakat ekranda böyle bir hata var.
    Bilgisi olan var mı acaba?
    Garantiye yollasam değişir mi? Daha önce başına gelen var mı?
    https://i.hizliresim.com/MaZvOM.jpg

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IF -- 25 Kasım 2017; 21:21:41 >

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.