Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CCaGDaSS Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
34.524
Cevap
769
Favori
1.806.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
94. Sırada  bugün en iyi #21
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam telefonun kendi ayar kısmındaki "otomatik ayarla"yı kapatıp açtım ama değişen birşey olmadı.Şarj konusunu deneyip bilgilendiririm ancak şarjı bana yüzde 80 dolu şekilde geldi.
  • Gogou kullanıcısına yanıt
    Ben de ilk aldığımda bir saat fark vardı telefondaki otomatik saat ayarını kapatıp açmıştım düzelmişti. Siz bir de telefeno ve saati kapatıp açın düzelecektir diye düşünüyorum. Benim anlamadığım uçak modunda ekran kapalı şekilde yüzde 20 sarjı nereye harcıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yakın zamanda alıyorum ama bulamadım kılıfı silver rengini. Amazonda smooth white rengi var onu mu alsam ki?

https://www.amazon.com/Spigen-Apple-Premium-Finish-Coating/dp/B00UVSO8Y0?th=1
  • captaingurkan kullanıcısına yanıt
    Kendi kendine yeni zaman dilimi bulundu diyip düzeldi çok şükür.
    Bu arada sabahtan beri kurcalıyorum yüzde 80 den 64 e düştü şarj durumu.
  • Gogou kullanıcısına yanıt
    Sarjı 2 gün gidiyor , kalp ritm ölçer kapalı. Hayırlı olsun saat:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mKisaca

En yakın zamanda alıyorum ama bulamadım kılıfı silver rengini. Amazonda smooth white rengi var onu mu alsam ki?

Hocam white alma bem white olanı denedim saat ile pek uyumlu değil. Saatle tam uyumlu renk silver rengi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevindike S kullanıcısına yanıt
    eyvallah bir bakayım, galiba zam yüzünden yok diyorlardı...
  • Font_Drakula F kullanıcısına yanıt
    batarya farkı daha önemli, bende series 1 alacaktım fakat iyikide seri 2 aldım, saatte herşey ful açık 2 günü geçiyor üçüncü günü şarja takıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

batarya farkı daha önemli, bende series 1 alacaktım fakat iyikide seri 2 aldım, saatte herşey ful açık 2 günü geçiyor üçüncü günü şarja takıyorum...

batarya seri 1 de rahat 48 saat gidiyor. Sürekli açık gece gündüz. ayrıca bildirimler ıvır zıvır kullanımda çok. Seri 2 ise 3 gün rahat çıkarır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Font_Drakula -- 21 Ocak 2017; 9:47:37 >
  • Ben de dün series 1 aldım, fakat 1 saat geri gösteriyor şu an. Her şeyi denedim ama düzelmiyor. Bu sabah yeni saat dilimi bulundu deyip resetletince kendini düzelir dedim ama hala geride. nasıl çözeceğiz bunu?
  • Siyah ekran kılıfı bulabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Stainless Hardness

Teşekkürler hocam. 10-12 mesaj geriye gidin, ya da profilime girip mesajlarıma bakın link verdim 1-2 defa. Ama kordon çok güzel tavsiyemdir.

Teşekkür ederim hocam buldum linki :) bu arada işler çok yoğundu bu hafta içi yazamadım. Şimdi inceleme fırsatım oldu ama siz renk seçeneği olarak neyi seçmiştiniz acaba ?

Haki , ordu yeşili ve koyu kahverengi var ? Açık renk sanırım sizinkisi :) yardımcı olursanız sevinirim .
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    3 gündür açık benimkide yüzde 38 şarjı şuan hala. Maşallahı var cidden 😄

• Arkadaşlar üstadlar yardım lazım. Apple Watch'tan arama cevapladığımda, yaptığımda kulaklığıma iletmiyor, müziği durdurmuyor, kendi hoparlörüne veriyor sesi. Böyle bir özelliği yokmuş diyorlar. Bluetooth kulaklık alsam ona iletir mi? Yahut başka bir yolu yok mudur? Bir de yaptığım egzersizleri listeleyecek, sonra da onları tek tek işaretleyerek gidebileceğim bir uygulama var mı? Çok teşekkürler yardımlarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BKR-C -- 21 Ocak 2017; 19:28:0 >
  • Arkadaşlar daha hassas yapma ihtimalimiz var mı kolu kaldırdığımızda ekran açılmasını. Nerdeyse her zaman ekrana tıklamak zorunda kalıyorum saati görebilmek için

• Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

1 haftadır saati telefonsuz kullanıyorum ve görüldüğü üzere bağlı diyor, bu bağlılık telefonamı yoksa wifi ağınamı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delimavii67 -- 21 Ocak 2017; 21:21:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Orijinalden alıntı: mKisaca

En yakın zamanda alıyorum ama bulamadım kılıfı silver rengini. Amazonda smooth white rengi var onu mu alsam ki?

Hocam white alma bem white olanı denedim saat ile pek uyumlu değil. Saatle tam uyumlu renk silver rengi.

Tamamdır hocam silver stoklara gelmesini bekleyeyim ozaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Louise Attaque

Ben de dün series 1 aldım, fakat 1 saat geri gösteriyor şu an. Her şeyi denedim ama düzelmiyor. Bu sabah yeni saat dilimi bulundu deyip resetletince kendini düzelir dedim ama hala geride. nasıl çözeceğiz bunu?

Ben 2 kere kurdum apple watch 2 sinde de telefondan ayarlarda saat bölümünden otomatiği kaldırdım bir süre sonra tekrar aktif hale getirdim saat de yeni saat dilimi bulundu diyip resetleyince düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BKR-C

Arkadaşlar üstadlar yardım lazım. Apple Watch'tan arama cevapladığımda, yaptığımda kulaklığıma iletmiyor, müziği durdurmuyor, kendi hoparlörüne veriyor sesi. Böyle bir özelliği yokmuş diyorlar. Bluetooth kulaklık alsam ona iletir mi? Yahut başka bir yolu yok mudur? Bir de yaptığım egzersizleri listeleyecek, sonra da onları tek tek işaretleyerek gidebileceğim bir uygulama var mı? Çok teşekkürler yardımlarınız için.

Bluetooth kulaklıkla saatten cevaplayınca konuşabiliyorsun

• Apple watch almayı düşünüyorum ancak hangş modelini alayım bilemedim,series 1 mi 2 mi?

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.