Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BM35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.509
Cevap
772
Favori
1.805.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Speical Line YW dışında almayın, bende bu firmanın reklam yüzü gibi herkese tavsiye ediyorum.
  • yokyere kullanıcısına yanıt
    Bende de buna benzer şekilde elimdeki kayışlar 5 tane orijinal geri kalanı aliexpresten alınma Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 11 Temmuz 2020; 16:24:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • apple watch 5 almaya karar verdim 18 saat pil ömrü az geldi ama bana ve birkaç yıl sonra daha az gitmeye başlaycak

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş hocam güle güle kullanın

• yokyere kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sizinkilerde cok guzel iyi gunlerde kullanin

• Çoğu saatte var pil ömrü sıkıntısı 2 günü çıkartıyorum şimdilik ama dediğiniz gibi uzun vadede 1 güne düşecek yapacak bir şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Speical Line YW dışında almayın, bende bu firmanın reklam yüzü gibi herkese tavsiye ediyorum.
    Bugün kargoya verilmiş ve “ Special Line YW” olarak gözüküyor. Bakalım gelmesi kaç gün sürecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 12 Temmuz 2020; 12:59:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Türkiye’ye giriş yapması maks. 10 gün, gümrük bazenleri bekletiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Merhaba daha önceden paylaşım olmuştur mutlaka bende kordon almak istiyorum nereden ve nasıl alacağım yardımcı olurmusunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNemoraS

El terlemesi cihazın kasasını soyuyor bu iphonelerdede geçerli hassas değil ama sonuçta bi materyal. Bilgisayar kasasını bi yere sürtün aynı şekilde dışı soyulacaktır alüminyum sonucta buda o misal. Arabayı nası duvara sürtünce boya kalkar saatede sürtünme vesaire olunca illaki soyuluyor ama şöyle söyleyeyim kronik olarak s3 lerde soyulma var denildi. Benim cihazı. Değiştirildi servis tarafından
    Hocam darbe vs olmadan soyulma olursa ayıplı mal niteliği taşır. Kimse de kusura bakmasın 3k üstü para verdiğim cihazda soyulma beklemem normal de değil zaten hemen yasal yollara başvururum.

• Karargahx kullanıcısına yanıt
    Yeni kasalarda olmuyor diye biliyorum ama s3 lerde kronik bir sorundu yaşadım ve apple cihazı direk değiştirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNemoraS

Yeni kasalarda olmuyor diye biliyorum ama s3 lerde kronik bir sorundu yaşadım ve apple cihazı direk değiştirdi.
    Olması gereken o zaten :)

tamam

• TheNemoraS T kullanıcısına yanıt
    Ne bu şimdi ?

Katılıyorum size yani okadar para veriyoruz değiştirilmeli ürün

• TheNemoraS T kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam yanlış anlamışım kusura bakma 👍

• hakoyeto kullanıcısına yanıt
    valla hocam bn ümidimi kaybettim pazartesi ptt ye sorucam bakalım bi ne diğcekler
  • Apple watch 3 almayı düşünüyorum. İphone 6plus cihazda çalışır mı? Apple sitesinde watch os6 6s ile çalışır diyor ancak sıfır alınan apple watch 3 os6 ile mi gelir yoksa os5 ile mi bilen var mı

• Akşahin kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam, satıcı Elite watch accessories gibi bişeydi forumun hepsi oradan aldı bende dahil.

İstediğinizi kordonları seçiyorsunuz Kargo olarskta takipli bir şekilde special line yanwen işaretleyip ürünün iki-üç hafta da size ulaşmasını bekliyorsunuz.

Normal de 4-5 den fazlası ticarete girip yüksek vergi veriyorlardı diye biliyorum ama siz yine de araştırın derim, ortalama standart vergi 15-16 lira daha azı gelmez.

Ayrıca Aliexpress den ilk kez alışveriş yapacaksanız yeni kullanıcı indirimi var.
  • Arkadaşlar merhaba karseşime 5. Seri aluminyum kasa beyaz hediye aldım siyaj kordon ve ekran koruyucu istiyor hem kenarları hem camı koruyan koruyucu gördüm siz ne kullanıyorsunuz faydası olurmu kordon orjinalmi yan sanayimi almalı orjinali aplede 400 den satılıyor daha uygun nerden alırız yardımcı olursanız çok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.