Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.513
Cevap
771
Favori
1.805.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de neredeyse tamamen fitness ve spor için kullanıyorum. Ciddi anlamda baya iyi. Endurance runner'ların yaptığı karşılaştırmalar var youtube da istersen bir bak elde edilen değerler diğer tüm cihazlarla neredeyse aynı ve son derece hassas. Mesela;

• quote:

Orijinalden alıntı: Myret Alpin

Ben de neredeyse tamamen fitness ve spor için kullanıyorum. Ciddi anlamda baya iyi. Endurance runner'ların yaptığı karşılaştırmalar var youtube da istersen bir bak elde edilen değerler diğer tüm cihazlarla neredeyse aynı ve son derece hassas. Mesela;

Çok güzel bir inceleme yapmış hakını vermek lazım 3:30 saat koşuda açık GPS ile %50 tüketim oldukça iyi kaldıki bu tamamen bir sporcı veya profesyonel koşu saati değil. Benim kullanacağım olsun olsun 2 saat max. Bisiklet ile çıktığımda zaten iphone u kullanıyorum

• defected kullanıcısına yanıt
    Telefonu gece açık bırakmam gerekiyor ve yanımdayken uyumayı istemiyorum. Saatte böyle bir program olsa birde uykunun hafif anında uyandırsa süper olurdu. O program denedim çok başarılı ancak radyasyon olayı ileride sıkıntı olabilir. Saati uçak modunda takarsanız gece bir zararı olmaz sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adf__

Telefonu gece açık bırakmam gerekiyor ve yanımdayken uyumayı istemiyorum. Saatte böyle bir program olsa birde uykunun hafif anında uyandırsa süper olurdu. O program denedim çok başarılı ancak radyasyon olayı ileride sıkıntı olabilir. Saati uçak modunda takarsanız gece bir zararı olmaz sonuçta.

uçak moduna almak yeterli

akıllı telefonların hiçbiri tam olarak kapanmıyor

kaldı ki evinizdeki yabda yan komşunun evindeki witeless modem sizin uçak modundaki telefonunuzdan daha fazla rastasyon yayıyor

gereksiz bir korku :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz fitness cihazlarını araştırırken dikkatimi çekti çünkü bu aralar ya bir Garmin vivoactive hr yada apple watch alacağım.
    Garmin de şöyle bir özellik var. "Navigate back to start" veya "navigate to saved location"
    herhangi biryerde mesela ormanda koşu yapıyorsunuz yada bilmediğiniz bir yerde navigate to start ı seçtiğinizde bir ok yardımı ile ilk başladığınız yere götürmek için cihaz yardımcı oluyor.
    Apple watch 2 de GPS özelliğili olduğu için eyer telefonumuz yanımızda yokken bir spora çıkmışsak bunu yapabiliyor mu merak ettim.
  • Turkcell`in internet sitesinde seri 2 42 mm 1499 TL görünüyor yani eski fiyat ama stok kalmamış. Bayilerinden satın alan oldumu yakın zamanda kaçtan satıyorlar ?
  • ilk seri vardı bende sattım , 2.seriyi almak istiyorum tavsiye eder misiniz ?
  • ozmon O kullanıcısına yanıt
    Bayilerde yok malesef, Ben Suadiye de sordum adamların o fiyattan haberi bile yoktu, o ürün seri 1 dir o fiyata olmaz falan dedi. Orada internete girip gösterdim bu sadece internette bayilerde yok artık dedi.
    dün sabah itibari ile bir kaç saat satışta çıktı e hemen bitti. muhtemelen 1 adet falan sattılar.
  • alibabadan deri loop kayış şarj standı deri klasik kayış gibi bir sürü şey aldım 100 lirayı geçmedi appleden alsaydım 2000 lirayı bulurdu :-) ürünler hiçte fena değil ben beğendim.
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    bir link atsaydında bizde alırdık belki :)
  • efesb kullanıcısına yanıt
    bende merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

bende merak ediyorum.

Evet Apple watch 2 sahibi arkadaşlar bu konuda bizi aydınlatabilir
  • Seri 2 kullaniyorum askeri personelim aktif spor ve hareketliyim 2gunu dolu dolu goturuyor sarji merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz. Ayrica kasa saglam cizik vs soyulma hicbisey olmadi alüminyum spacegray 42mm spacegray kullaniyorum hatasiz sorunsuz muthis

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• rcpykr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Benim merak ettiğim telefonsuz olarak kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız GPS ile koşu/yürüyüş başlattığınızda bunu ekranda rakamsal veri dışında takip etme şansı var mı yani bazı koşu saatlerinde olan (Garmin forerunner serisi) "başladığın noktaya dön" yada "kayıtlı noktaya dön" diye bir seçenek var size ekranda bir ok çıkıyor ve yapmış olduğunuz rotayı çizerek kayıt altına alıyor. Bu saatte de böyle bir imkan var mı?

Onun dışında tüm gün bluetooth bağlı mı kullanıyorsunuz?
    Son sorumda seri 1 e göre daha hızlı işmeci deniyor ama bazı inceleme videolarında uygulamaları yavaş açtığından dolayı eleştiriler duydum. Uygulama açılış hızı nasıl?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

• delimavii67 kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeş.

• 5 tane kayış oldu sıkılınca değiştir değiştir kullan :-) orjinalleri hakkaten çok gereksiz pahalı, saatten pahalı kayış var :)) linkteki son üründe arabada bulunsun istedim elfeneri zoomlu, oldukça güçlü ışık veriyor 2 tane daha sipariş verdim evdede bulunsun, usb den sarj oluyor, 4 dolar neki, burdaki mağazalarda en az 40-50 ye satarlar bunu
  • 11 yıllık üyeyim ben bir keresinde bu şekilde yazı yazdım satılık ilanı, üstüste uyarılar puanlar aldım, ama görüyorumki herkes yazıyor bir şey olmuyor bu yasak sadece bana geçerli heralde :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

Merhaba,
    Benim merak ettiğim telefonsuz olarak kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız GPS ile koşu/yürüyüş başlattığınızda bunu ekranda rakamsal veri dışında takip etme şansı var mı yani bazı koşu saatlerinde olan (Garmin forerunner serisi) "başladığın noktaya dön" yada "kayıtlı noktaya dön" diye bir seçenek var size ekranda bir ok çıkıyor ve yapmış olduğunuz rotayı çizerek kayıt altına alıyor. Bu saatte de böyle bir imkan var mı?

Onun dışında tüm gün bluetooth bağlı mı kullanıyorsunuz?
    Son sorumda seri 1 e göre daha hızlı işmeci deniyor ama bazı inceleme videolarında uygulamaları yavaş açtığından dolayı eleştiriler duydum. Uygulama açılış hızı nasıl?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Saat full bagli ve lte hep acik telefonun sarji birgunu cikariyor saat iki gun gidiyor.seri 1le arasinda bnce cok fark var sarj ve performans olarak

Telefonsuz antrenman yapiliyor ama dediginiz ozelligi gormedim

Guzergah kaydediyor kalp ritmini surekli olcuyor ve mesafe adim takibi kusursuz bizzat 3km askeri parkurda denedim telefon yanikda yokken

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.