Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.502
Cevap
772
Favori
1.803.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Watch 5 kullanıcısıyım, apple watch saatlerine uyumlu uygulamar için bir forum var mı ? Kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı,yada sizlerin extra olarak kullandığınız uygulamalar nelerdir ? Tavsiye verecek olanlara şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluerdem kullanıcısına yanıt
    Ben yaşıyorum gibi hissediyorum.
    Var abi ben yaşıyorum, saati sinema modu uyku modu Allah ne verdiyse tasarruf moduna sokuyorum gece yatarken sabaha %95 civarında iken %85-90 arasına geriledi. Günlük kullanım da tüketim daha fazla oluyordur haliyle.

• Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Performansı nasıl pilinizin?

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Ben ona razıyım Sabri valla. Gece 1:30’da şarjdan alıp kenara koydum, sabah 8’de %68’di. Kesin bi sorun yarattı bence güncelleme (en azından benim saatte). Bir günü anca çıkarıyorum ki daha geçen aya kadar 2-3 gün civarı gidiyordu 😕

Güncelleme de değişen bir ayar falan mı oldu acaba? Senin ki abartı olmuş. Watch 5 benim ki ortalama 1,5 gün çıkıyordu 2 gün zorlanıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: hbk58

herhangi bir kablosuz şarj ünitesi kullanılabiliyor mu acaba ? ille apple watch uyumlu mu olması gerekiyor ?
    APPLE WATCH ICIN OLANLAR VAR ORDA.. DIGERLERI UYAR MI BILMEM... WHATSAPP DAN SORARSAN YARDIMCI OLURLAR
    Uyumadan önce fulleyip koluma takıyorum uyku takibi için. Önceden tiyatro modu ve rahatsız etme modu açık olduğu halde maksimum %5 harcardı 7-8 saatte uyandığımda. Şimdiyse %10'a yaklaştı.
  • Herkese merhaba dün Apple watch seri 4 44mm alarak aranıza katıldım. 5 in yüksek fiyatı 3 ü de almak istemediğim yüzünden. İkinci el 4 e yöneldim. Garantisi falan yok tabi ama umarım sıkıntı çıkmaz :)

Pil performansı beklediğimden iyi çıktı yaklaşık 36 saat oldu dün 2 saatlik yürüyüşte aktivite komple açıktı arada da kurcaladım şuan %36. Bugün de sporumu yaptıktan sonra akşama kalmaz diye düşünüyorum. Telefonu hep rahatsız etme modunda kullandığım için bildirimle kapalı bunu da belirtmek isterim. İki gece sabaha kadar bıraktım ikisinde de tam %5 düştü 8-9 saatte. Telefonla aynı gibi. İlk defa kullanıyorum arada sorularım olursa buraya yazarım.
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    Evet katiliyorum bu linkte de baya guzel modeller varmis. 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seri 2 kullanıcısıyım. “Güncelleme denetlenemedi” hatasıyla saati telefona eşleştiremiyorum. Kaç kere sıfırladım denedim aynı. Eşleş deyince güncelleme gerekiyor diyor. Güncelle deyince güncelleme denetlenemedi deyip eşleştirmiyor. Bilen, bu sorunu yaşayan var mı acaba ?

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    Deneme fırsatınız oldumu?

• S4 kullaniyorum yaklasik ilk 8-10 ay neredeyse 1 geceyi pas gecip (gece yatarken theatre moda aliyorum) ikinci gece sarja takardim. Fakat o zamandan sonra gece yatarken sarjdan alip koluma taktigimda ertesi aksam %40-45 arasina kadar dusuyor. Sarj etmezsem ertesi gunu ogle saatlerinde bitiyor diyebilirim. Bu yuzden her gece mecbur sarj ediyorum.

Huawei saatleri Apple Watch ile ayni seyleri hemen hemen yapabiliyor ve 2 haftaya yakin full hersey acik sarji gidiyormus. Nasil olabiliyor biyle bisey anlamiyorum.

• Vatan da 44 mm Nike serie 5 3099 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: luckystar

Vatan da 44 mm Nike serie 5 3099 tl
    diğer sitelerde 3.299 TL'ye sabitlendi. Büyük ihtimal vatandakiler eski stoktan kalma onlar eriyince fiyatlar yükselir.
  • Ben aldım, satıcıda bilmiyordu .

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Su son guncellemelerden sonra benim de sarj performansim ciddi anlamda dustu. Gece 11-12 civari sarjdan alip koluma takiyordum, 2. gun aksama kadar beni idare ediyordu ama dediginiz gibi artik 1 gun sonra aksam sarja takmam gerekiyor.

• merhaba arkadaşlar,
    Apple Watch 5 arama yapmak istediğimde “Arama başarısız oldu” hatasını veriyor. Wireless a bağlı, Bluetooth açık ve iPhone yanımda.

Sık sık bu hatayı vermeye başladı. Watch ı kapatıp açınca düzeliyor.

Sorunun sebebi ne olabilir?

• karaca75 kullanıcısına yanıt
    Hocam series 4 kullanıyorum aynısı başıma gelmişti. Apple destek ile konuştum bir şey yapamadılar. Sonra kendiliğinden düzeldi. Tuhaf bir durum yani...

• Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Ben o değerleri görsem ses etmeyeceğim gerçekten. Gerçi bugün yine fena değil şimdi günahını almayayım. Ama son iki üç gündür çok fenaydı. Geçici bi dengesizlik yaşadı heralde güncellemeden sonra 😕

• 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.