Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır iphone kullanan biri olarak ve apple sever biri olarak apple watch asla gear s3 gibi olamaz. 2 yıl önce apple watch almıştım sadece 4 gün dayanabildim geri iade ettim. Yapabileceğiniz hiçbirşey yok. ekran donuyor görseller tatmin etmiyor saat gibi durmuyor oyuncak gibi. gear s3 classic hem sport hemde klasik bir duruşu var. ekran görüntüsü istemediğin kadar fazla uygulamalar desen öyle spor aktıvıtelerıde cok verımlı tek tek adım ı sayıyor cıktıgın her katı kaydedıyor anlık nabız bıldırımler desen oyle sarj ortlama 3 gun rahat gıdıyor. ve en güzeli samsung telefon ıle yapabılecegın ne varsa iphone ile de birebir uyumlu. amacım eğer iki saat arasında kalan varsa gelsin gear s3 alsın saat taksın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Saydığınız bir çok şey zaten apple watch 3 te mevcut kaldıki gear S3 ün iphone lar ile bire bir uyumlu olduğu malesef doğru değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efesb -- 17 Kasım 2017; 10:35:0 >
    Seri 3 de herhangi bir donma yok ve apple watch'un iphone ile olan uyumlulugu, samsung gear s3'un iphone ile olan uyumlulugu ile bir degil maalesef. (En azindan samsung oyle diyor) Onun disinda watch face ler ve batarya suresinde haklisin. Samsung bir adim onden gidiyor.
  • knaak23 K kullanıcısına yanıt
    Pil konusunda benimde bir itirazım yok o doğru ama watch face ler yeterli (şahsi görüşüm) iphone kullanıcısı olan biri samsung saat ile tam randıman alamaz.
  • seri 1 alınır mı şu sıralar ?
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Maddi duruma bağlı, 1. seri almanızı önermem, en azından 2. seri alın. Kullanılabilirlik açısından pek tatmin edeceğini sanmıyorum güncel os ile.
  • Avrupadan kırmızı damgalı watch alsak, türkiyeye elektronik sim gelince kullanabilirmiyiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efesb kullanıcısına yanıt
    İsviçre’den aldım.

• Çok teşekkür ederim sağolun. Daha iyileri sizin olsun.

• Konudaki yorumları okuduktan sonra,şu an kargoda bekleyen uygun fiyata (1600) aldığım apple watch 3 i iade etmeye karar verdim.

-Türkçe siri olmadan siri yok demektir,apple tv de çıkalı kaç sene oldu hala türkçe siri yok..Saate de gelme ihtimali zor gibi..

-ios 10.2 stabil çalışır iken, apple satış politikası ile yeni saat kullanmak istiyorsan zorla yazılımı güncelle diyor.ios 11 yazılımının ne kadar rezil olduğunu apple kendi de biliyor ki habire beta sürüm çıkartıyor.

- apple türkiyeye cihaz satıyor, full özellik kullanmak için, kaç yıl beklemek zorunda kalıyoruz..ilk apple tv lerde hiçbirş y yoktu, yalnız apple tv 4 ile beraber harika oldu.turkcell tv, periscope,netflix...

Apple watch 3 için ise lte özelliklisini beklemeyi düşünmeye başladım,Çok gerekli olursa da uygun fiyatlı seri 2 alırım diye düşünüyorum..ios 11 olayından kurtuluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 18 Kasım 2017; 8:12:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bende Saati 13.gün apple store e iade ettim Türkçe Siri Yok. Açıkcası parasını hak ettiğini düşünmüyorum...

Apple online store sağolun paramı dün iade etti

Yapabilirsiniz ancak saat takmayı seven biri apple watch ile istediği hazzı alamaz. Bu dediğimi her gününü saat kullanarak geçiren daha iyi anlar, saatsiz kendini çıplak hisseder
    Gear s3 ün kendisi zaten saat görüntüsünde ama apple watch oyuncak gibi duruyor daha çok akıllı bileklik gibi bilmem anlatabildim mi. ben apple watch taktıgımda eee bumu dedim. ha 1 ay sonra eşime apple watch alacağım o başka

pil konusu apple watch a göre çok çok iyi. şöyle açıklıyayım. dün sabah actım %100 den tüm gün bildirim measajlar whatsapp reklam üzerine farklı ekran görüntüleri denenmem 4-5 telefon görüşmesi 2-3 dk lık heps saat üzerinden ve ekran parlaklıgı sonda bir iki uygulama denemesi vs akşam eve gittiğim şarj %81 di. bence mükemmel. Şuan %79 mesela 35 dk liık sesli facetime konuşması yaptım

Ayrıca iphone ile uyumu mükemmel. Eksik olarak gördüğüm nokta svoice ile karşı tarafa mesaj gönderememen türkçe desteği yok ya da ben bilmiyorum.

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    1 serisi alma üzerinden 2 nesil geçti tecrübe ettiğim için konusuyorum pişman olursun. paran ile rezilik birde iade ile uğraşacaksın.

• Bende Seri 2 steel black var, 5 Aydan beri kullanıyorum. Saat takıntılı bir insan olarak baya bir klasik model saatim vardı, sonra Garmin vivosmart kullandım arkasından Pebble time ve son olarak Apple Watch.

Ben çok memnunum, spor salonunda, arabada, işte vs. devamlı kullanıyorum... telefonu eline almadan telefonu sessize almak çok bile çok pratik...Ya da telefon olmadan saatimi geceleri led ışık olarak kullanıyorum... Maç skorlarını saatimden de kontrol edebiliyorum vs... Müziğin sesini saatimden kontrol edebiliyorum vs....

Yani Watch ne kadar kullanırsan o kadar bağlanıyorsun...

gear s3 iphoneda nasıl çalışıyor hocma ?
  • Hatırlatma olsun eklemeyen kalmasın Wp grubu;

https://chat.whatsapp.com/GirxK3jnzHyDkfvyJUhjQG

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Konudaki yorumları okuduktan sonra,şu an kargoda bekleyen uygun fiyata (1600) aldığım apple watch 3 i iade etmeye karar verdim.

-Türkçe siri olmadan siri yok demektir,apple tv de çıkalı kaç sene oldu hala türkçe siri yok..Saate de gelme ihtimali zor gibi..

-ios 10.2 stabil çalışır iken, apple satış politikası ile yeni saat kullanmak istiyorsan zorla yazılımı güncelle diyor.ios 11 yazılımının ne kadar rezil olduğunu apple kendi de biliyor ki habire beta sürüm çıkartıyor.

- apple türkiyeye cihaz satıyor, full özellik kullanmak için, kaç yıl beklemek zorunda kalıyoruz..ilk apple tv lerde hiçbirş y yoktu, yalnız apple tv 4 ile beraber harika oldu.turkcell tv, periscope,netflix...

Apple watch 3 için ise lte özelliklisini beklemeyi düşünmeye başladım,Çok gerekli olursa da uygun fiyatlı seri 2 alırım diye düşünüyorum..ios 11 olayından kurtuluruz

Apple watch da Türkçe siri nasıl yok?

• gbriel G kullanıcısına yanıt
    Sesli olarak yanıt vermiyor.

Ama Türkçe Siri var tabiki.

• labkamil kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki cihazı kullananların yaptığı yorumlarda siri türkçe değil diyorlardı.

Şu Türkçe siri olayını detaylı açıklayabilecek var mı ?
    Hava durumu dediğimiz zaman ekrana hava durumu geliyor fakat siri sesli söylemiyor bunu doğrumudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 19 Kasım 2017; 8:24:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.