Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gümüş al. kasada renk atması olmuyor ben ilk saat çıktığından beri kullanıyorum. al. olanın siyah kaplamalı olanında dikkatsiz kullanımda cizilme olduğunu duydum. ama arkadaş kullanıyor o da gayet iyi durumda. ben genelde spor giyindiğim için ve fiyat farkı da olduğundan al. olanı aldım. fakat takım giyinen biri bence kesinlikle çelik kasa olan modeli almalı. daha klasik ve şık bir duruşu var. kordon çeşitleri de daha fazla. bence onu değerlendir.
  • Dün iş yerinde 3D yazıcı kullanarak şarj standı yaptım gayet başarılı oldu. Tasarımın 3D datalarını internetten bulup 1-2 küçük dokunuşla bu hale getirdim. Kablonun geçeceği yerden, şarj eden manyetiğin oturacağı yere kadar ayarlandı. Do it your self bir Dock oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless Hardness -- 13 Ocak 2017; 10:1:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Stainless Hardness kullanıcısına yanıt
    süper olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stainless Hardness

Bence sizin bilekler oldukça geniş ya da 38 mm olanı denediniz

hocam kordonu nereden aldınız link verme şansınız var mı ?
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Hocam iOS uygulamasında yapıştıramadım linki bir türlü 10 mesaj yukarıya bakarsanız link vermiştim başka bir arkadaşa.

• Hocam nasıl duruyor kılıf saatte foto çekip yollarmısınız. Bende de nike gümüş aluminyum kasa var. Kordonlarında çinden gelmesini bekliyorum bakalım bu kordon pek hoşuma gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mKisaca

Hocam nasıl duruyor kılıf saatte foto çekip yollarmısınız. Bende de nike gümüş aluminyum kasa var. Kordonlarında çinden gelmesini bekliyorum bakalım bu kordon pek hoşuma gitmiyor.

Hocam bende nike ın kordonunu çok seviyorum :) Şimdilik kordon sipariş etmedim bakalım ilerde belki :) Ben hem kılıflı hem kılıfsız çektim Spigen 42mm thin fit olarak geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drutkubulutsimsek -- 15 Ocak 2017; 1:27:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Orijinalden alıntı: mKisaca

Hocam nasıl duruyor kılıf saatte foto çekip yollarmısınız. Bende de nike gümüş aluminyum kasa var. Kordonlarında çinden gelmesini bekliyorum bakalım bu kordon pek hoşuma gitmiyor.

Hocam bende nike ın kordonunu çok seviyorum :) Şimdilik kordon sipariş etmedim bakalım ilerde belki :) Ben hem kılıflı hem kılıfsız çektim Spigen 42mm thin fit olarak geçiyor

Merhabalar kardeşim. Ben de Nike+ versiyonu - 42 mm ile aranıza katıldım şükür henüz saat gelmedi lakin, merak içindeyim. Nike+ versiyonunu kullandığın için özellikle sana sormak istedim; ekranı nasıl? Sağlam mı? Ekran koruyucu, temperli cam falan gerekir mi? Siz kullanıyor musunuz? Sonuçta saat bu, sürekli dışarıda duran bir cihaz. Bir de Spigen Thin Fit kılıfa bayıldım, memnun musun? Teşekkürler şimdiden.

• BKR-C kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Öncelikle hayırlı olsun. Nike+ ile apple series 2 nin saat olarak herşeyi aynı camı olsun içindeki işlemci batarya olsun. Fark olarak nike+ uygulaması ön yüklü geliyor, saat kadranları nike plus ön yüklü geliyor, birde kordonlar farklı.

Cam çok dayanıklı 1 Aralıktan beri kullanıyorum maşallah sıkıntı yok. Kasası da aynı şekilde çok sağlam bir kasa. Ben her gün iş gelişinde saati yıkıyorum ( terden ve kirden arındırmak hemde sararmayı biraz olsun önlemek için) su geçirmezlikte de sıkıntı yok.

Ekran koruyucu alma gibi bir hata yaptım hiç gerek yok. Çok narin bir ekranı yok. Hem de ekran koruyucu ile cihaz çok kaba durdu oyüzden söktüm. Sürekli dışarıda da olsa kolay çizilen bir yapı da değil merak etmeyin.

Mutlaka kılıf alın kasayı korumak için kasa da sağlam kolay çizilmiyor lakin korumakda yarar var. Spigen slimfit 42mm silver case kullanıyorum çok memnunum Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stainless Hardness

Dün iş yerinde 3D yazıcı kullanarak şarj standı yaptım gayet başarılı oldu. Tasarımın 3D datalarını internetten bulup 1-2 küçük dokunuşla bu hale getirdim. Kablonun geçeceği yerden, şarj eden manyetiğin oturacağı yere kadar ayarlandı. Do it your self bir Dock oldu.

Hocam mükemmel olmuş :) Güle güle kulllanın. Birde merak ettim kordonu nereden aldınız acaba ?

• izzard İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. 10-12 mesaj geriye gidin, ya da profilime girip mesajlarıma bakın link verdim 1-2 defa. Ama kordon çok güzel tavsiyemdir.

• 2.serinin bataryasi daha buyukmus diye okudum. spor yapilip gps falan kullanilmadiginda yani normal saat gibi kullanildiginda ne kadar dayaniyor bataryasi deneyen varmi?
  • Moralim çok bozuk elimde oynarken düşürdüm :( tam köşesinde nokta gibi bir şey oluştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osrt91 -- 17 Ocak 2017; 14:14:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kılıf dediğiniz markasız siyah olanı var mı? Kaba duruyor mu?

Hocam 3D yazıcı bulsak siyah rengini sizden datayı rica etsek çıkartabilir miyiz?

• osrt91 kullanıcısına yanıt
    Hocam datada renk olmaz. Yani olur da baskı rengini bağlamaz. Baskı rengini, 3D yazıcının yazma hammaddesi olan filament rengi belirler. Eğer siyah filament takıysa cihaza siyah basar. Yazıcı kartuşu gibi bir benzetme yapılabilir :)

3D yazıcı bulursam haber vereyim mi? :) Bu arada moralim çöl bozuk kenarı nokta gibi içene girdi kılıf mı taksam kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osrt91 -- 17 Ocak 2017; 18:0:41 >
  • osrt91 kullanıcısına yanıt
    Hocam yazıcı bulunca bana öm atın ben size mail atarım. Geçmiş olsun. Nasıl oldu peki ?

• arkadaşlar dün telefonumu(6s) pil değişimi için servise verdim, normal olarak saatte yukarıda kırmızı simgeyle birlikte bağlı değil uyarısı çıktı, buraya kadar tamam, eve geldim saate baktım bağlı olarak gösteriyor ama bulut olarak bağlı diyor, wifi ağı üzerinden, ama nasıl olur telefon yok?
    Saatin kayışını nereden aldınız?
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde benimde başıma geldi, telefon yok, yani bluetooth kapadım ama saate bildirimler gelmeye devam etti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.